Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder za 149 zł jest dla każdego kto ma Multiroom, nie ma to nic wspólnego z przedłużaniem umowy :-)

 

Pani powiedziała że problemem jest to że przy pierwszej umowie już kupilem Sagema za 149zł:)

 

Ps. jak zobaczyłem jak działa Sagem ( a jestem na takie coś uczulony) to odrazu sprzedałem go za 175zł a Philipsa też chciałem sprzedać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem dostałem w końcu ciekawą propozycję. Zresztą popularną już jak widzę po ostatnich postach. 65zł za C+ Optimum, dzierżawa PVR za dyszkę i MR za darmo. Do tego mogę wziąć Philipsa 6201 HD za 149zł. Umowa na 15 miesięcy. Umówiony jestem na 29 lutego. Myślę, że jest to dobra oferta. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Wypowiedzenie zarejestrowane, koniec umowy na 29 luty. Kilka tel. z bezsensownymi "superofertami"....aż do dzisiaj.Zaproponowano mi : C+Optimum - 62zł , Promo HD - 8zł (3 miesiące gratis) , MR - 10 zl , Pace PVR ( wymiana z Philipsa PVR ) - 0 zł. Do tego możliwość kupna Philipsa HD za 149 zł. Wszystko na 15 miesiecy i gwarancja ceny. Czyli 13 zł mniej niż po podwyżce. Zgodziłem się ;) ...a co mi tam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie, może pomoże też Wam w negocjacjach :P

 

Swoja sytuacje opisywałem kilka postów wcześniej. Canal+Kompakt za 47zł+PVR za 15zł+Multiroom za 5zł. Dzisiaj sam pofatygowałem się i zadzwoniłem. Odzywa się miły Pan. Stwierdza, że może mi zaproponować to samo za 86zł. Ja na to "co?" Przecież po podwyżce zapłacę wycofując wypowiedzenie - 78zł! Nie wiedział co powiedzieć. Postanowiłem zapytać czy Istnieje taka oferta jak Canal+Optimum za 65zł? Powiedziałem, ze przygotowałem się do rozmowy. Powiedział, że zależy od opcji dodatkowych wszystko... Przytoczyłem mu regulamin "Cyfra+Powrót", który otrzymałem w grudniu, który uprawniał mnie do przejścia na na Canal+Optimum z rabatem 42zł, czyli przy obecnej cenie - 65zł, więc stwierdziłem, ze ta oferta musi istnieć, albo aneks jest nieważny. Poszedł zapytać przełożonego. I co? Tak jest, ale z oferta Multiroom za 15zł i PVR za 20zł! Ja na to, ze niemożliwe - kolega ma za 65+10+0. Był nieugięty. Na to ja, że chyba nic z tego nie będzie. Zapytałem czy w ramach hasła "Więcej za mniej" mógłby jeszcze dokładniej sprawdzić czy coś dałoby się zrobić. Poszedł zapytać przełożonego i dało rade...

 

Umowa na 15 miesięcy Canal+Optimum za 65zł+Multiroom za 10zł+PVR za 0zł i 15zł przez 3 ostatnie miesiące

 

Już nie chciało mi się kłócić o te 3 ostatnie miesiące, bo już naprawdę mam dość. Skoro nie chcieli zejść z PVR przy Canal+Kompakt, to przynajmniej mam więcej kanałów, a i tak płacę o 3 zł mniej niż miałoby to miejsce przy podwyżce. Przecież mam "więcej za mniej" :P hahaha

 

Powodzenia w bojach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostal ktos ostatnio HBO za 19,90 ????????????????

 

Ponawiam to pytanie!!

 

Dziś mam mieć rozmowę - walczę o superpremium 99 zł + pace za 0 lub C+optimum za 65 zł z HBO za 19.90 zł - lekko nie będzie co?

Weź sobie C+Optimum za 65pln a HBO sobie włączaj co 2 miechy co da Ci kwotę 13,50pln za miesiąc :)

 

Trochę nie chce mi się bawić co 2 miesiące i o tym pamiętać...

