Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Są umowy na 13 msc.?

Wczoraj otrzymałem maila od cyfry o trści:

 

"Szanowni Państwo,

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Cyfra+ życzy Wszystkiego Najlepszego!

 

Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo w gronie naszych Abonentów .

 

Doceniając zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę świąteczną!

Już dzisiaj możesz skorzystać z pakietów od 19 zł, opcja CANAL+ od 23 zł, Multiroom od 5 zł!

Tylko dla naszych Abonentów umowa na jedyne 13 miesięcy!

Zapraszam do skorzystania z oferty pod nr telefonu: (22 ) 22 00 191

 

Z wyrazami szacunku

Sylwia G******

Kierownik ds. Utrzymania Abonenta"

 

Dodam, że jestem na wypowiedzenie umowy przez aneks.

Od kilku dni dzwonią ale zawsze w nieodpowiedniej chwili i nici z rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy.
Zadzwoń na 22 310 4560 i powiedz, że chcesz skorzystać z promocji jak dla nowych abonentów, czyli pakiet Optimum, do tego darmowy sagemcom, plus multiroom. Nie powinno być problemu z takimi warunkami, chyba, że trafisz na jakiegoś świeżaka.

 

@javek 13mc możliwe jest tylko przy gołym pakiecie Kompakt lub Optimum i to w bardzo specyficznych warunkach. Np po otrzymaniutakiego maila jak Ty. Opcje z Canalem+ na 15mc i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się Panowie zgodzę. Też jestem w okresie wypowiedzenia. Wczoraj również otrzymałem maila o takiej treści jak javek. A w weekend dzwonił pracownik działu utrzymania klienta i proponował Canal + Optimum (na 100% nie samo Optimum) za 56 zł i to właśnie w umowie na 13 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje rozwiązac, ale troceh pozno sie obudziłem. w dodatku od zeszłego tygodnia polecony priorytet do nich nie dotarł- dzwoniłem wczoraj wieczorem. dziwne to, ale Ok niech im będzie ;) obecnie mam c+start, chciałbym c+kompakt po nizszej cenie. zobaczymy jak bedzie-w najgorszym razie zostane z tym co mam. mozna w jakis sposób inny niz przez infolinia sprawdzic czy otrzymali moją rezygnacje? a 2 pytanie: ktos sie orientuje do kiedy mozna/mozna było składac wypowiedzenia o aneks?

 

PS. Po wczorajszej informacji o połączeniu platform N i Cyfry oraz wstępnych segregacjach kanałów, mozna dojsc do wniosku ze predzej czy pozniej beda ponownie zmiany w regulaminach, beda rozsyłac aneksy i zapewne juz niedługo kolejny raz bedzie akcja "wypowiedz i negocjuj" :)) ciekawe tylko czy sie w jakis sposób nie zabezpieczą na taką ewentualnosc ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez qvejt56 » wczoraj, o 21:36

 

Wszystkich obawiających się, że nie dostaną Optimum za 57 zeta informuję, iż wyraźnie słyszałem, gdy zawierałem nową umowę, że otrzymuję to w ramach PROMOCJI na 15 miesięcy. Nie jest to, więc żadna łaska, ani wasz spryt podczas negocjacji, tylko PROMOCJA, – o którą prostu należy się upomnieć i konsultant nie będzie mógł się wycofać. Do tego jest Multi za 5 zeta.

 

 

To znaczy że jako nowy użytkownik też mogę dostać taką promocję na C+Optimum za 57 zł ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wzw.ich mailem z oferta(przedluzeniowa )sa zadzwonilem,konsultant przemily i konkretny facet:)na pytanie o canal +optimum sam zaproponowal go za 57zl(znizka),mr-5zl,hd promo8zl,sagecom wynajm za 0zl,lacznie na 15miesiecy 70zlotych od stycznia,a kanaly maja swiecic za pol godzinki:)na pytanie czemu tak poprzednicy nie mogli tylko sie zasmial...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem dwa tygodnie o bezpłatny najem dekodera PVR- dotąd przez kilka lat nie płaciłem za najem a teraz przy przedłużeniu od lutego nie chcieli tak dać.

