Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@777 skąd wiesz jak przebiegła rozmowa, ze zakładasz ze kogoś oszukano?

 

@AdrianW zmień kalkulator bo c+kompakt w ofercie dla nowych wychodzi 62pln wraz z opcją hd kompakt.

 

Co do samego nazewnictwa to fakt ze [beep] jest konkretny. Ktoś musiał coś nieźle w cyfrze wąchać wprowadzając takie same nazwy pakietów z rożna zawartością..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

86zł C+ Optimum umowa na 12 miesięcy

2 miesiące gratis.

Czy to według Was dobra oferta?

umowa do 29 lutego 2012 roku

 

Podziękowałem .... Czekam na dalszą propozycje może coś dadzą jeszcze. Jak nie to idę do polsatu biorę komfortową promocję za 69,90zł i mam wszystko czego chce. W cyfrze zależy mi już tylko na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta jest sprzed podwyżki 99zł pakiet, 5zł MR i PVR Gratis ale niestety krótko sie nią nacieszylem(od 01.03.2012r 118zł), i jest na wypowiedzeniu.

Przy umowie z HBO Superpremium niestety brak jest darmowych miesięcy i jako nowa raczej nie będzie opłacalna 108 +10+10=128zł.Tutaj lepiej starą renegocjować w granicach 110-118zł z MR i darmowym PVR.

Z 3 (prawie) darmowymi miesiącami od 02.03.2012r trzeba konstruować pakiet wychodząc od C+Optimum i dodając opcje.

Przynajmniej ja tak zamierzam.

No chyba, że zadzwoni do mnie konsultant i mnie czymś zaskoczy. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej samemu stworzyć arkusz kalkulacyjny i policzyć sobie co się opłaci.

Dla przykładu dla pakietu C+OPTIMUM dopiero 3 darmowe miesiące mniej więcej zrównoważą maksymalny rabat udzielony przez konsultanta czyli 65zł. Czyli albo zawieramy umowę 02.03.2012r albo negocjujemy maksymalny rabat. Z reguły nikt nie wynegocjuje dwóch darmowych opcji czyli darmowy MR i darmowy PVR. Jednak przy maksymalnym rabacie 65zł na pakiecie darmowy MR lub darmowy PVR to oszczędność 10zł na korzyść starej umowy. Na plus dla nowej umowy będzie moim zdaniem możliwość zakupu Philipsa za 149zł.

Pozostaje sobie jeszcze odpowiedzieć czy dotychczasowe warunki promocji będą dostępne w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja podobnie jak kolega powyżej miałem prze niemiłą rozmowę z Panią (chyba to kobita a nie droid jakiś), która wiedziała lepiej, przerywała i wyśmiewała się z moich propozycji.

Na początku myślałem, że mnie ktoś wkręca w jakiś kawał ale po chwili traciłem do siebie szacunek, że tego nadal słucham.....

 

1. propozycja to: Superpremium + MR + PVR (108 + 0 + 10) wychodzi 118zł na 13 miesięcy

widziałem, że ktoś utargował 108 + 0 + 0 - warto męczyć czy to tylko rodzynek ?

2. moja propozycja to: C+ Optimum HD + MR + PVR (65 + 10 + 0) = 75zł na 13 miesięcy, do tego już jako opcję HD Promo i ew HBO HD - 75 + 8 + 27 = 110 ;)

 

jedyne ale to to iż jakoś na propozycję "2" nie przystają ale pierwszą dają /dawali bo ciągle się zastanawiam, czy jak już będzie prawie końcówka lutego i ew. do nich zadzwonię to będę mógł się powołać na tę ich propozycję?

 

a, i Philipsa 6210 za 149 zł dadzą - oczywiście łaskawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ optimum HD za 65zł ,paczka 12 kanałow HD pierwsze 3 miesiace gratis i potem 11zł czyli sredni wychodzi 6zł ,HBO co drugi miesiąc bo nie warto kazdego miesiaca miec poniewaz wciaz te same filmy i tak sobie mysle ,ze powinna byc opcja kwartalna ale do rzeczy czyli 13,50zł MR za 10zł , philips za darmo czyli razem niech policze 65+6+13,50+10=94,50złna miesiąc umowa na 12 miesiecy czy dostal ktoś takie cos ? wole w sumie na rok bo jak od pazdziernika wejda kanały z N to i tak sie pewnie ceny zmienia a jak nie to pewnie sie dla kazdego zmienia jak bedzie po raz kolejny przedluzal umowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym C+ Optimum to się chyba za dużo nakręcacie

Mało prawdopodobne jest aby dostać obecnie na przedłużenie kwote 65+10+0 (c+opt+multiroom+pVR)

Jeżeli komuś zależy na c+ to nowy klient ma ten pakiet za 66,15 zł (86 + 3-msc gratis) multiroom 10 zł czyli standard czyli 76+6 HD Promo( 8 zł /9m-c)=82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Umowę mam do końca lutego. C+ optimum + PVR za 70 na mc. Wypowiedzenie w systemie.

Dzisiaj kolejny tel od cyfry i oferta ta sama co dla nowych.

