Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przedłużyłem na normalnych warunkach.Canal+Kompakt z opcją HD za 41/82zł na 12 miesięcy i multiroom za 10zł. Może i byłoby lepiej ale walić to,nie mam czasu na te zabawy. Mam pytanie- czy jak idę po karty do multiroomu to czy mogę zapłacić za nie u dystrybutora za cały okres umowy,żeby potem płacić tylko abonament ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na forum jestem nowy ale śledzę je regularnie od ilku lat.

 

We środę (30.05.2012 r.) przedłużyłem umowę o kolejnych 12 miesięcy na następujących warunkach : C+Superpremium HD za 89 PLN oraz MULTIROOM wraz z dodatkowym dekoderem PHILIPS HD PVR za 15 PLN. W sumie daje to kwotę 104 PLN miesięcznie. Okres poprzedniej umowy upływał 31.07.2012 r. Nie wykonywałem do nich żadnych telefonów, to wręcz oni zamęczali mnie swoimi telefonami począwszy od początku maja. Jedyne co zrobiłem to po zakończeniu poprzedniej promocji napisałęm do nich ostrego maila że definitywnie żegnam się po kilkunastu latach z ich platformą, ze względu na fakt że byłem z nimi umówiony kilkakrotnie na finalizację umowy w godzinach popołudniowych i ani razu nie zadzwonili - choć non stop masakrowali mnie telefonami gdy byłem w pracy, co doprowadziło w międzyczasie zmianą promocji. Fakt faktem że w końcowym efekcie wynegocjowałem nową umowę na odpowiadających mi warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Canal + Kompakt, umowa do końca lipca 2012 r. ze stałą opłatą 43 zł przez cały okres umowy (umowa na 13 m-cy). Obecnie robiąc symulację w ICA proponują 41 zł przez 6 m-cy i 82 zł przez kolejne 6 m-cy, średnio wychodzi 61,50 zł. Jutro wysyłam wypowiedzenie. Czy ktoś wytargował coś poniżej 61,50 zł? Jeszcze w lutym przedłużający dostawali 53 zł za ten pakiet, a jak jest teraz?, czy ktoś dostał za 53 zł? a może taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na normalnego konsultanta...

Umowa na 12mc, C+ Optimum HD - 53,50zł przez 9 miesięcy, ostatnie 3 miesiące 107zł /absolutnie do uniknięcia poprzez podpisanie kolejnego aneksu/; HD Optimum Promo za 0zł przez całą umowę; Exxxtra za 6 zł przez całą umowę.

A mnie wczoraj przekonywała konsultantka, że to niemożliwe bo takich propozycji nie oferują.

 

Jest to zabawne, bo Canal+ mam od kilkunastu lat, po trafieniu na to forum, po raz trzeci przechodzę z nimi zabawę z wysyłaniem wypowiedzenia i negocjację warunków nowej umowy i zawsze jest to samo... Zapytałem Panią czy naprawdę się chce bawić w podchody czy podpisze ze mną umowę? Pani po zastanowieniu i chwili przerwy (rzekomo konsultowała sprawę z przełożonym) powiedziała, że może mi zaproponować C+ Optimum HD za 53,50 zł przez 7 m-cy, a przez 5 m-cy za 107 zł. Do tego dawała HD Optimum Promo na 12 mcy gratis, MR za 15 zł i czynsz za dekoder Pace Prv za 10 zł miesięcznie lub wymianę dekodera na HD Sagem za 0 zł. Razem wyszło średnio ok. 100 zł za mc. Powiedziałem, że to się niewiele różni od oferty dla nowych abonentów i poczekam na lepszą ofertę.

 

Co zabawne w ICA mam możliwość zawarcia umowy C+ Optimum HD za 53,50 zł przez 6 m-cy i przez 6 m-cy za 107 zł. Do tego MR za 10 zł i dekoder Pace prv 250 za 5 zł/mc. Razem średnio ok. 95 zł. Chyba po raz pierwszy mam lepszą ofertę w ICA niż od konsultanta. No ale jeszcze tam kilka razy zadzwonię... A umowa kończy mi się 31 lipca 2012, wypowiedzenie wysłałem w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali mi Optimum plus wszystkie HD w cenie 67 PLN plus multiroom za 20 PLN dotychczas płaciłem 69 PLN z PVR bez multiroomu i C+Optimum za 80 PLN plus multiroom 10 PLN. Umowy na 12 miesięcy i cena stała . Czy te pakiety są opłacalne czy targować się umowe mam do końca sierpnia.

Za podpowiedzi z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że C+Optimum można 50% przez 9 miesięcy 53,50zł a przez ostatnie 3 miesiące 107 zł średnio 66zł/mc, natomiast Multiroom przy tej ofercie możesz dostać za 15zł, ew. jak chcesz to 3 karta z pakietem start hd za 9,9zł.

Moje pytanie brzmi, za ile można dostać do powyższej oferty bez multiroom ( tzn. sam pakiet C+Optimum ) pakiet HBO i wynajem dekodera PVR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zelint

Nie masz pojęcia kolego ile ja się musiałem namęczyć żeby dostać te warunki...

6 telefonów - nic.

Wypowiedzenie - nic.

Kolejne 3 telefony - nadal nic.

