Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie przedłużyłem wypowiedzianą umowę. Wcześniej miałem od dwóch miesięcy (po promocji 12 miesięcy x 50%) PRESTIŻ HD+ za 199 zł z dekoderem HD PVR PACE. Od marca za Canal+ Superpremium będę płacić 108zł + Cinemax HD 10 zł + PVR 10 zł (wcześniej 20 zł) i do tego pakiet eXXXtra za 6zł (choć konsultant uparcie twierdził, że ten pakiet tylko za 21 zł). Czyli w sumie 134 zł. Do tego mam możliwość doboru Multiroomu w cenie 10zł/mc i zakupu dekodera na własność za 149 zł - muszę zdecydować do końca marca czy chcę Multiroom, bo póżniej już bym płacił 20 zł/mc i do tego dekoder HD za 198. Umowa na 15 mcy. W tym czasie myślę, że połączą się z N i będzie znów furtka do zmiany umowy :jupi: Reasumując w stosunku do tego co miałem wcześniej - nie będę już miał kanałów: Mezzo, Filmbox HD, Filmbox Extra i Filmbox Family.. Myślę, że oferta w stosunku do tego, co bym płacił bez wypowiedzenia bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę na pakiet START po ostatnim aneksie - wzroście cen. Miałem rozmowy z ofertami, które odrzuciłem i myślałem, że temat jest zamknięty.

A tu dzwoni do mnie wczoraj konsultant z ofertą - pakiet START, dekoderem HD na wynajem za darmo na czas umowy 12 miesięcy, cena 24 zł (czyli to co jest dostępne w punktach partnerskich - o ile się nie mylę) i twierdzi, że

 

do tego pakietu START zostaną dołączone kanały od przyszłego miesiąca:

TVN Turbo HD i TVN Style HD

 

Oczywiście w punktach sprzedaży nikt nic nie wie i mówią, że może infolinia wie więcej.

Ktoś miał podobnie? Pytanie, czy wierzyć temu konsultantowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Style HD i TVN Turbo HD jeśli się pojawią to na pewno od pakietu kompakt - a to dlatego, że w pakiecie start nie ma tych kanałów w standardowej rozdzielczości - to cóż tu marzyć o wersji HD. TVN Style i TVN Turbo są w SD dopiero od pakietu kompakt.

Dlatego uważam, że jeśli tak mówił konsultant to albo chciał wprowadzić w błąd albo nie wie do jakich pakietów te kanały ewentualnie dołączą. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie już 3 telefon i niestety konsultanci są nieugięci. Oczywiście mówią abym wycofał wypowiedzenie gdyż lepszej promocji nie będę miał. jeśli zaś chodzi o pakiet HD PROMO (o który walczę aby zrabatować na 0 zł przez 12 m-cy )proponuje mi 2 m-ce gratis potem po 8 zł. Jak porównuje ich do N oczywiście że N nie ma kanałów z serii CANAL+ i MiniMini czy Kuchnia. Później wmawia mi że że Cyfra przejmie część kanałów od N i będą dostępne w cyfrze a jak mówię że rodzime produkcje cyfry również będą dostępne w N to skwitował ze mam czas do końca lutego a jak się nie zdecyduję to zdać karty do punktu Cyfry.

Suma summarum nie miły konsultant i nic nowego nie wniósł w rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie dotyczące sprzętu. Obecną umowę mam do 29.02. Czy jak bym chciał wsiąść nową umowę od 01.03 dla nowych klientów na warunkach tj. na stronie to mogę zrobić to przez call center z 3 m-c gratis na ten stary sprzęt. Czy muszę ten sprzęt oddać ( w terminie 30 dni) i dostanę nowy sprzęt dla nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj canal+kompakt: 2 m-ce gratis, potem 68zł przez 10miesięcy, MR za 10zł, HD Kompakt 0zł przez 3 miesiące a potem 8zł...

Zamiast ofert lepszych to gorszą mi zaproponowali mi niż poprzednio.

A i konsultant niby powiedział że sagemcoma nie można brać tylko tylko philipsha dsr 6201, który wg was jest lepszy?

Nie wiem jakim cudem proponują wam ten pakiet za 53zł i dziwne bo ten sam konsultant co poprzednio zadzwonił do mnie i raczej będzie nieugięty cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje idą w dobrym kierunku :)

 

Najnowsza propozycja Cyfry:

 

Umowa na 12 miesięcy (od 1 marca):

Canal + Optimum HD : 86 PLN, z tym, że pierwsze 2 miesiące gratis

Hd promo 8 PLN z czego pierwsze 3 miesiące gratis

MR : 10 PLN/miesiąc

PVR: gratis

 

Średnio wychodzi 87,67 PLN na miesiąc.

Wersja bez Canal+ tańsza o 10 PLN - średnio opłacalna bo nie chcą dać PVR za darmo

 

Spróbuję jeszcze powalczyć o HD promo za free. Jak się zgodzą podpisuję umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje idą w dobrym kierunku :)

 

Najnowsza propozycja Cyfry:

 

Umowa na 12 miesięcy (od 1 marca):

Canal + Optimum HD : 86 PLN, z tym, że pierwsze 2 miesiące gratis

Hd promo 8 PLN z czego pierwsze 3 miesiące gratis

MR : 10 PLN/miesiąc

PVR: gratis

 

Średnio wychodzi 87,67 PLN na miesiąc.

