Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak już będziecie rozmawiać z tymi konsultantami to zapytajcie kiedy kolejna podwyżka (sic!) i ją też wkalkulujcie sobie w cenę abonamentu. sam namówiłem siostrę na zakup C+ nawet w wyższym abonamencie niż chciała, a info o podwyżce dotarło do niej jeszcze przed pierwszą fakturą- oczywiście zaraz wypowiedzenie poleconym, bo takie standardy to nie dla nas- już niepolecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sarkazm, jest nie na miejscu .

Ludzie dorośli czytają umowy.......jeśli nie odpowiadają warunki to się wycofują .

Proste ?.........proste!

jaki jest numer telefonu aby przedłuzyc umowe dla obecnych abonentów umowa kończy mi sie 27 marca czy warto juz dzwonic?

Możesz zadzwonić i zrobić "rozeznanie", ale tylko w przypadku, "mocnej gęby".

Jezeli czujesz się słabo w "rozmowach na konkretny temat", to lepiej poczekaj na ruch, od nich, ale radzę się już przygotować na ewentualną rozmowę z konsultantem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam -30 dni gdzies tak bo umowa skonczyla sie 31 grudnia, ale nie oddalem sprzetu i zadzwonili dzisiaj. 65+10 multiroom + PVR gratis przez 12 z 15 miesiecy. Chyba dam sie zlamac.

 

jestem zainteresowany tym samym zestawem ale bez PVR, i max jaki im dam to 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam -30 dni gdzies tak bo umowa skonczyla sie 31 grudnia, ale nie oddalem sprzetu i zadzwonili dzisiaj. 65+10 multiroom + PVR gratis przez 12 z 15 miesiecy. Chyba dam sie zlamac.

Czy to jest cena z podwyżką od marca ?

 

Tak od marca. Poki co uprawnienia wrocily mi do Kompaktu i w ICA tez nie mam aktualnej oferty, wiec nie moge potwierdzic ze przedluzylem, ale dobrze sluchalem co czytal konsultant w czasie przedluzania i wszystko sie zgadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta wymiana nastapila w trakcie umowy ,,,

Tak, w grudniu wycofałem wypowiedzenie / cyfra+ powrót / i przedłużałem umowę,

 

A w moim przypadku nawet nie chcieli słyszeć o czymś takim. Musiałem zdać moduły i pobrać karte,a za dwa dni dobrać drugą. Ale to nic dziwnego bo do każdego abonenta C+ podchodzi indywidualnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57+8=65zł to jest aktualnie najlepsza oferta jaką możesz otrzymać od Cyfry+ za Canal+Optimum. Oczywiście cena 65zł jest po podwyżce.

Nie wiem ile masz do końca umowy ja mam jeszcze miesiąc i cztery dni (brak akceptacji nowego cennika). Mi zaoferowali jak na razie 72zł za Canal+Optimum ale odmówiłem. Pytając się konsultanta, że przedłuże umowę przy kwocie 65zł za w/w pakiet on twierdził, że nie może mi dać bo "system mu nie pozwala" więc odmówiłem. Poczekam jak dostanę to co chcę będzie ok jeśli nie to się pożegnam z Cyfrą+. :D

Wiem że taka opcja jest najlepsza z oferowanych, ale w grudniu wziąłem nową dla przechodzących i mam 3 m-ce gratis do kwietnia /i wysłane wypowiedzenie/ Na moją propozycję, że przedłużyłbym ale od marca, zgody nie było. Z tą nową umową to się trochę pospieszyłem, bo atrakcyjne oferty przedłużeniowe to dostawałem dopiero pod koniec grudnia i w styczniu.

To teraz poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, znowu ta zabawa z C+ - jak co roku trzeba się żegnać/ witać. C+ zaślepiona tylko nowymi abonentami (pozycja na rynku) ma nas starych jak zawsze głęboko.

Przypomnijcie mi tylko, jeśli umowa kończy się 29.02.2012r a wypowiedzenie poszło (pójdzie) w styczniu 2012r. to nie przyjmując ich aneksu na przedłużenie za luty zapłacimy pełną stawkę?

Czy po mimo harmonogramu gdzie cena za luty jest już bez zniżek a przedłużymy umowę już w lutym to opłata będzie już promocyjna czy dopiero od marca, a luty wybulimy całą naszą walkę o zniżki!

 

i ja w tym cyrku biorę udział co roku, tracę do siebie szacunek przez ta platformę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kolego @cm812 nie przesadzaj, gdzie jak nie Z C+ miałbyś lepiej, rozwiązać umowę z powodu zmiany regulaminu a później przedłużyć na lepszych warunkach. Ani w CP ani w N ani TP.

Ja nie ukrywam - dwa razy "rozwiązywałem" umowę i zawsze dostawałem lepsze warunki od poprzednich umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie muszę rozwiązywać ze względu na zmianę regulaminu bo niby jak?

Umowa kończy się z końcem lutego a aneks wchodzi w życie od marca więc mnie nie obowiązuje.

Fakt można się podeprzeć zmianami cen aby było im bardziej "żal" ale to równie i na gospodarkę można zrzucić ;)

 

Ja tam wypowiedzenie wysyłam dziś, jak co roku zresztą ale mnie zastanawia tylko ta opłata za ostatni miesiąc, czy

jeśli zdążą mi zaproponować coś godziwego to będzie mniej czy raczej wybulę pełną stawkę za "rozłąkę" ;)

 

jak to więc jest z tym ostatnim miesiącem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio wysłałem wypowiedzenie, dzisiaj telefon z Cyfry, stare warunki to pakiet Kompakt oraz dodatkowo C+ HD w starej ofercie za 75,90zł + Pace PVR za darmo w dzierźawie.

Dzisiaj zostały zaproponowane warunki, najpierw, że stara cena (bez podwyżki) a potem doszliśmy do porozumienia pakiet Kompakt C+ w lutym za 54 a potem za równe 60zł i dekoder zostaje cały czas u mnie.

 

Myślę, że raczej było warto, szczególnie, że żadna inna TV nie ma szans w moim domu ze względu na Polską Extraklasę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...