Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo z tymi 12 miesiącami to widzę że jesteś optymistą ;); bo za jakieś 6 miechów wejdą aneksy po fuzji i wszystko zacznie się od początku...

 

Przestań :censored: z tą fuzją , bo staje się to nudne.Jak będzie to wtedy będę się martwił a nie gdybanie w przyszłość.

 

@mac_latawiec, ktoś dostał takie warunki ?

 

Tak , ja na takich warunkach wczoraj przedłużyłem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac_latawiec, gratulacje :), jednak widzę że cyfra rozdaje jeszcze MR za free, jak możesz to powiedz czy ciężko było takie warunki uzyskać ?, ile dni przed końcem umowy je dostałeś,wysyłałeś wypowiedzenie ? Kontakt telefoniczny/mailowy ? I dostałeś do tego opcję HD Optimum Promo za free ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53,50 zł standardowy rabat na 6 m-cy, ale można wyciągnąć na 9 m-cy, HBO tylko za 27 zł, więc lepiej bawić się w włączanie i wyłączanie co drugi miesiąc, albo po podpisaniu umowy wziąść z zobowiązaniem na 9 m-cy po 19,90 zł. Nic mniej nie dostaniesz. Ewentualnie pakiet za 80 zł przez cały okres umowy 12 m-cy, ale to się nie kalkuluje. Już lepiej wychodzi 53,50 przez 6 m-cy i 107 zł przez 6 m-cy. Kwestia tylko powalczenia o multiroom i najem PVR za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z konsultantem . Koniec umowy w lipcu 2012 ,wypowiedzenie nie wysłane . Propozycja 1 : 80 PLN przez całą umowę(12 miesięcy) za Pakiet C+Optimum HD ,do tego za darmo opcja HD Optimum Promo i PVR . Druga propozycja ,50 % zniżki przez 7 miesięcy ,pozostałe warunki te same . Zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia ,może wtedy zaproponują 9 miesięcy za 50 % .. Na dzień dzisiejszy Pan konsultant nie słyszał o takiej promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z cyfry

propozycja 1: C+Kompakt HD za uwaga 64 zł już miałem się rozłączyć bo to jest śmieszne drożej niż dla nowych.

Propozycja 2: C+Kompakt HD 61 zł, MR 10 zł oczywiście 12 miesięcy

oczywiście gdy wspomniałem o ofercie 9 miesięcy pół ceny Pan był bardzo zdziwiony i mówił że nic takiego nie istnieje. Powoli ta zabawa zaczyna mnie denerwować długo czekaliście żeby zaproponowano wam tą ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jakby nie można było tego załatwić już teraz dzwonili już z 10 razy i nic przecież widzą ze nie ustąpię to mogli by wreszcie zaproponować to czego oczekuję i spokój ale nie i aż nagle w ostatnim tygodniu okaże się że jednak jest taka oferta i mogą mi ja zaproponować.

Swoja drogą mam pytanie czy jakbym przedłużył np jutro umowę to pakiet na który przedłużyłem będę miał aktywny dopiero od początku następnego miesiąca czy zaraz po przedłużeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asik

Trzeba być BARDZO cierpliwym, bo Cyfra+ próbuje robić ze swoich klientów idiotów tak długo jak tylko się da... U mnie było to samo - Panie, takiej oferty nie ma, nie było i nie będzie! Panie, kto Panu takie bzdury opowiada! Panie, na internecie same bzdury piszą itp itd.

Próbowałem z nimi rozmawiać, uwierzcie, jak z ludźmi - nie dało się... trzeba wysłać wypowiedzenie i dzwonić do upadłego aż w końcu się uda.

Muszę przyznać że ta polityka to jakiś kosmos, bo na ogół przy innych przedłużeniach /komórka, internet/ dostaję od ręki naprawdę dobre oferty a tu polityka prosto z buszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mam zarejestrowane 15 maja. Przed wysłaniem wypowiedzenia miałem jeden tel ze śmieszną ofertą którą odrzuciłem. Od tamtej chwili kompletna cisza. Umowa kończy mi się z końcem lipca. Czekać na tel od nich ? czy samemu dzwonić ? Jeśli dzwonić to najlepiej na jaki numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mam zarejestrowane 15 maja. Przed wysłaniem wypowiedzenia miałem jeden tel ze śmieszną ofertą którą odrzuciłem. Od tamtej chwili kompletna cisza. Umowa kończy mi się z końcem lipca. Czekać na tel od nich ? czy samemu dzwonić ? Jeśli dzwonić to najlepiej na jaki numer ?

 

Na razie czekaj, dobrą ofertę dostaniesz pod koniec lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk77

Wrzuć na luz i czekaj na telefon. Ja tak zrobiłem co prawda u mnie umowa do końca czerwca była. Pierwszy raz zadzwonili to był śmiech na sali, czyli wysłałem wypowiedzenie (około 20 maja). A że mi się nie spieszyło to doszedłem do wniosku że poczekam na ich posunięcie. Z racji że w robocie nie mam jak odbierać telefonu to miałem wsumie około 10 nieodebranych połączeć przez 2 dni 5/6 czerwiec. Dopiero wieczorem odebrałem i konsultant do mnie czy może wiedzieć dlaczego wypowiedzenie złożyłem czy to z racji obsługi, ceny czy też innych okoliczności. To ja że cena no ale byłbym wstanie przedłużyć na dobrych warunkach. No to konsultant co ja rozumiem jako dobre warunki, w odpowiedzi otrzymał taką odpowiedź jaką pisałem we wcześniejszym poście tj.: Canal+ optimum HD za 53,50/9 miesięcy a później za 107, HD optimum promo za darmo/12 miesięcy, oraz dekoder Pace PVR za darmo. O ile abo dał mi bez łaski to za dekoder musiał negocjować z "przełożonym". Do mnie dzwonili z nr:+48222200180. A tak jeszcze aby było zabawniej to mi dziś podesłali z Cyfry dwa bilety do kina ale to akurat za konkurs :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się czeka na aneks? W niedzielę będzie dwa tygodnie od przedłużenia. Mam pytanie-zapłaciłem już za czerwiec i jakbym wzioł multiroom np 20 czerwca to doliczą mi coś do rachunku lipcowego? Albo jak na nowej umowie będzie opcja hd kompakt gratis a mi już świecą te kanały to nie policzą sobie za nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...