Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ultorr

jak masz wypowiedzenie na koniec tego miesiaca

 

Canal+Optimum-zniżka 50%(53,5zł) na 9 miesięcy;pozostałe 3 po 107zł=średnia ~66,9

zgadza sie

Optimum HD Promo-gratis przez całą umowę.

zgadza sie

MR-gratis przez całą umowę.

NIE ZGADZA SIE !!!! przy tej ofercie jest za 15 zł

Pace PVR-gratis przez całą umowę + Philips PVR-5zł przez całą umowę

zalezy od konsultanta

Możliwość dobrania 3 karty z pakietem Start za 9,9zł.

zgadza sie

Umowa na 12 miesięcy;możliwość negocjacji nowych warunków przed Wielkanocą

standardowo 3 miesiace wczesniej zawsze jest mozliwosc

juz wiecej nie dostaniesz :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asik

przez 9 mc 50% ceny standardowej czy 9 mc za 41 zł 3 ostatnie 82 zł

@colsman123

juz nie ma supepremium za 89 zł

biorac c+optimum w tej cenie masz hd optimum promo

a co do pvr jak masz na koniec tego miesiaca wypowiedzenie to raczej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużona umowa C+optimum hd ,9miesięcy 53,5zł 3miesiace 107zł Srednio 67zł (do tej pory75zł)więc dla mnie zyska zastanawia mnie tylko co będzie za rok czy dla Cyfry ceną wyjściową bedzie 107zł czy średnia67zł??teoretycznie 107płacimy tylko za optimum C+(optimum hd 11kanałów)mamy free. Więc mogą tłumaczy się że cena wyjściowa to 107zł a reszta to promocja a dla mnie75zł było maksem jakie jestem wstanie płacia za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie udało mi się wejść na zmianę oferty w ICA... i spadłem z krzesła. Albo mają tam błąd (a raczej wielbłąd) albo się ktoś z głupim na rozum zamienił.

Posiadam Pakiet CANAL+ Optimum 67 zł/miesiąc (w cenie jest pvr).

A cyfra mi proponuje ten sam pakiet za 99zł bez pvr, mało tego klikając na odnośnik z listą kanałów pojawia się ta oferta za 86zł :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa :D wypowiedzenie złożone i zarejestrowane , koniec umowy w czerwcu.

Propozycje z cyklu ZOSTAŃ Z CYFRĄ w ICA dla mnie to :

 

- OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW - CANAL+ PRESTIGE HD 12 miesięcy

CANAL+ PRESTIGE HD zawiera w cenie opcję CANAL+ HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, eXXXtra a także opcję HD OPTIMUM.

Cena 149 zł /m

Opłata za Multiroom wynosi 20 zł miesięcznie. Naliczanie opłat rozpocznie się po odebraniu sprzętu u dystrybutora

 

 

-CANAL+ OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW - rabat 50% nawet przez 6 miesięcy

Całkowity koszt wybranego pakietu i opcji: 99 zł/mies

Opłata za Multiroom wynosi 20 zł miesięcznie. Naliczanie opłat rozpocznie się po odebraniu sprzętu u dystrybutora

 

 

-CANAL+ OPTIMUM HD Pakiet dla wymagających Klientów. Niezapomniane sportowe i filmowe emocje CANAL+.

Całkowity koszt wybranego pakietu i opcji: 53.5 zł/mies

Opłata za Multiroom wynosi 20 zł miesięcznie. Naliczanie opłat rozpocznie się po odebraniu sprzętu u dystrybutora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wszystkich ofertach przedłużeniowych multiroom kosztuje 10 zł (widać to dopiero na samym końcu) a opłata za Pace PVR 20 zł. Wyraziłbym zgodę na każdą z propozycji pod warunkiem max. ceny 10 zł za multiroom i darmowy najem dekodera. Opcja Optimum HD promo za 8 zł jest darmowa przez 12 m-cy przy pakietach CANAL+ Optimum HD i Superpremium (za 99 zł) oraz CANAL+ Prestige - tutaj jest darmowa opcja Optimum HD, ta z Animal Planet HD.

