Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio dostałem propozycje C+Kompakt za 47 zł i PVR za 15 zł.Odmówiłem.Dzisiaj dostałęm SMS z życzeniami świątecznymi o d Cyfry+ :-) a dalej w treści, że mają ofertę specjalną na 13 mc z dekoderem HD na wynajem za 0 zł.Dostał ktoś takiego SMS i wie co to za oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE o ten pvr mi chodzi

ps. nie dało się, do wyboru za 129 pln lub wynajem za o, ale innego dekodera, reszta bez problemu, umowa na 15mcy

konkretnie bylo, ale stanowczo ze strony konsultantki, wczesniejsze oferty to jakies zarty byly, po mailu z moja propozycja od razu konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zadzwoniła miła Pani i zapytała czego oczekuję aby pozostać (zrezygnowac z wypowiedzenia z okazji zmian regulaminu):

 

Superpremium 99 zł (upust 38zł przez tzw okres minimalny trwania umowy)

PACE PVR 500GB - 0 zł (100% rabat)

ewentualny: Multiroom - 5 zł (10 upust przez okres trwania umowy)

 

Mam umowę na kolejne 19 miesiecy i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie liczyć na C+OPTIMUM 57pln,MR 5pln,PVR 0pln.A jeżeli chodzi o HBO to z tego co się orientuje to najniższa opłata to 19,90pln przy zobowiązaniu na 9 miesięcy.

 

to w takim razie wychodzi taniej niż superpremium, bo jakby dołożyć do tego, co piszesz kanały hd (11zł), wychodzi 68zł + 5,- za MR, = 73

i dodanie ostatecznie HBO za 19,90 -> 92,90 !!! - wszystko co w superpremium, z zawartym multiroomem! (pvr za 0, chyba że nie dadzą)

ktoś już powyższą konfigurację wynegocjował? c+optimum, z kanałami hd, multiroomem za 5zł, hbo za 19,90 i pvr za free? jest szansa? (dzisiaj już po raz czwarty dzwoni konsultant, chciałbym w końcu skończyć te negocjacje)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem propozycje na maila

Superpremium + Filmbox + Hustler HD + Multi za 99zł cena ze strony 125zł

czyli upust jakieś 26zł dziś zadzwoniła pani z troską że ma dla mnie propozycje i

zaoferowała mi to wszystko za 137zł na pytanie gdzie jest ta promocja

pani stwierdziła że jest to dobra promocja a kanał Hustler HD jest tylko w promocji dla nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...