Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem przed chwileczka do Cyfry + i otrzymałem ofertę:

canal+ optimum + dodatkowa opcja HD za 97 zł miesięcznie umowa na okres 19 miesięcy

lub

canal+superpremium za 108zł miesięcznie umowa również na 18 miesięcy

Wolałem umowe na 13 miesięcy ale powiedziano mi że teraz nie ma

Jaka jest wasza opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem przed chwileczka do Cyfry + i otrzymałem ofertę:

canal+ optimum + dodatkowa opcja HD za 97 zł miesięcznie umowa na okres 19 miesięcy

lub

canal+superpremium za 108zł miesięcznie umowa również na 19 miesięcy

Wolałem umowę na 13 miesięcy ale powiedziano mi że teraz nie ma

Proszę jaka jest wasza opinia?

 

Za C+Optimum dla nowych abonentów w tym momencie 86zł umowa na 12 miesięcy, ale 2 gratis:

860/12 = 71,67.

Dodatkowe kanały HD 11zł, ale 3 pierwsze gratis:

11*9/12 = 8,25.

 

71,67 + 8,25 = 79,92

 

Wydaje mi się, że coś schrzaniłem bo liczę na szybko, ale jeśli nie, to nie opłaca Ci się nic powyżej 80zł i umowy dłuższej niż 12 miesięcy. Chyba, że umowa Ci przeszła na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrze wisi to że jesteś z nimi długo.Wydaje mi się że poniżej 108 zł nie Zejdziesz.Walcz o umowę na 12 miechów +darmowy PVR.Lepszą opcją może byc C+Optimum i włączanie-wyłączanie opcji,albo weź nową umowę od 2 marca wtedy marzec +2 miechy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sadzicie przyjac oferte

canal+kompakt 53zl

multiroom 20zl

2 miesiace gratis

umowa 13 miesiecy?

 

Raczej nieoplaca Ci sie bo wychodzi 65 zl na miesiac. Jak wezmiesz jako nowy 2 marca to masz marzec kwiecen maj za free ( czyli 10*68= 680 + 13 *10 MR = 130 a z tego wychodzi 62 zl za miesiac xD i masz 3 miechy za free a niewiadomo czy jakis aneksow w ciagu roku nowych nie bedzie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@azazel

Jak nie bedziesz nagrywal to PVR zbedny tym bardziej ze dziala niemilo raczej.

 

C+ Optimum za 65 PLN plus HD Optimum Promo gdzie 3 miesiace sa gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę z Cyfrą.Konsultant zaproponował ten sam abonament Canal+ Kompakt HD który miałem wcześniej.Problem z tym że ten Canal+ Kompakt HD nie ma w porównaniu do starego kanałów TVP HD , Eurosportów w HD i kilku innych.Po moim telefonie do cyfry najpierw próbowali ze mnie robić wariata że w tym planie nigdy nie było w/w kanałów a potem przyjęli reklamację twierdząc że aneksu już zerwać nie mogę.Czy ktoś z Was spotkał się z w/w problemem?Czy faktycznie nie mogę zerwać aneksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca lutego i już w styczniu wysłałem wypowiedzenie umowy . Teraz mam pakiet kompakt za 32 zł propozycja ze strony Cyfry to 44 zł na 13mies za Canal + kompakt.W rozmowie z konsultantem mówiłem że wezmę pakiet Canal + Optimum ,ale tylko w dobrej cenie.Propozycje Cyfry 86 zl i umowa na 13 miesięcy. Czyli propozycja gorsz niż dla nowych abonentów. Na początku lutego zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował mi Canal + optimum na 13 mies za 64zł moja odpowiedz że oferta ok ,ale porozmawiam z domownikami chciałem podpisać umowę na tych warunkach po paru dniach ,ale konsultant powiedział że była podwyżka cen i teraz 86 za C+Optimum. Więc zdecydowałem ,że będę oglądał CYFROWĄ TELEWIZJĘ NAZIEMNĄ ZA 0 ZŁ MIESIĘCZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...