Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie Panowie, bo nie wiem co mam robić...

Daję sobie glowe obciąć, że podczas przedłużania umowy wynegocjowałem pakiet optimum + za 86zł minus 20 zł za użytkowanie dekodera czyli powinienem płacić 66 zl miesięcznie. Poprosiłem o odsłuchanie umowy i dostałem odp, że moja reklamacja nie może być uznana.

Czy jest możliwość odsłuchania przeze mnie mojej rozmowy z gościem z którym negocjowałem? Trzy razy pytałem go czy jest pewny że teraz mój miesięczny abonament będzie wynosił 66zł a on na to tak. Jestem pewien że zgodził się na moje warunki tym bardziej, że wyslałem wypowiedzenie i zostały tylko 3 dni do negocjacji bo inaczej moje wypowiedzenie byloby ważne. Czuję się oszukany a nie wiem jak mam udowodnić soja rację.

Czy mial ktoś podobną sytuację i czy ktoś płaci 66zł za optimum + i dekoder PVR???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ste100, 44zl przez caly okres umowy z gwarancja ceny. ;)

Bralem pakiet z Canal+ dla samego C+, reszte mam w n, tzn HBO HD i pakiety tematyczne za 68zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DXManiac

Czy Wy czytacie poprzednie posty ???

Dostałem 9 miesięcy za 53,50 zł, i w teorii ostatnie 3 miechy będę płacił 107zł - ale tylko w teorii - bo praktyka zawsze mówi że zapłacę raz te 107 zł, przedłużę umowę i znowu wejdę w rabaty...

 

@Patrick

Czyli będziesz płacił łącznie 112 zł /z N i Cyfrę/...

Nie byłoby taniej wynegocjować ten C+ Optimum HD za 53,50 zł przez 9 miechów, Optimum HD Promo za 0 zł - a potem dobrać sobie HBO HD za 19,90 przez 9 miechów ?

Wyszło by Cię to miesięcznie 73,40; rabaty miałbyś zapewnione przez 9 miechów a potem walisz kolejne przedłużenie i znowu wchodzisz w rabaty; różnica programowa niewielka /przynajmniej w moim odczuciu/ a 39 zł miesięcznie więcej zostałoby w portfelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ste100, Powiem Ci, przedluzalem umowe na spontana, wczoraj wyslalem z glupoty emaila, dzis byla odpowiedz, pojechalem do punktu i podpisalem umowe.

I tak sie ciesze, ze mam pace pvr hd za 0 zl przy tym pakiecie, w ica widnial za 10zl, i canal + hd przez 6 miesiecy za 28zl pozniej za 56zl. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wyjątkowo chętnie rozdają te dekodery PVR za 0 zł... mi też chcieli dać ale ja akurat mam swój własny dekoder i nie lubię tych PVR'ów Cyfry z tą ich listą, więc podziękowałem; ale pamiętam że gdy 1,5 roku temu biłem się z innymi o dekoder PVR to 0 zł w ogóle nie wchodziło w grę, nawet po kilkunastu telefonach czy mailach... zalegają im na magazynach czy co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hektor

Muszą udostępnić Ci kopię nagrania - masz prawo zapoznać się z nią w dowolnym momencie.

 

Nie prawa, nagranie jest ich własnością i nic nie muszą. Udostępnią jedynie organom ścigania jeśli otrzymają taki wniosek.

 

Nie wypisuj głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Canal+ Start za 41 zł a Canal+ Kompakt 53 zł.

 

Dzięki za szybką odpowiedź!

W tamtym roku miałem do wybory C+ Start za 37 zł lub C+ Kompakt za 43 zł (chyba?), wybrałem C+ Kompakt, czyli teraz miałbym płacić 10 zł więcej?

A co z kwotą 38 zł czy 39 zł? Może Ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z konsultantem kilka dni temu to powiedział mi że realnie nowe pakiety po fuzji na Święta; i powiedział jeszcze że dekodery N-ki zostaną zastąpione dekoderami Cyfry.

To porażka. Posiadam cyfra jak i eNka której dekoder bije na głowę ten cyfry!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...