Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzis kolejny(trzeci) juz tel. tym razem konsultant(poprzednio dwie panie) i umowa przedluzona na nastepujacych warunkach: c+optimum HD 65zl+MR 10zl+ dekoder philips HD 0zl na 15 miesiecy, teraz tylko za sam pakiet bez MR i dekodera placilem 69zl(od marca 77zl) jak widac po podwyzce z wszystko zaplace mniej, wiec warto czekac i negocjowac do konca :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na poniższe posty to to 118 już nie jest takie mega super ;)

ale zawsze to bezpośrednio u dystrybutora. Zdziwiłem się tylko tym, iż oferta przedłużeniowa była identyczna z tą z infolinii a to ciekawostka, bo niby zawsze konsultanci telefonicznie mieli jedynie słuszną ofertę.

 

mnie bardziej by pasowało 65+10+8+19,90 na 12-13 miesięcy

ale Superpremium HD + MR + PVR (99+15+0) to jest to co bym zaakceptował, wiadomo kolejne bardziej to coraz to niższa cena ;) ale bez przesadyzmu

 

AUCHAN - Bielsko-Biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie dziś chyba na infolinii jest "happy day", moja małżonka bez żadnej łaski dostała Optimum C+ za 65zł, dekoder HD na wynajem za 0zł, umowa na 15 miesięcy, zgodziła się :) W porównaniu z tym co do tej pory jej proponowano to prawie 20zł mniej miesięcznie(przy Optimum C+), także Polecam wszystkim by byli cierpliwi i konsekwentni w tym co chcą od Cyfry otrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dniu wczorajszym proponowano C+Optimum za 65zł+10zł MR, lub C+Kompakt za 53zł+10zł MR. Umowa na 15 miesięcy. Druga propozycja wychodzi drożej od tej, którą proponowano mi przy pierwszym telefonie gdzie za pakiet chcieli 62zł+0zł MR i umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu spowodowanym podwyżką na nastepujących warunkach c+optimum - 65 zł, mr - 10 zł, hd optimum promo - 8 zł, konsultantka była tak zdeterminowana, że wydzwaniała po 2 razy dziennie, mam wrażenie, że mogłem jeszcze poczekać, że w ostatnim tygodniu będzie jeszcze taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff moim starym sposobem znowu udało mi sie przedłużyć cyfrę na fajnych warunkach :)

tzn Pakiet OptimumHD CANAL+ W cenie 65 zł do tego MR W cenie 10 zł + PRV 0 ZŁ na 12 miesięcy ,3 miesiące płatne 20 zł - Umowa 15 miesięcy , dodatkowo do MR dekoder Philips 6201hd w CENIE 149 zł :brawo:

Coż powiem tak nikt do mnie nie dzwonił , z taką promozycją , wystarczy trochę sprytu i czytania forum pzdr :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cyfra Mistrzu!"? Myślę że mogłeś dostać jeszcze MR lub PRV za 0zł.

 

Mi umowa kończy się 29 lutego i już czwarty telefon, a nadal dzwonią "ogórki". Szukają chyba [beep]ów bo proponują :

umowa 12miesciecy

C+Optumum - 2miesiące gratis, potem standardowa cena 86zł

MR - 10zł przez cały okres umowy

Dekoder HD - z łaską wypowiedziane słowa że najem będzie gratis.

 

Na szczęście po minucie udało się zbyć konsultanta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przed chwilą podpisana umowa na 13miesięcy Pakiet CANAL+SUPERPREMIUM na 13 miesięcy za 99zł+PVR-PECE za 0 zł na12 miesięcy w13 miesiącu 20zł

 

Też przyjąłem ww. ofertę. Wcześniej miałem C+ HBO Superpremium i darmowego PVR.

 

Dokładnie to samo przed chwilą zaakceptowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje tylko MR

 

mnie dziś jedynie co zaoferowali to Superpremium za 108zł + MR za 10 + PVR za 0 zl na 13 miesięcy

jak zechcę to philips hd za 149zł

 

tak z czystego skąpstwa ;) jakby dali 99+10+0 na 12 miesięcy a w ostatnim 99+10+20 --> niech od razu wysyłają aneks

a tak tylko straszą, że to już mega cudna oferta a za tydzień będzie figa ;)

 

ps. walczyliście jakoś czy oni sami to zaproponowali? twardo, czy lawirowaniem w ofercie i zastanawianiem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff moim starym sposobem znowu udało mi sie przedłużyć cyfrę na fajnych warunkach :)

tzn Pakiet OptimumHD CANAL+ W cenie 65 zł do tego MR W cenie 10 zł + PRV 0 ZŁ na 12 miesięcy ,3 miesiące płatne 20 zł - Umowa 15 miesięcy , dodatkowo do MR dekoder Philips 6201hd w CENIE 149 zł :brawo:

Coż powiem tak nikt do mnie nie dzwonił , z taką promozycją , wystarczy trochę sprytu i czytania forum pzdr :jupi:

to może podziel się z innymi użytkownikami może jak to zrobiłeś, chociaż 3x20zł za dekoder to nikt na tym forum chyba nie miał, ale i tak nie jest źle :smile:

ja tam wciąż czekam na moją okazję a czasu już bardzo mało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...