 

No ale reasumując: wypowiedzenie cofnięte, umowa podpisana: Tak jak chciałem (no prawie) C+ Optimum 65 zł + HBO 19.90 zł (paczka na 9 miesięcy) + Pace 10 zł za miesiąc (nie udało mi się za 0 zł bo nie mam go fizycznie w domu - jakbym już miał z poprzedniej umowy to by przeszło bezproblemowo). Generalnie jestem happy :brawo: Teraz tylko czekać na fuzję i od początku zabawa...

powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z Cyfry+ miły Pan poinformował mnie, że zależy im na mnie i chciałby a bym przedłużył z nimi umowę. Zapytał się co by mnie interesowało odpowiedziałem, że Canal+Optimum HD za 65 zł plus do tego darmowy PVR. Jak to usłuszał to podziękował i się rozłączył. :)

 

Kurczę to ja chciałem podziękować i się rozłączyć :) To chyba nowa strategia "zobaczmy co chce klient" :)

tak robia we wszystkich tv chyba. pewnie ze im zalezy, zeby z nimi zostac. ale co z tego,. ja wlasnie umowe z cyfra zerwalem. podwyzszaja sobie ceny i mysla, ze nikt nie zauwazy albo reka machnie, ja nie wiem. a potem dzwonia i prosza sie, zeby zostac. nie ma opcji. jak ktos ma watpliwosci, do 15.03 jest na to czas

 

To jest drozej od warunkow z 65 PLN za ten pakiet.

ja umowę wypowiedziałem, bo nie będę się zgadzał na nagłe podwyżki abonamentów. skoro mam takie prawo, korzystam. znajdę coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś do mnie wydzwaniali z C+ ale jakoś tel nie odbierałem. Sam do nich zadzwoniłem i powiedzieli że jest dla mnie przygotowana super oferta, ale nie może mi jej zaproponować tylko dział utrzymania klientów bo "oni mogą dawać naprawdę super promocje" - załamka. No cóż, czekam co zaproponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lawionowo ruszaja fajne ofert.

 

Mnie rowniez interesuje C+Superpremium HD MR i PVR za 109 zl.

 

Pozostaje czekac na tel bo wyraznie cyferka mieknie im blizej konca miesiaca.

 

 

 

Mam pytanko umowy zawierane na 13 -15 m-cy kiedy mozna najwczesniej renegocjowac za 10 m-cy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na identycznych warunkach co adrem bo jestem tego samego zdania żeby ofertę dobierać do swoich potrzeb a konkretnie jest to:

umowa na 12 miesięcy pakiet Kompakt HD 2 miesiące 0zł i 10x44zł + HD Kompakt 3 miesiące 0zł i 9 za 3zł + PVR 0zł

 

Poza tym miałem propozycje C+Optimum za 65zł na 15 miesięcy pomimo że tydzień wcześniej taka oferta była dla mnie niedostępna tylko oferowano mi to za 86zł na 12 miesięcy w tym 2 za 0zł czyli na moim przykładzie i po wypowiedziach innych wynika że już dla wszystkich jest dostępna oferta z C+Optimum za 65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w miłej atmosferze wynegocjowałem (trzeci telefon z ich strony):

Umowa 15 miesięcy:

Canal+Optimum HD - 65 zł

Multi - 40 zł

Optimum HD - 15 zł

PVR - 0 zł x 12 miesięcy + 20 zł x 3 miesiące

Tyle mogę dać za dawny Prestiż.

Dodam - miły konsultant, po wysłuchaniu jego propozycji ja zaproponowałem swoją, pogadał z szefem i zapieliśmy to na ostatni guzik. Ja dostałem to co chciałem (głównie C+Optimum za 65) a on 3 ostatnie miesiące PVR za 20 złotych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie trafiła mi się okazja, tzn. abonament na pół z wujkiem poprzez MR to w życiu bym tego dalej nie ciągnął. Mam nadzieję, że na czas trwania umowy nic nie wymyślą i druga karta będzie bez żadnych problemów działać.

 

Dlaczego decydujecie się na Optimum, skoro w porównaniu z Kompaktem praktycznie nic nadzwyczajnego tam nie ma. Czy są rzeczywiście takie kanały, które was interesują? Do obu pakietów i tak muszę dokładać opcje HD, bo jak już mieć te kanały, to w lepszej jakości.

 

Poza tym całe te pakiety to istna manipulacja. Zmuszają ludzi do płacenia dużej kasy za kanały, których większość pewnie w ogóle nie interesuje. Trzeba płacić za tvnowskie [beep]y promujące tuska... No cóż. Ludzie są słabi i godzą się za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś się? C+Optimum za 62zł a nie za 65zł?

Nie nie pomyliłem się....Poprostu powiedziałem że mogę cofnąć wypowiedzenie jeśli otrzymam takie same warunki cenowe jak przed "podwyzką" czyli 80 zł za wszystko....i taką to ofertę "wyrzeźbił" dla mnie konsultant.Dodatkowo dostałem 3 miesiące gratis Promo HD i mozliwość wymiany Philipsa PVR na Pace PVR - co było jeszcze tydzień temu "absolutnie niemozliwe";) Mozliwość kupna Philipsa HD za 149 zł to też fajna sprawa;) W sumie jestem happy bo dostałem to co chciałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...