Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie będzie można uzyskać kwoty za C+Optimum za 59zł ani Superpremium za 89zł, to trudno odchodzę z cyfry, nie ma co płacić średnio za sam C+Optimum 80zł/mc

 

Zgadzam się.

Cyfrę mam głównie dla piłki nożnej, ale mam na chwilę obecną już tak szybkiego neta że dam radę oglądać wszystko na streamach i nie będę bulił coraz więcej za to samo, bo Cyferka sobie promocję zmienia.

Jak 3 dni temu dzwoniłem i chciałem Superpremium za 89zł to taka oferta podobno nie istniała, podczas gdy w tym samym czasie kilka osób na forum dostało tą ofertę; nie będę płacił więcej niż inni bo jestem takim samym klientem; a jak się nie podoba to dam sobie radę bez Cyfry bo ich słabej oferty filmowej i tak już nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za 137zł mam wszystko bez xxx, francuskich i serwisów internetowych ale z pacem i multiroomem. Jak dla mnie wystarczy. Przedłużane z tydzień temu.

Mogles jeszcze powalczyc. Ja wychaczylem to samo z eXXXtra za 125zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co mogę ugrać... wypowiedzenie wysłane; wcześniej przed wysłaniem próbowałem dostać Superpremium za 89zł ale nie chcieli rozmawiać; teraz weszły nowe pakiety i jakieś [beep]ne rabaty czego nienawidzę; rozumiem że z Superpremium nici, ale za ile realnie mogę ugrać C+ Optimum HD + paczka HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik wcześniej to dawali C+Optimum za 86pln (+8) dla nowych, lub 76pln (+8) dla stałych abonentów. Teraz dają za 80pln (z HD) więc dla nowych taniej, a dla stałych parę pln drożej lub taniej w zależności od tego czy z HD czy bez. Porównywanie cen z ulotek do jakichś super ofert które otrzymało kilka osób w Polsce jest nie na miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przestaje mnie bawić to całe dzwonienie i negocjowanie - zadzwonię do Cyfry dokładnie 31 lipca, w ostatnim dniu mojego wypowiedzenia i albo przyjmą moje warunki albo zdaję kartę... Ludzie, to tylko telewizja - nie będę płacił coraz więcej za ładne logo i coraz gorszą ofertę - poza tym dziś na necie już wszystko można obejrzeć więc łaski mi nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też próbowalem ugrać Optimum za 59 zł i się nie udało w zeszłym tygodniu. Ale po tym co widzę, umowy nie przedłużę. Za duża podwyżka, a też nie mam nerwów i czasu na śmieszne negocjacje. Śmieszne, bo czegoś tam nie ma, a w ostatnim dniu się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Optimum-zniżka 50%(53,5zł) na 9 miesięcy;pozostałe 3 po 107zł=średnia ~66,9

Optimum HD Promo-gratis przez całą umowę.

MR-gratis przez całą umowę.

Pace PVR-gratis przez całą umowę + Philips PVR-5zł przez całą umowę.

Możliwość dobrania 3 karty z pakietem Start za 9,9zł.

Umowa na 12 miesięcy;możliwość negocjacji nowych warunków przed Wielkanocą 8)

 

Ciekawe gdzie jest granica :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no onet się tu robi...

Ciekawe że jak ja dzwonię na wysłanym wypowiedzeniu to dekoder płatny, mr płatny, hd promo płatny i wszystko inne płatne a jak inni dzwonią to wszystko mają za free...

Może to jakiś Specjalny Dział Utrzymania Klienta Cyfry+ czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...