Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nową promocją dla nowych abonentów ("3x0"), warto negocjować lepsze warunki przy przedłużeniu obecnych umów.

Dzwoniłem do C+ w celu potwierdzenia i przeprowadziłem symulację kosztów w przypadku podpisania "świeżej umowy":

- umowa na 15 m-cy

- bezpłatna dzierżawa SAGEMCOM HD

- CANAL+ OPTIMUM - pierwsze 3 m-ce 0 zł, następnie 12 m-cy 78 zł

- HBO HD - 27 zł przez cały okres umowy

- HD OPTIMUM - 11 zł przez cały okres umowy

- MULTIROOM - 5 zł przez cały okres umowy

Daje nam to 43 zł przez pierwsze 3 m-ce, następnie 121 zł przez pozostałe 12 m-cy. Czyli średnia z 15 m-cy to 105,40 zł

 

W związku z powyższym, przy przedłużeniu warto walczyć o poniższe warunki:

- umowa na 15 miesięcy

- pakiet „Canal+ HBO Superpremium” za 99 zł

- multiroom za 5 zł

- bezpłatna dzierżawa tunera Sagemcom HD

Daje nam to porównywalna kwotę 104 zł

 

Poniżej link do stronki z info o promocji. Na stronie C+ na razie informacji brak

http://spam.org/index.php?readmore=21205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem dzisiaj ostatniego e-maila z propozycją: CANAL+Kompakt (47zł) + Multiroom (15zł) + PVR (0zł) = 62złx15=930zł, a w nowej promocji CANAL+Kompakt (62zł) + Multiroom (5zł) + PVR (10zł) = 77złx12=924zł (+3 miesiące gratis)

albo CANAL+Optimum (57zł) + Multiroom (15zł) + PVR (0zł) = 72złx15=1080zł, a w nowej promocji CANAL+Optimum (78zł)+ Multiroom (5zł) +PVR (10zł) = 93złx=1116zł (+3miesiace gratis).

Jeżeli nie zaoferują mi w przedłużeniu CANAL+Optimum ewentualnie CANAL+Kompakt, na powyższych warunkach, to w tygodniu idę do APS, i biorę nową umowę. Jak widać, po podliczeniu - różnice są niewielkie.

 

Zrobiłem podliczenie tutaj, ale za dzierżawę i multiroom, płaci się również przez 3 pierwsze miesiące, a nie dopiero od czwartego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie - umowa na 19 miechów, Superpremium - 99, Muliti - 5 zł, Pace HD PRV - 10 zł. W sumie 114 złotych. Exxxxtra za 6 zł nie odblokowali, ale odpuściłem to sobie. Bardzo sympatyczny i konkretny konsultant. oczywiscie moglem ciut lepsze warunki uzyskac przy nowej umowie, ale dekoder Pace HD PRV jest sprawdzony, dobrze działa - wolałem nie ryzykować nowego sprzętu. Dla mnie jest to pewna korzyśc, dotychczas płaciłem ponad 120 złotych optimum canal plus (z tym samym dekoderem i multi) z HBO w cenie promocyjnej do czerwca. A tu zyskałem wszyskie kanały HD. Tak więc w sumie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na 15 miesięcy cena 47 złotych za pakiet C+Kompakt, do tej pory płaciłem 62,80 za Canal+ i kompakt więc jestem zadowolony, pierwsza oferta konsultanta 54 złote, powiedziałem że muszę się zastanowić gdy zadzwonił ponownie stwierdziłem że rezygnuje od razu oferta 47 złotych i zaakceptowałem. Oferowali jeszcze Sagemcom na własność za 129 złotych, ale nie skorzystałem planuje zakupić jakiegoś Opticuma lub Fergusona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz c+ prestiż za 119 + 10 pvr phipilips:) i to chyba dla mnie porażka:)

Umowa kończy mi się w lutym, ale mam jeszcze n-ke i sie zastanawiam co olać (konczy mi sie teraz)

 

po rozmowie dziś z konsultantem - za prestiż teraz 138 z dekoderem

za optimum nie zejdą nic z ceny... tyle co "cennikowa" no nie musiałbym płacic kaucji

 

