Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję pomocy niebawem kończy mi się umowa i w związku z tym mam kilka pytań

- PACE PVR HD chciałbym kupić na własność jaka jest możliwa cena do utargowania??

- Wybrać inny sprzęt? Nie musi być koniecznie z oferty cyfry tylko co? Warunek HD i twardziel pojemny rewelacja zew. usb.

- Pakiet Superpremium lub Optimum HD jaką cenę uda się wytargować w tym miesiącu??

- MR nie jestem zainteresowany.

- Umowa na 12 lub 15 miesięcy??

- Zrezygnować i wybrać N ??

- Zainteresowania Film Bajki Wiedza Sport

 

Witaj

Pace PVR nie kupisz na wlasnosc chyba, ze na allegro ceno powyzej 500 zl- jest sens????

 

Pakiety: C+OPtimum Hd ja dostalem ostatnio za 65 zl + PVR za 0 i MR za 10 umowa na 15 m-cy.

Superpremium powinno sie udac za 99 zl + PVR za 0 na 13-15 m-cy.(109 to max)

 

Tylko pomiedzy super.... a optimum sa niewielkie roznice dobierz HBO za 19 i troche zaoszczedzisz.

 

W n umowy 12 m-cy plasisz za 9 ale jakos wole cyferke bo jest np. C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ze zasmiecam ale mam pytanie: Czy cena 350zł za nowy PHILIPS DSR 6201 HD na serwisie aukcyjnym jest do przyjęcia?? zaznaczam, ze nie chce brac dekodera philipsa pvr na wynajem 20zł/m na 13 ms. Pozdrawiam.

Dekoder Philips HD tak chodzi na portalach 350-400 zl. Z tego co czytalem to jest ok, stabilnyw dzialaniu- ludzie sa zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Glupota jest kupowanie Philipsa 6201 za cene wyzsza niz 250 PLN. Ten dekoder nie jest wart wiecej niz wlasnie ta cena.

 

A ponizej 350 PLN mozna kupic dekodery Opticum czy Ferguson, nowe, szybsze, lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią poprzednika z jednym zastrzeżeniem.Jeżeli ktoś zamierza być z cyfrą+ i nie korzysta z nagrywania,to posiadanie tego dekodera jest dobrą opcją pod warunkiem,że jest darmowo wynajmowany.Oczywiście jak ktoś kupuje w celu dalszej odsprzedaży,to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem wszystkie rachunki, jestem na 0 z płatnościami, umowa jeszcze rok, a mi wyłączyli cyfre!!!!!! Nawet do ICA nie mogę sie zalogować !!!!! Wysyłałem 4 tyg temu wypowiedzenie z brakiem akceptacji regulaminu ale mówiłem później telefonicznie ze wypowiedzenie wycofuje, nawet sam konsultant mówił że wypowiedzenie po czasie i tak będzie negatywnie rozpatrzone.. No kur.. co jest nie tak ?? infolinia do 22 pracuje i dzis juz chyba nic nie zrobie...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tu dużo gdybać, wyslij e-maila ze strony głównej C+ ( http://cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html ) i wszystko Ci na pismie w ciagu doby wyjaśnią.

Jak czytałeś ten wątek to widzisz, że niektórzy Konsultanci są mało kompetentni.

Wtedy dopiero możesz podejmować konkretne decyzje i oczekiwać na doradę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konradm - PHILIPS DSR 6201 HD jest atrakcyjnym dekoderem pod warunkiem, że kosztuje on max 149zł. Przy tym sofcie nie wiem czy dał bym za niego 200zł. Przy cenie 350zł pozycja Phila zdecydowanie słabnie, gdyż w tej cenie masz już możliwość wyboru kilku dekoderów. Poczytaj sobie opinie o nich i zdecyduj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupota jest kupowanie Philipsa 6201 za cene wyzsza niz 250 PLN. Ten dekoder nie jest wart wiecej niz wlasnie ta cena.

 

A ponizej 350 PLN mozna kupic dekodery Opticum czy Ferguson, nowe, szybsze, lepsze.

 

Wszystko ok. zgoda, ale jak chcesz rozdzielić sygnał spliterem to potrzebujesz właśnie dobrego i stabilnego dekodera. Dlatego też, zdecyduję się kupić tego Philipsa za 340, niż płacić 250zł przez 13 ms. za wynajem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie W temacie ale Ile by kosztowała Opcja 6 kanałów HD w Pakiecie Kompact z Canal + ZAkupionym w Czerwcu 2011 ? Czy w prmocjii jak w cenniuku w Kompact HD za 8 zł czy za 11 zł? Oraz za ile trzeba Miesięcy zapłacic Minimalnie ?

 

11zł miesięcznie. Jeden miesiąc minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Glupota jest kupowanie Philipsa 6201 za cene wyzsza niz 250 PLN. Ten dekoder nie jest wart wiecej niz wlasnie ta cena.

