Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głupot Ci nagadał, mając MR można mieć 2 najmowane dekodery, po to właśnie została ta funkcja wprowadzona żeby abonent mógł mieć 2 dekodery wynajęte bo nie ma już sprzedaży na własność do MR

 

Dzisiaj wydałem już 3 dekodery na wynajem do MR i abonenci mieli na kontrakcie głównym albo Sagemcoma na wynajem albo Pace PVR :D

 

A do karty głównej brałeś dekoder od C w najem czy nie brałeś wogóle?

Jak nie masz dekodera w najmie to możesz dobrać do MR w najem, ceny - z jaką opłatą nie wiem.

Mam taka samą sytuację ale mam do karty głownej darmowy najem dekodera HD i konsultant powiedział że moge tylko zamienic obecnego najmowanego HD na PVR, ale za 20 zł. Stwierdził również (dzisiaj) ze nie ma mozliwości miec 2 dekodery najmowane!

Mnie w lutym dwukrotnie odmówili wynajęcia drugiego dekodera, tłumacząc, że nie można wynajmowac dwóch dekoderów na jedną umowę, no i kupiłem badziewnego Sagemcoma.

A w czym ma być problem, dzwonisz do C+ i bierzesz paczkę hbo bez zobowiązania. Marzec gratis a kwiecień 27zł.

e.literówka

Właśnie tak robiłem, ale od wczoraj ponoć tak nie można i mojemu bratu odmówiono włączenia opcji dodatkowej hd promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo w lutym nie było takiej możliwości :(

 

Piszemy przecież od kilku strom, że taka możliwość dla obecnych abonentów istnieje od dzisiaj czyli 2 marca 2012 :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefonicznie konsultant proponując mi HBO stwierdził , że nie ma już opcji włączania i wyłączania HBO w dowolnej chwili. W ICA od dłuższego czasu komunikat w zakładce MOJA OFERTA widnieje komunikat "Przepraszamy, zmiana aktualnie posiadanej oferty nie jest chwilowo możliwa. Prosimy spróbuj ponownie później."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując moją sprawę z dekoderem Philips HD...

 

Przed momentem zadzwonił do mnie konsultant i powiedział mi, żebym poczekał na aneks do umowy i z tym aneksem udał się do salonu Cyfry +

Opcja na zakup dekodera przysługuje mi do końca marca br. i jego cena wynosi 149zł (umowę przedłużałem telefonicznie 27 lutego).

Powiedział, że aneks jest potrzebny przy zakupie sprzętu i ten dokument muszę pokazać sprzedawcy.

Aneks prawdopodobnie trafi do mnie w poniedziałek i wtedy będę mógł potwierdzić, czy wszystko przeszło pomyślnie.

Wygląda na to, że warto było trochę powalczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w lutym nie było takiej możliwości :(

 

Piszemy przecież od kilku strom, że taka możliwość dla obecnych abonentów istnieje od dzisiaj czyli 2 marca 2012 :read:

Jeżeli jest taka możliwość to napisz za jaką cenę mogą wynająć obecni abonenci dekoder PVR?

 

Infolinia twierdzi, że to nieprawda mailowo jest to samo. Jak pisałem możliwość istnieje od dziś ale tylko dla nowych. Wiec przyłączam się do pytania za ile i jakie dekodery wynajmujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dopiero dzisiaj 02.03 przedluzylem umowe z cyferka.

C+Optimum HD 65, MR 10, PVR za 0 (3x20 ost. 3 m-ce), HBO HD 19,90 razem 94,90.

Wczesniej placilem praktycznie za to samo 114 :)

 

Mam rowniez zagwarantowany zakup Philipsa HD na wlasnosc.

 

Co do wynajmu Philipsa PVR to uslyszalem, ze za 5 nie mozna !!!

 

 

A i jeszcze marzec za darmo.....

 

 

Warto bylo poczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w lutym nie było takiej możliwości :(

 

Piszemy przecież od kilku strom, że taka możliwość dla obecnych abonentów istnieje od dzisiaj czyli 2 marca 2012 :read:

Jeżeli jest taka możliwość to napisz za jaką cenę mogą wynająć obecni abonenci dekoder PVR?

 

Infolinia twierdzi, że to nieprawda mailowo jest to samo. Jak pisałem możliwość istnieje od dziś ale tylko dla nowych. Wiec przyłączam się do pytania za ile i jakie dekodery wynajmujesz ?