Za przedłużenie mojego obecnego pakietu Prestiż+HD (168,90zł) życzyli sobie kolejno 156zł; 137+10zł; 133+10zł.

Po mailu z 13.12 dopiero dzisiaj telefon zakończony ugodą: przeszliśmy na pakiet OPTIMUM z opcją HD OPTIMUM i opcją MULTI: 78+11+40zł=129zł Okres 19 miesięcy.

Najem dekodera PVR za 0zł. Uff... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie mialem dzierżawy PVR za 0 pln, bo mam swój dekoder, to jakie są szanse na:

Optimum C+ 57 pln

HD promo 8 pln

mr 5 pln

PVR 500 gb 0 pln?

halo konsultanty, nie spać, jest szansa na takiego :P w tym roku? umowa 5 lat, oplacane poleceniem zaplaty 2 umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od listopada wysyłano do abonentów pisma z aneksem w związku ze zmianą regulaminu. jezeli nie akceptujesz nowych zapisów- mozesz wysłac rezygnacje i wypowiedziec umowe bez zadnych konsekwencji, a od 1 stycznia 2012 przestaniesz byc abonentem. ale cyfra chcąc utrzymac klientów dzwoni z pytaniem dlaczego rezygnujesz oraz propozycjami przedłuzenia umowy- i tu wywlekają rózne promocje, negocjujesz i cos mozesz uzyskac dla siebie korzystniejszego niz obecnie posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem dwa tygodnie o bezpłatny najem dekodera PVR- dotąd przez kilka lat nie płaciłem za najem a teraz przy przedłużeniu od lutego nie chcieli tak dać.

Za przedłużenie mojego obecnego pakietu Prestiż+HD (168,90zł) życzyli sobie kolejno 156zł; 137+10zł; 133+10zł.

Po mailu z 13.12 dopiero dzisiaj telefon zakończony ugodą: przeszliśmy na pakiet OPTIMUM z opcją HD OPTIMUM i opcją MULTI: 78+11+40zł=129zł Okres 19 miesięcy.

Najem dekodera PVR za 0zł. Uff... :]

Ale walnąłeś gafę. Przepłaciłeś 21 zł za pakiet żeby pvra mieć nie za 10 tylko za 0?

Najlepsza opcja na full pakiet jest taka: Bierzesz C+Opt.57 i pvr 10, pózniej dobierasz HD Opt.11 i Multi 40 przy którym dostajesz rabat na najem pvra w wys.5 zł.

Razem 113 zł (z pvrem). Opcjonalnie można MR za 5 spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg- tak jak napisałem- negocjacje i tak były aby zejść poniżej 140zł za to co mam, razem z dekoderem. C+ Optimum za 57zł można łatwiej uzyskać, gdy wcześniej miało się jakiś niższy pakiet a nie full i jeszcze zależy ile się za niego płaciło. Bo może istotna jest też kwota takiej obniżki... nie wiem.

Wypowiedzenia nie robiłem i nawet nie miałem zamiaru. Obecna cena mnie zadowala. Ich pseudo-multirooma nie potrzebuję bo mam własny z rozdziałem na 3 odbiorniki. Uzyskałem prawie 40zł mniej, czyli ok. 23,5% obniżki.

Dla mnie bardziej liczy się to, że oficjalnie nie płacę nic za użytkowanie niedopracowanego dekodera, który moim zdaniem powinien być gratis dla wszystkich. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestiż HD + Pace PVR HD + MR za 128 zł albo Superpremium + Pace PVR HD + MR za 114 zł . Przy prestiżu umowa na 15 miesięcy a przy superpremium na 19 . Skłaniam się raczej ku superpremium . Co Wy byście wybrali ?

 

W gołym Superpremium nie ma wszystkich kanałow, które były w prestiż HD+ (Cinemaxy HD, Filmboxy HD i Mezzo) łącznie co najmniej 8 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...