Każdy konsultant mi wmawiał że takich warunków nie ma; 2 razy kazali mi czekać aż się skonsultują z szefem ale po tych konsultacjach zaoferowali tylko 7mc z rabatem 50% aż przy kolejnym telefonie mówię że chcę 9mc z rabatem 50% a kolo mi na to że nie ma problemu...

Dlatego polecam być CIERPLIWYM, dzwonić DO SKUTKU, i NIE REAGOWAĆ na te ich teksty że takie oferty nie istnieją.

Rok w rok taka sama zabawa z Cyferką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem taką ofertę: Canal+ Optimum HD za 80 zł przez 12 m-cy, opcja Optimum HD za 0 zł, multiroom za 10 zł i pvr 500 za 10 zł, z Canal+ Kompakt HD z ceną 61 zł przez 12 m-cy analogicznie jak powyższe dodatki. Gdybym dostał dekoder w darmowe użytkowanie to bym umowę przedłużył. Pani nie chciała dać, ja umowy nie przedłużyłem. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, ale chyba jutro to zrobię to może wtedy sensownie zaczną coś proponować, był to drugi telefon z Cyferki, a dodatkowo pisałem mailowo do nich dwa razy. Na koniec Pani powiedziała, że to nie koniec ich propozycji, oferta może być jeszcze lepsza. Do końca lipca jest jeszcze daleko więc ja będę bardzo cierpliwy tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w trakcie umowy (jeszcze 9 miesięcy) na:

C+ Komfort HD, HD Komfort, HBO HD,

MR, PACE PVR, Philips PVR

w sumie za 120,90

 

można za jakąś rozsądną cenę przejść na:

C+ Optimum HD, HD Optimum z Animal Planet HD, HBO HD,

MR, PACE PVR, Philips PVR

a do tego dostać Exxxtra za mniej niż 21 złotych?

 

Chciałbym płacić za całość nie więcej niż 130-140 złotych.

Nie piszcie proszę, że przepłacam. To dopiero moja pierwsza umowa, więc nie było kiedy negocjować :-P

 

PS. Umowa może się wydłużyć. Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie umowy nie masz szans. Najwcześniej próbuj 3 miesiące przed końcem umowy. Tak samo w trakcie umowy nie dostaniesz Hustler HD za 6 zł.

 

Stała cena jaką proponują za C+ Optimum HD (nie wiem czy jest jeszcze Canal+ Optimum, na pewno sam Optimum HD) to na tą chwilę 80 zł przez 12 m-cy. Co jak policzyć nie jest dobrą ofertą. Lepiej wychodzi nawet 53,50 zł przez 6 miesięcy i standardowa opłata 107 zł przez kolejne 6 m-cy. Trzeba dobrze liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież ta ofert 53,50zł za C+ Optimum HD jest świetna, a wy tylko o tym że ostatnie 3 miesiące 107zł - jakie 107zł ? Ostatnie 3 miesiące możecie negocjować nową umowę, i w najgorszym wypadku jeden raz zapłacicie te 107zł, a w tym samym czasie podpiszecie kolejny aneks i cena Wam znowu pójdzie w dół!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam Canal+ Optimum HD, ale po głębszym zastanowieniu się będe brać samo Optimum HD i dekoder Pace (może się uda wynegocjować za darmo) plus do tego pakiet kanałów hd jako że gratis. Puki co miałem narazie tylko jeden telefon i to z wcześniejszego okrezu czyli Canal+ Opimum za 87zł. Jak mówiłem że chcę go za 69 to oczywiście że nie ma takiej opcji. Po poinformowaniu niekoniecznie miłej pani że wiem że można taniej ponieważ czytam na forum wypowiedzi ludzi to ta skwitowała, cytuję: "wie pan jak to jest w internecie ludzie różne rzeczy wypisują aby tylko zabłysnąć" moja reakcja to było taaaaaaaaa jassne :) no i zabawa, że teraz i tak ma pan bardzo dobrą ofertę bo na dniach możemy do pana zadzwonić i zaproponować 107zł/miesiąc. Ja dla tej pani że człowiek nie samą TV żyje. To się pani zwiesiła. Tak więc puki co czekam na Optimum HD na 9 miesięcy bądz Canal+ Optimum HD, pakiet programów HD oraz dekoder PACE gratis bądź najwyżej za 5 zł. A jak nie dostane tego to idę do N-ki już wypatrzyłem pakiet i gdyby nie to że aktywacja turbodekodera kosztuje 99 to już bym brał ten pakiet za 69(filmowy czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_m_11

Ja dzwonię zawsze dokładnie 3 miesiące przed końcem umowy i negocjuję od pierwszego dnia kiedy mam taką możliwość - w tym roku akurat się nie śpieszyłem, bo miał rabat na całą umowę, ale jak mam rabat na 9 miechów to zawsze staram się sprawę załatwić od ręki by uniknąć płacenia pełnego rachunku.

 

@Adass

Wyślij wypowiedzenie, tydzień po wysłaniu zacznij dzwonić codziennie i mówić że chcesz C+ Optimum HD za 53,50 przez 9 miesięcy + HD Promo za darmo - po zarejestrowaniu wypowiedzenia nie powinno to wynieść więcej niż 4-5 telefonów zanim uzyskasz te warunki.

I jeszcze jedno: nie dyskutuj z nimi, nie czekaj na ich warunki:" dzień dobry, chcę przedłużyć na takich oto warunkach..."

U mnie ta metoda działa rok w rok od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...