 

 

Ja przed chwilą na infolinii uzyskałem informację, że obecny abonent (nie przedłużający umowy) może wydzierżawić PVR-a (philipsa) do multiroomu za standardową stawkę 20 zł. 5 zł jest dla nowych i aneksujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jakie mam wynajmować ? Tylko Philipsy PVR :D Oferta weszła dzisiaj dla obecnych a dla nowych to weszła już pod koniec lutego :D

 

W przypadku wydania dekodera PVR do MR nie drukuje się cena wynajmu tylko samo potwierdzenie wynajęcia dekodera PVR :-)

 

Tutaj oficjalna informacja z C+ :

 

Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że od jutra (2.03.2012) w systemie on-line zostanie udostępniony ekran umożliwiający wydanie dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29) w najmie do opcji Multiroom.

 

Koszt najmu dekodera będzie różny dla Abonentów, którzy skorzystali z przedłużenia umowy i mają promocję na opcję Multiroom – wówczas koszt najmu będzie wynosił 5 zł miesięcznie.

W przypadku podpięcia opcji w trakcie trwania umowy – koszt najmu będzie zgodny z cennikiem regulaminowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie doświadczenia odnośnie HBO.

 

W lutym wziąłem nową umowę Optimum C+, HBO HD, Exxxtra, PVR, MR.

29.02 napisałem emaila z prośbą o wyłączenie HBO HD (27 zł) - otrzymałem odpowiedź, że wyłączą od 01.03 i że przepada mi 1 miesiąc darmowego HBO Go.

01.03 napisałem emaila z prośbą o włączenie HBO HD, oto odpowiedź:

 

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że włączenie opcji HBO HD będzie możliwe najwcześniej od 04.2012 roku, ponieważ zgłosiła Pani w 02.2012 roku odłączenie ww. kanałów z dniem 29.02.2012 roku.

Zgodnie z Regulaminem Umowy o Abonament w danym miesiącu jest możliwa jedna modyfikacja oferty programowej.

W celu aktywacji opcji HBO HD, proszę o kontakt w 04.2012 roku."

 

Na co się bardzo wk%$#@em i zadzwoniłem z prentensjami.

 

Pani na infolinii zaprzeczyła i zaproponowała mi oprócz standardowej ceny na HBO HD za 27 zł, pakiet promocyjny na 9 miesięcy (z którego nie można zrezygnować) za 19,90 zł + 2 miesiące HBO Go + dodatkowo 5 zł rabatu na PVR (na 9 miesięcy) - za którego miałem płacic 10 zł.

 

Rezygnacja w marcu z HBO (programu nie miałem 1 dzień bo już jest włączony) + 1 rozmowa z infolinią daje mi szczędność 145 zł (na całej umowie). Teraz cała umowa kosztuje mnie średnio 111 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa odnosnie ceny wynajmu dekodera PVR HD do MR wyjaśniona jedną informacją @cyfra.tv, pozostaje jeszcze w doprecyzować możliwość wynajmu drugiego dekodera PVR do MR w cenie zgodnej z cennikiem regulaminowym, mając już w okresie minimalnym kupiony promocyjnie za 149 zł dekoderek do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 20zł miesięcznie za drugi PVR... Mój znajomy płaci 15zł za Pace PVR i teraz chcąc mieć drugiego PVR'a każą płacić mu kolejne 20zł, czyli w sumie 35zł miesięcznie za 2 zamulające dekodery, które nigdy nie będą jego własnością... Śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po przedłużeniu umowy w lutym z MR można jeszcze wziąść Philipsa HD za 149zł jako drugi dekoder, mam sagemcoma w dzierżawę i wcześniej kupiłem też Sagemcoma więc nie wiem czy jednego nie będę musiał zdać w takim wypadku, a tego Philipsa wziąłbym na sprzedaż tylko nie wiem czy to przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam koledzy sa Philipsy HD do kupienie i PVR Philips za 5 zl do wynajecia???? Bo padaja rozne opinie

Dziś kupiłem za 149 Philipsa HD do multiroomu,umowa przedłużona pod koniec lutego.Dzierżawiony bezpłatnie jest oprócz tego PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychooo - nie wiem czy odblokowano generalnie czy indywidualnie ale wychodzi na to, że istnieje taka możliwość

@bluemen - miałem możliwość wzięcia albo Philipsa 6201 za 149zł albo Philips PVR za 5zł na wynajem

Dla tych co chcieli by więcej za mniej - obu na raz się nie da :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli odblokowano mozliwosc zakupu tego sprzetu ? Bo wczoraj kobitka z CC+ kombinowala jak mogla i jej nie puszczalo.

umowa przedluzona od 1 marca

multiroom 10 zl

wczesniej wykupiony Sagemcom

a oto wydruk z mojego ICA:

 

77524 KARTA CAMELEON 03 grudzień 2008

77828 KARTA CAMELEON 31 grudzień 2010

38655 DEKODER PACE HD PVR 15 styczeń 2011

36870 DEKODER HD PVR T29 03 marzec 2012

 

dzis odebralem

5 zl/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...