 

Wychodzi drożej niż było i pewnie będzie jeszcze drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa i chyba jedyna różnica ofert przedłużeniowych to opłata za najem - standardowa 20 zł, a dla nowych abonentów na stornie Cyfry i u dystrybutora 10 zł. Więc w ostateczności opłaca się wypowiedzieć umowę i zawrzeć nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzwoniłem 3 razy i nie chcą mi dać 9 miesięcy z upustem, pomimo wysłanego wypowiedzenia...

No masakra jakaś, wszyscy dostają wszystko co chcą, a ja przy każdym telefonie mam pod górkę.

Teraz mnie jeszcze sprawdzali /?/, jakieś pytania czy mieszkam w Polsce i że chcą do mnie zadzwonić z ofertą za 5min... o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Kompakt 64 zł, dekoder Sagemcom 0 zł dzierżawa + multiroom 15 zł i dekoder HD PRV 5 zł miesięcznie. W sumie 84 zł. Taką dzisiaj ofertę dostałem. Umowa na 12 miesięcy.

 

Dodam, że do końca aktualnej umowy 2 miesiące (do końca lipca) i wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Rozumiem, że z tego jest jeszcze szansa zjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzwoniła do mnie pani z cyfry tak zadowolona że co mało orgazmu nie dostała ale mniejsza o to,proponowała mi canal+kompaktHD za 61zł cały okres umowy na 12miesiecy co sadzicie o tej ofercie,umowe mam do końca lipca wypowiedzenie nie wysłane,Pani mówiła mi że od poczatku lipca bede miał nową umowe a co z starą umową jak mi sie kończy na końcu lipca ? obecnie posiadam kompaktHD i płace za niego 65zł tragizm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą opcją Zostań z Cyfrą? Czy cena która tam wychodzi jest na cały okres umowy, czy to jakaś zniżka na kilka miesięcy a potem opłata jest wyższa? Dziś wyszło mi tam tak:

Canal+Optimum HD - 53,50 zł

HD Optimum promo - 0 zł (12 miesięcy)/8 zł

Multiroom - 10 zł (12 miesięcy)/ 20 zł

Opłata za aktualnie użytkowany sprzęt (PVR 250) - 0 zł.

Razem 63,50

Czy te kwoty po kresce oznaczają, że po 12stu miesiącach dojdzie jeszcze 18 zł? I ile w tym wypadku wynosi okres minimalny?

Wczoraj wyszło mi 74,50, chyba dlatego, że za opcję HD było 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest na 12 miesięcy , także nie musisz się martwić cenami poszczególnych opcji które masz za zero złotych.

Martwiłbym się tym Canal +Optimum HD - 53.50 ponieważ :

CANAL+ OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW - rabat 50% nawet przez 6 miesięcy czyli po 6 miesiącach wzrośnie opłata za abonament .

 

Zresztą wszystko masz napisane w regulaminie oferty :

 

- wyrazili wolę kontynuowania Umowy o Abonament przez Okres Minimalny, obowiązujący do 30/06/2013.

Zgodnie z warunkami Akcji, Abonent nabywa prawo do:

 

- odbioru Zestawu Promocyjnego CANAL+ OPTIMUM HD, na zasadach określonych w Regulaminie Oferty Promocyjnej Zestawy Promocyjne i jej Cenniku oraz do 50% rabatu na Opłatę Miesięczną za odbiór Zestawu Promocyjnego CANAL+ OPTIMUM HD przez okres promocyjny obejmujący 6 pierwszych pełnych miesięcy Okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na normalnego konsultanta...

Umowa na 12mc, C+ Optimum HD - 53,50zł przez 9 miesięcy, ostatnie 3 miesiące 107zł /absolutnie do uniknięcia poprzez podpisanie kolejnego aneksu/; HD Optimum Promo za 0zł przez całą umowę; Exxxtra za 6 zł przez całą umowę.

Jestem zadowolony, bo obcinając pakiet HBO /który swoją drogą spadł na psy/ i kanał Animal Planet HD zszedłem z 95zł na 59,60 a jeszcze mi Hustlerek doszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...