Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi zaproponowali C+Optimum 72pln -PACE gratis - multiroom 10pln )

 

Przed chwilą okazało się że PACE gratis to była ściema. Opuścili troszkę na pakiecie, troszkę na multiromie ale opłatę za PACE podnieśli do 15 pln. (choć mam darmowy) i suma sumarą wyszło dokładnie tak jak bym nie składał wymówienia i zgodził się na podwyżkę. Oczywiście odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się zablokujcie ja czerpie z tego tematu od paru lat i dzięki niemu oszczędzam co miesiąc. Skoro zarabiacie co miesiąc kilka naście tysięcy i możecie sobie pozwolić płacić więcej za coś co jest warte mniej to nie wchodźcie na ten temat. A może za opcje super premium płaćcie 120 zł zamiast 99 albo co miesiąc dajcie darowiznę z 20 zł na konto cyferki bo po co oszczędzać.... Żal takich ludzi którzy nie znają wartości pieniądza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś orientuje się czy w zamian za użytkowany obecnie optimum (wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane, z powodu podwyżki), można walczyć o canal+ optimum w cenach jakie tu się przewijają ? :smile:

Oczywiście, że można.

Panowie czy jeszcze mozna wysylac wypowiedzienie ze wzgeldu na podwyzke abonamentu czy juz po ptokach?:)

Jelsi tak do ile dni zostalo

Cyfra wysyła listem zwykłym (nie chwal się, że otrzymałeś aneks np 5 stycznia) = śmiało słać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś sam do cyfry. trafiłem na niemiłego gościa, któremu zaproponowałem żeby odpoczął sobie i mnie nie denerwował. proponował dokładnie to samo co wcześniej. i to za moje pieniądze, bo to ja dzwoniłem. jutro wygasa umowa. więc zadzwoniłem jeszcze raz licząc na inną osobę. w przeciągu 10 minut od poprzedniej rozmowy. no i niespodzianka. to co było niemożliwe stało się możliwym. optimumC+ 57 multi 40. interesował mnie optimum HD ale dowiedziałem się na pewno, że jest to oferta dodatkowa i włączę ją w lutym żeby mieć luty za free a potem 11 za marzec i znów wyłączę, żeby włączyć 2 kwietnia. NIGDY 1 !!!! czyli5,5zł. Cena się nie zmieni, bo jak się dowiedziałem to cena standardowa. No i najważniejsze- 10 minut wcześniej PVR PACE 500 15 zł/m-c, a teraz przez 12 m-cy za free!!! w umowie na 15 m-cy gdzie w 3 miesiącach ostatnich renegocjacja umowy. Przyjąłem to i jestem zadowolony. Okazało się jeszcze, że PVR odbieram w dowolnym punkcie i wybieram model jaki chcę. A jeśli są jakiekolwiek problemy z wydaniem sprzętu to mam się powołać na fakt taki, że oni (dystrybutorzy) mają specjalny numer tel na konsultacje i mają na ten numer dzwonić. W sumie po przeliczeniu kosztów na negocjacjach w sumie uzyskałem równo 300zł na okres 15 m-cy. Nie najgorzej. Mam nadz, że to co piszę przyda się komuś w rozmowach. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś sam do cyfry. trafiłem na niemiłego gościa, któremu zaproponowałem żeby odpoczął sobie i mnie nie denerwował. proponował dokładnie to samo co wcześniej. i to za moje pieniądze, bo to ja dzwoniłem. jutro wygasa umowa. więc zadzwoniłem jeszcze raz licząc na inną osobę. w przeciągu 10 minut od poprzedniej rozmowy. no i niespodzianka. to co było niemożliwe stało się możliwym. optimumC+ 57 multi 40. interesował mnie optimum HD ale dowiedziałem się na pewno, że jest to oferta dodatkowa i włączę ją w lutym żeby mieć luty za free a potem 11 za marzec i znów wyłączę, żeby włączyć 2 kwietnia. NIGDY 1 !!!! czyli5,5zł. Cena się nie zmieni, bo jak się dowiedziałem to cena standardowa. No i najważniejsze- 10 minut wcześniej PVR PACE 500 15 zł/m-c, a teraz przez 12 m-cy za free!!! w umowie na 15 m-cy gdzie w 3 miesiącach ostatnich renegocjacja umowy. Przyjąłem to i jestem zadowolony. Okazało się jeszcze, że PVR odbieram w dowolnym punkcie i wybieram model jaki chcę. A jeśli są jakiekolwiek problemy z wydaniem sprzętu to mam się powołać na fakt taki, że oni (dystrybutorzy) mają specjalny numer tel na konsultacje i mają na ten numer dzwonić. W sumie po przeliczeniu kosztów na negocjacjach w sumie uzyskałem równo 300zł na okres 15 m-cy. Nie najgorzej. Mam nadz, że to co piszę przyda się komuś w rozmowach. Powodzenia!!!

Wydanie dekodera PVR jest uzależnione od posiadanego pakietu. PVR 500GB lub 250GB do pakietów CANAL+, przy pakietach bez Canal+ tylko 250GB. Wydanie dekodera jest również uzależnione od warunków jakie wprowadził pracownik infolinii, np wprowadzone dzisiaj - to wydanie może być możliwe w lutym. Ważną sprawą jest saldo abonenta. Po 18 każdego miesiąca z saldem minusowym system może nie zezwolić na jego wydanie. Oczywiście abonenci mają swój "numer tel na konsultacje" i mają pod ten numer dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rozmowa po wysłaniu wymówienia:

1. Optimum + pakiet HD + PVR + Multiroom - 95 PLN miesięcznie (w tej samej cenie Kompakt + Canal+ HD + PVR + MR)

2. Optimum + Canal+ pakiet HD + PVR + Multiroom - 106 PLN miesięcznie.

 

Dodatkowo miała to by być nowa umowa na 15 miesięcy, a nie aneks do dotychczasowej kończącej się w lutym 2013.

Grzecznie podziękowałem i poprosiłem o kontakt jeśli będą w stanie przedstawić korzystniejszą ofertę.

 

Chcę osiągnąć pakiet z pkt 1 za jakieś 75 PLN miesięcznie lub 85PLN za pakiet z pkt 2. (czyli podobne poziomy jak w aktualnej promocji karnawałowej)

Jak widzicie realność tych cen?

 

Swoją drogą konsultant powiedział mi, że ceny w promocji karnawałowej na stronie C+ są jeszcze sprzed podwyżek i wszyscy, którzy teraz podpiszą taką umowę od 1 marca będą mieli podwyżki - jest to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dla punktu drugiego czyli 85 PLN jest do uzyskania.

 

W czwartek sie dowiemy od czego C+ zaczyna.

 

Ja schodze z C+ Optimum na C+ Kompakt i cena ktora mnie interesuje to okolo 60 PLN za pakiet, opcje HD Kompakt, MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dla punktu drugiego czyli 85 PLN jest do uzyskania.

 

W czwartek sie dowiemy od czego C+ zaczyna.

 

Ja schodze z C+ Optimum na C+ Kompakt i cena ktora mnie interesuje to okolo 60 PLN za pakiet, opcje HD Kompakt, MR.

 

Jak utargujesz, taką kwotę za to co chcesz, będziesz mistrzem .

Decydująca, będzie opłata za MR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...