Wersja bez Canal+ tańsza o 10 PLN - średnio opłacalna bo nie chcą dać PVR za darmo

 

Spróbuję jeszcze powalczyć o HD promo za free. Jak się zgodzą podpisuję umowę.

To nie jest dobra propozycja.Powiedziałbym,że beznadziejna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do Was przedłużałem umowę 28listopada umowę na pakiet START wypowiedziałem ją w styczniu z powodu marcowych cen umowa obowiązuje do 29llutego i mam teraz pytanie zrobiłem to specjalnie bo chce wziąć sobie C+Optimum i tutaj mam pytanie jest 15 lutego jak na razie dostałem trzy propozycje jednak podziękowałem.

 

1) 72,00zł (28 stycznia)

2 86,00zł ( 3 lutego)

3) 78,00zł (10 lutego)

Wszystkie ceny już podlegały marcowej podwyżce czyli stała cena do końca

 

I tutaj mam pytanie czy warto jeszcze czekać czy ja jako ten który przedłużał umowę w listopadzie nie dostanę niczego więcej (lepszego) niż ta ostatnia propozycja i brać to co dają? Chce się spytać czy można jeszcze w tym wypadku coś ugrać bo jak nie to idę do polsatu ten nowy pakiet za 70zł. umowa na 18 miesięcy od marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do Was przedłużałem umowę 28listopada umowę na pakiet START wypowiedziałem ją w styczniu z powodu marcowych cen umowa obowiązuje do 29llutego i mam teraz pytanie zrobiłem to specjalnie bo chce wziąć sobie C+Optimum i tutaj mam pytanie jest 15 lutego jak na razie dostałem trzy propozycje jednak podziękowałem.

 

1) 72,00zł (28 stycznia)

2 86,00zł ( 3 lutego)

3) 78,00zł (10 lutego)

Wszystkie ceny już podlegały marcowej podwyżce czyli stała cena do końca

 

I tutaj mam pytanie czy warto jeszcze czekać czy ja jako ten który przedłużał umowę w listopadzie nie dostanę niczego więcej (lepszego) niż ta ostatnia propozycja i brać to co dają? Chce się spytać czy można jeszcze w tym wypadku coś ugrać bo jak nie to idę do polsatu ten nowy pakiet za 70zł. umowa na 18 miesięcy od marca

Czekaj cierpliwie :) Walcz o C+Optimum za 65pln.Postrasz ich odejściem do N a na pewno zmiękną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja jestem po kolejnym telefonie , z dzialu utrzymainia obecnie mam 57 zl optimumc+, propozycja 86 zł umowa 12 miesiecy mr za 10 zł , nie wiem dlaczego ale dostałem ataku śmiechu i nie mogłem sie powstywać miła pani była oburzona zachowaniem moim na co powiedziała ze lepszej oferty nie dostane i że od 01.03 bede pozbawiony super oferty a przecież musze coś mieć , na co ja ocierając łzy powiedziałem czemu chce mnie tak [beep]ko ''wydymać '' byłbym skonczonym [beep]em żeby zrezygnowac z oferty za 65 zł i płacic za to samo 86 zł, powiedziałem ze zgodzę się na podwrzyke do kwoty 65 zł jak dostane za darmo mr . a jak nie to trudno , odpale dvb naziemną , pzdr :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobra propozycja.Powiedziałbym,że beznadziejna
Spokojnie można w tym przypadku ugrać coś takiego 65+8+10+0 :) Co daje kwotę 83pln miesięcznie.

Rozbrajają mnie takie gadki. 83 zł to propozycja fantastyczna, ale 87,67 zł to już katastrofa. No litości... A kolega nie wpadł przy tych porównaniach na genialną myśl, że być może już za kilka miesięcy będzie można znowu wypowiedzieć umowa przez aneksy (fuzja z N-ką) i wtedy Kot_Sylwester wyszedłby na tej propozycji lepiej niż 83 zł/m-c :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z mariusz5891. Ja w grudniu podpisałem umowę na 3 miesiace za darmo zamiast przedłużania i teraz wysżło na to, że 2,5 miesiąca oglądąłem TV za darmo i rozwiązuje umowę. Więc gdyby rzeczywiście okazało się, że znów będzie możliwość wypowiedzenia to skłaniam się ku opcji z darmowymi miesiącami - można na tym nieźle zarobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem poprzez formularz kontaktowy swoją propozycję przedłużenia umowy. Dziś w związku z tym kolejny telefon od Cyfry, tym razem z innego numeru. Zaoferowano mi: Canal+ Superpremium 108 zł do tego w drodze ekstra, super, hiper wyjątku PACE PVR za 0 zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

Na moje pytanie o opcję C+Optimum HD za 65 zł, konsultant stwierdził, że takiej opcji nie ma. Może to dlatego, że chce do tego PACE PVR za free :crazy:

 

Jeszcze ich potrzymam w niepewności :]

 

P.S

 

Do tej pory pakiet Prestiż HD+ za 125,30 do tego PACE PVR - 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...