nie wiem czy cos sie uda wywalczyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie Panowie co moge teraz dostac jak dali nowa oferte. wyslalem wypowiedzewnie i czekalem na promocje nowa i przyszla. Chce wziasc Canal+kompakt z Multiroom i samgecom na wynajem. Umowa na 15 miesiecy i jaka kwote max za to dac przy tej promocji a powinni cos lepszego dac bo ja nienowy xD do jakiej ceny zbic to jak myslicie za miesiac? Teraz canal+kompakt 62+5 zl multiroom = 67 ale dawali to przy przedluzeniach za 54 a nawet slyszalem ze za 47 + 5 = 52 wiec ile teraz moga zejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w ubiegłym tygodniu (piatek lub sobota, jakos tak...) przedluzylem umowe na kolejne 19 miesiecy, optimum za 54 zl.....teraz widze ta atrakcyjna oferte dla nowych 3x0, mam chyba furtke w postaci zerwania umowy aneksowej w ciagu 10 dni bo na odleglosc byla zawarta tak? I teraz pytanie.....po pierwsze, czy po zerwaniu aneksu i zakonczeniu umowy bede mogl natychmiast podpisac nowa umowe? Czy takie odstapienie od aneksu wyslac im na jednym papierku a zerwanie umowy na drugim czy wszystko w jednym pismie? A moze odstapic od aneksu mailowo?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zadzwonili, najpierw tekst o tym jak ważni są klienci z taki stażem / 13 lat /, ale propozycja C+Optimum za 78 zł + MR za 5zł i dekoder HD /pan nie potrafił mi powiedzieć czy chodzi o Sagemcoma, ale chyba innego bez dysku nie dają/ wynajem za 0 zł na kolana nie powaliła i poprosiłem o korzystniejszą ofertę na C+ Optimum /tj. 57 zł/. Poczekam jeszcze moment z decyzjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze doradzcie czy da sie cos zrobic a wiec po kolei ,we wrzesniu umowa przedluzona na 1,5 roku na Kompakt,w listopadzie dobrany na 2 miesiace Canal+, w ubiegla niedziele tj 11.12 telefonicznie aneks w postaci dobrania Canal+ na stale do konca umowy i Wziecie MR za 15 zeta,wczoraj odebralem karte bez zadnego 2 tunerka bo system chcial 99 za sd i 149 za hd. Teraz widze nowa oferte,jak sadzicie jest jakas szansa ugrac cos lepszego? I co musialbym zrobic, z gory dzieki za rade,dodam ze wszystkie operacje odbywaly sie tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj konsultant powiedział, ze nie może mi przedłużyć umowy na PVR za zero gdyż wcześniej miałem rabat kwotowy na cała kwotę a nie użytkowanie za zero. Co za różnica (dla mnie żadna). EXXXTRA za 6 zeta tylko dla nowych. Cen się chyba nie da bardziej zbic. Wychodzi za superpremium: 99 + 10 PVR + 5 MR - razem 114.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przeczytałem tutaj, że paru osobom udało się uzyskać to co chcieli bez wysyłania wypowiedzenia, więc też postanowiłem spróbować.

Najpierw najprościej - telefon. Nic nie uzyskałem.

Następnie bardzo krótki mail (poprzez ICA). Wspomniałem od razu, że nie wysłałem wypowiedzenia, a chciałbym dostać C+Optimum za 57zł (rabat 42).

Wkrótce dostałem maila, że zostało przekazane do odpowiedniego działu. Po paru dniach telefon właśnie z taką ofertą, bez jakiejkolwiek próby wciskania czegokolwiek innego.

pozdrawiam

JW

 

PS. Wezme tez Sagemcoma za 129zł. Początkowo myslalem, aby upierac sie przy wynajmie za 0zł (mysle ze bym to uzyskal), ale po przemysleniu wolalem miec na wlasnosc. Mam malego szkraba ktory lubi bawic sie sprzetem, wiec zawsze moglby go popsuc. Wolalbym jakis kar nie placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem dzisiaj rozmowę z dwoma konsultantami.

Pomijam fakt, że nie mają oni zielonego pojęcia o nowej ofercie dla nowych abonentów.

5 minut mi zajęło wytłumaczenie im tej nowej oferty.

Zaproponowali mi:

C+ Optimum 64zł

multiroom 5zł

Dekoder HD bezpłatne użytkowanie

Dekoder SD 1zł

15 miesięcy

 

czyli 69zł miesięcznie

 

Twierdzili, ze do multiroomu za 5zł cena nie zejdzie poniżej 64zł

Bez multiroomu byłoby 57zł.

 

 

Oferta dla nowych:

(78*12 + 5*15)/15 = 67,40zł

Dekoder HD na bezpłatne

Dekoder SD za 1zł

 

Czyli przedłużeniówka jest o 1,60 droższa :)

A na dodatek jesłi przedłuże umowę już w styczniu 2013r. to wychodzę na tym jeszcze lepiej bo 3 pierwsze miesiące za 0zł były.

 

Wniosek: przedłużeniówki się poprawiły, ale i tak sa gorsze od oferty dla nowych. Minimalnie, ale gorsze.

Także ja biorę umowe dla nowych na naziwsko innego domownika i łaski bez ;)

Konsultant mi próbowął jeszcze wciskać, że będe miał dłuższy staż. A z tego co tu piszecie to staż nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się da.. Dziś trzeci telefon (od tego samego konsultanta co poprzednio). Bez negocjacji:

- Canal+ optimum 57zł

- HD Optimum 11zł

- Multiroom 5 zł

- Pace PVR 15 zł

Razem 88zł/ 15 miesięcy.

 

Dostałem co chciałem, a nawet 5 zł taniej.. Poprzednio oferowano mi to w cenie 98 zł( multi 15zł). Powołujcie się na forum satkuriera. Z tego co widzę, oni robią notatki z rozmowy- dobrze wiedzieli, że czytam satkuriera i jestem zorientowany w temacie.

 

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...