Kolejny konsultant mi powiedzial ze zostala zmieniona oferta i na rowni sa traktowani starzy oraz nowi abonenci. Chyba na znizke nie ma co liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zbieram aby do Cyfry napisać ostatniego maila ale muszę sprecyzować co chcę dokładnie. Od ostatniego telefonu od konsultanta i maila wysłanego do nich minął już tydzień i jakoś spokój z ich strony. Mam nadzieję że chociaż zadzwonią z sensowną ofertą w przyszłym tygodniu. A jak nie będą dzwonić to się z nimi pożegnam, zawsze mi zostaje DVB-T lub Neostrada z TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Umowę mam do końca lutego. C+ optimum + PVR za 70 na mc. Wypowiedzenie w systemie.

Dzisiaj kolejny tel od cyfry i oferta ta sama co dla nowych.

Kolejny konsultant mi powiedzial ze zostala zmieniona oferta i na rowni sa traktowani starzy oraz nowi abonenci. Chyba na znizke nie ma co liczyc.

To po co przedluzac umowe jak nie ma znizki dla "starych" abonentow.Ja chce kompakt c+ za 53zl tak jak inni dostali a konsultant uparcie 3x wciskal mi za 68zl,czemu mam byc gorszy?Rok temu przy przedluzaniu w ostatnim dniu przd zakonczeniem umowy dostalem start c+ za 39zl i sie zgodzilem a dzien pozniej inni dostawali kompakt c+ za 43zl i jak tu sie nie wk.Jak nie dostane tego co chce to bay bay cyfro,w koncu to c+ jest dla nas czy my dla c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z Cyfry+ miły Pan poinformował mnie, że zależy im na mnie i chciałby a bym przedłużył z nimi umowę. Zapytał się co by mnie interesowało odpowiedziałem, że Canal+Optimum HD za 65 zł plus do tego darmowy PVR. Jak to usłuszał to podziękował i się rozłączył. :)

 

Kurczę to ja chciałem podziękować i się rozłączyć :) To chyba nowa strategia "zobaczmy co chce klient" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Umowę mam do końca lutego. C+ optimum + PVR za 70 na mc. Wypowiedzenie w systemie.

Dzisiaj kolejny tel od cyfry i oferta ta sama co dla nowych.

Kolejny konsultant mi powiedzial ze zostala zmieniona oferta i na rowni sa traktowani starzy oraz nowi abonenci. Chyba na znizke nie ma co liczyc.

To po co przedluzac umowe jak nie ma znizki dla "starych" abonentow.Ja chce kompakt c+ za 53zl tak jak inni dostali a konsultant uparcie 3x wciskal mi za 68zl,czemu mam byc gorszy?Rok temu przy przedluzaniu w ostatnim dniu przd zakonczeniem umowy dostalem start c+ za 39zl i sie zgodzilem a dzien pozniej inni dostawali kompakt c+ za 43zl i jak tu sie nie wk.Jak nie dostane tego co chce to bay bay cyfro,w koncu to c+ jest dla nas czy my dla c+.

 

Warto poczekac :P a jak nie to naziemna i potem promocja na swieta w kwietniu xD proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popadamy w skrajności, wydaje mi się ze klienci którym udało się uzyskać cenę 57 za pakiet C+Optimum lepszej ceny nie uzyskają, no chyba aby zejść na niższy pakiet (np ja), Na święta w kwietniu nie sadzę aby Cyfra rzuciła się z promocjami. Jeżeli już to mogą być na obecnym poziomie - czyli żadne.

Więc albo pozostajemy przy obecnej promocji, lub przechodzimy do konkurencji (N).

Zawsze nam zostaje DVB-T lub filmy na DVD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 lata Prestiż z MR i PVR za ~107zł i od niedawna C+Optimum za 56zł. Umowa po wypowiedzeniu (wysłane ok. 10 stycznia br.) skrócona do 29.02.2012.

 

Dostałem tylko dwa telefony hehe pierwszy to oferta z kosmosu.

 

Dziś drugi telefon i propozycje następujące po sobie:

 

1.) Superpremium 99 + MR 15 + PVR 10

2.) C+ Opt. 78 + HBO 27 + MR 15 + PVR 10

3.) C+ Opt. 86 + MR 10 + PVR 10

4.) C+ Opt. 86 [2 m-ce gratis] + MR 10 + PVR 10

5.) C+ Opt. 78 + MR 15 + PVR 10

 

Proszę zwrócić uwagę, że opcja 3. jest gorsza od opcji 2., a opcja 5 jest gorsza od 4 i jednocześnie tożsama z 2.

 

Konsultant się strasznie motał i głupio mu było te opcje odczytywać, aż mi było go szkoda hehe

 

Pewnie 3ci telefon będzie z ciekawą propozycją, ale pytanie czy lepszą od konkurencji ;-)

 

Dla tych dociekliwych - nie, nie dzwoniłem i nie pisałem do nich. Dlaczego? Bo mi tak nie zależy hehe

 

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych :-)

 

P.S.: nie dajcie się hasłom typu "jeszcze 2tyg. temu mieliśmy lepsze oferty" bo to technika negocjacyjna, taka sama jak "poradzę się przełożonego", "to ostateczna propozycja", "ta oferta jest ważna tylko podczas tej rozmowy", albo pożegnanie w stylu "dziękuję za współpracę, ale proszę szybko oddać nasz sprzęt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...