 

A ponizej 350 PLN mozna kupic dekodery Opticum czy Ferguson, nowe, szybsze, lepsze.

 

Wszystko ok. zgoda, ale jak chcesz rozdzielić sygnał spliterem to potrzebujesz właśnie dobrego i stabilnego dekodera. Dlatego też, zdecyduję się kupić tego Philipsa za 340, niż płacić 250zł przez 13 ms. za wynajem. Pozdrawiam.

 

Opticumy czy Ariva 202 dobrze wspolpracuja ze spliterami i w tej cenie wlasnie sa dostepne, Ariva nawet ponizej 300 PLN.

 

@krzych1921

Dzisiaj wlaczysz to marzec masz gratis a 11 PLN placisz za kwiecien czyli 5,50 PLN na miesiac. Pod koniec kwietnia wylaczysz opcje i jak bedziesz chcial 1 maja znow wlaczysz i znow maj za darmo a czerwiec 11 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips 6201 jest tyle warty za ile go sprzedają w punkcie czyli 149 zł. Kupowanie go za 350 zł to jest jakieś nieporozumienie. Gdzie jak wyżej 777 pisze w dużo lepszej cenie masz arive z możliwością nagrywania i edycji własnych list programów. Sam mam arive 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czemu naliczają mi w ICA 20zł... skoro mam upust na MR, umowę aneksowaną w lutym, ważną od 1 marca... :roll: złożyłem reklamację 8)

 

mialem to samo, tel do cta i rabat juz naliczony

Wykonałem telefon do CTA a tam nie wiedzą nic o żadnej kwocie 5zł :roll: Babka z infolinii przyjęła moją reklamację i mam czekać do 30 dni na jej uwzględnienie. Mam rabat na opcję MR, umowa aneksowana w lutym tego roku, więc nie czaję ich postępowania... Sami wysyłają regulamin promocji do dystrybutorów, że dla osób które mają promocję na MR cena wynosi 5zł, a gdy człowiek z tej promocji skorzysta, to nagle cena wynosi 20zł i nikt nic o niczym nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Przed momentem odebrałem Philipsa HD. Sprawa zakończona pomyślnie :)

a jak kupowałeś tego Philipsa HD to musiałeś oddać stary dekoder? bo ja mam napisane tak w aneksie który mi przyszedł:

"Do 31.03.2012 mogą Państwo nabyć dekoder HD za 129zł (konsultant powiedział mi że może być Philips HD tak jak chciałem), wystarczy z niniejszym listem udać się do najbliższego dystrybutora CYFRY+; jeśli wynajmują Państwo dekoder, proszę zabrać go ze sobą. "

Czyli nie ma możliwości zakupu tego dekodera bez zdania tego z dzierżawy?

Nie muszę zdawać tego dekodera, który posiadam. Ten drugi dekoder jest właśnie po to, abym mógł odbierać telewizję na drugiej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem do punktu Cyfry po niby odbiór Phila 6201 za 149zł bo to potwierdził mi konsultant podczas przedłużania umowy, po mimo iż ponoć w ostatnim dniu lutego zostały wycofane (czyt. niedostępne).

Miły Pan niby coś tam pogrzebał i poinformował mnie gdzie taki dekoder mogę odebrać. Oczywiście tunera nie było (ponoć mają się pojawić od środy - może) a dodatkowo w punkcie powiedziano mi, iż Cyfra nie ma wglądu w stany takich punktów i w sumie to celowo wprowadzają w błąd!!!

Na moje pytanie czy w zamian dostanę Phila PVR 250 za 5 zł miesięcznie Pan coś tam pogrzebał i wydał mi taki tuner mówiąc, że jeśli się dogadałem na te 5zł to może mi go dać.

Dziwne, bo jak go zapytałem czy w ofercie dla klientów np. przedłużających umowę lub posiadających MR mają dekodery PVR za 5 zł powiedział że tak, więc dla gościa z drogi w ofercie są.

To też wyrwałem taki sprzęt i dostałem jedynie papierek potwierdzający wydanie dekodera do opcji MR - jaka będzie rzeczywista jego cena zobaczymy na fakturze.

 

Przyjmuję tylko 5zł / miesiąc inaczej zdają go zaraz i obstaję przy dekoderze za 149zł Phil jaki "obiecał" mi konsultant!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyliscie :(

 

Czyli pierwszy m-c place po staremu a dopiero kolejny po nowych cenach. Mialem miec marzec za free czyli tylko MR 10 i PVR 10.

Wynegocjowalem PVR za free ale to rozumiem, ze dopiero od kwietnia za PVR nie zaplace.?

 

I jeszcze jedno pytanie- po zmianie z superpremium na c+ optimum kiedy te zmiany beda widoczne w ICA bo ciagle mam po staremu- dopiero w kwietniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...