Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi ICA nie dziala

wiec nie wiem

a czy za 5 zl dowiem sie przy rachunku

z nimi nigdy nic nie wiadomo

wczoraj 15 minut gadalem z babka by wlaczyc hd optimum promo

powiedziala ze za chwile bede mial

dzis dzwonie kolejny raz a inna mi mowi ze nie mam tej opcji wykupionej

czyli wczoraj pogadalem sobie towarzysko z konsultantka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluman - jeżeli aneksowałeś umowę z MR za 0zł lub zniżką np. jak @byczek miał MR 10zł to przysługuje ci ten Philips za 5zł, przynajmniej tak mi babka w punkcie tłumaczyła, ja aneksowałem kilka dni temu, nie pytałem się po ile ten dekoder dla tych co aneksowali na przykład pod koniec stycznia czy początek lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie ja mam takie przejscia. Przy wycofywaniu wypowiedzenia umowy 28 lutego konsultant wprowadzil kupon na Philipsa HD za 129zł. 1 marca w CC+ probowano go mi sprzedac i sie nie dalo. System nie przepuszczał (chyba pisal o tym Cyfra.tv). Dzwonilem do C+, kobitka z CC+ dzwonila na swoja infolinie dystrubutorska i [beep]a. I mi i jej powiedziano aby "oddac PVR", wprowadzic sprzedaz Philipsa HD i wpisac PVRa. Na moje pytanie na infolinii C+ czy nie strace zniki powiedziala 3-krotnie ze nie (dobrze ze te rozmowy sa nagrywane). Wczoraj dzwoni do mnie kobitka z CC+ i mowi ze zdala PVRa ale Philipsa HD i tak jej system nie puszczal wiec PVRa wprowadzila spowrotem. Oczywiscie w ICA juz rabatu nie ma i policzyli za niego 20 PLN. Wiec reklamacja poleciala. [beep] na kółkach. kazdy gada co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluman - jeżeli aneksowałeś umowę z MR za 0zł lub zniżką np. jak @byczek miał MR 10zł to przysługuje ci ten Philips za 5zł, przynajmniej tak mi babka w punkcie tłumaczyła, ja aneksowałem kilka dni temu, nie pytałem się po ile ten dekoder dla tych co aneksowali na przykład pod koniec stycznia czy początek lutego

To nie ma znaczenia kiedy aneksowałeś, czy 4 dni temu czy też 10 dni... Jeżeli robiłeś to w lutym, to umowa z nowymi warunkami wchodzi w życie od 1 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychooo - sprzedawcy w punktach maja ograniczenia w systemie, korekty w systemie mogą dokonać w samej cyfrze - tam maja większe uprawniania

@blumen - nie wiem dokładnie jak jest, tak mi się po prostu jakoś skojarzyło, że kiedyś było chyba 30 dni na kupno dekodera do MR, może w systemie cyfry są jakieś ograniczenia.

Chociaż symulacją w ICA to bym się tak bardzo nie przejmował, mogę się założyć, że jest symulacja ogólna dla wszystkich a nie konkretnie pod ciebie.

Tak na prawdę wszystko wyjaśni rachunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O obiecanym tunerze juz pisałem. Teraz lepszy kwiatek: podczas rozmowy z konsultantem "cyfra+powrót" miałem obiecaną cene 83 złote (juz po podwyzce) w tym rabat na MR (za 10 zł). Po sprawdzeniu 1 marca okazało sie ze musze płacic nie 83 a 93zł. Ładnie dałem sie naciągnąć. Zgłosiłem 2 reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Przed momentem odebrałem Philipsa HD. Sprawa zakończona pomyślnie :)

a jak kupowałeś tego Philipsa HD to musiałeś oddać stary dekoder? bo ja mam napisane tak w aneksie który mi przyszedł:

"Do 31.03.2012 mogą Państwo nabyć dekoder HD za 129zł (konsultant powiedział mi że może być Philips HD tak jak chciałem), wystarczy z niniejszym listem udać się do najbliższego dystrybutora CYFRY+; jeśli wynajmują Państwo dekoder, proszę zabrać go ze sobą. "

Czyli nie ma możliwości zakupu tego dekodera bez zdania tego z dzierżawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 marca 2012r. zadzwonił do mnie naganiacz firmy który w Cyfry imieniu zaproponował zamianę posiadanego przeze mnie pakietu (optimum z opcjami canal+HD BBC HD i Eurosport HD) na optimum+HD wprowadził mnie w błąd zapełniając że oprócz dostępu do kanałów HD które mam zyskam dostęp do innych kanałów HD między innymi Nat Geo Wild HD Animal Planet HD. Będąc przekonanym, że zwiększam ilość kanałów HD wyraziłem zgodę na zmianę pakietu. Po chwili nastąpiła zmiana pakietu ale straciłem dostęp do BBC HD, Nat Geo HD i Eurosportu HD. W rozmowie z konsultantem Centrum Telefonicznego Abonentów Cyfry + dowiedziałem się, że w zaproponowanym mi pakiecie nie ma kanałów HD, które wymieniał naganiacz ani tych HD z opcji dodatkowych, które posiadałem wcześniej . Złożyłem reklamację oraz poprosiłem o powrót do pakietu i opcji przez zmianą, co nastąpiło.

Naganiacz mnie przekręcił czy nie wiedział o czym mówi?

Teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji 30 dni a chciałem mieć tylko nickelodeon HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kanały HD o których piszesz są w opcji HD Optimum lub HD Optimum promo i kosztują 8zł-11 zł m/c. Nie załączono ci tej opcji.

Optimum HD to pakiet a HD Optimum to opcja z kanałami HD do tego pakietu.

W samym Optimum HD nie ma tych kanałów o których pisałeś.

Zmiana nazwy pakietu Optimum na Optimum HD to taki śmieszny wynalazek Cyfry, który daje ci kilka niepotrzebnych raczej do szczęścia kanałów HD, za te lepsze musisz dopłacić w opcji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie proszę o jasne posty i instrukcje odnośnie Philipsa PVR?

Jak wygląda sprawa z wynajmem przy:

1. Pierwszy dekoder Pace PVR

2. Drugi dekoder kupiony za 149pln

3. Możliwośc wynajmu Philipsa PVR 250 Gb za 5? czy za 20 pln

 

proszę o info w tym temacie!

A co z tego tekstu wynika:

 

Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że od jutra (2.03.2012) w systemie on-line zostanie udostępniony ekran umożliwiający wydanie dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29) w najmie do opcji Multiroom.

 

Koszt najmu dekodera będzie różny dla Abonentów, którzy skorzystali z przedłużenia umowy i mają promocję na opcję Multiroom – wówczas koszt najmu będzie wynosił 5 zł miesięcznie.

W przypadku podpięcia opcji w trakcie trwania umowy – koszt najmu będzie zgodny z cennikiem regulaminowym.

Osoby, które przedłużyły umowę z Cyfrą i korzystają z opcji Multiroom w promocyjnej cenie, czyli niższej niż standardowa, to mogą wydzierżawić drugi dekoder PVR za 5zł.

 

Nie kupisz i nie wynajmiesz do jednej opcji MR dwóch tunerków. Albo jedno albo drugie. Chociaż mam Sgemcoma, kupiony jako nowy do MR z 2 letnią gwarancją w Cyfrze i dzisiaj wynająłem Philipsa PVR'a za piątaka. Mam też Pace PVR HD na kontrakcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...