Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaakceptowałem ostatnio aneks do umowy i od stycznia będę miał Canal+ Kompakt za 47zł. Jeżeli będę chciał przejść powiedzmy w marcu na C+ Optimum to potem będę mógł powrócić do C+ Kompakt? W trakcie aneksowania umowy konsultant mówił, że można, ale chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto miał taką sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilem na jakichs dziwnych gosci z Cyfry. Jak wielu z Was zerwalem umowe z powodu nowego anexu. Aktualnie mam PrestizHD+ (w poromocji 89zl) teraz juz weszlo na 189zl takze zerwalem na styk doslownie. No wiec tydzien temu zadzwonil gosc z cyfry, zaproponowal to samo co mam teraz (PVR Pace + multiroom mam jeszcze), za 144zl przez 19miesiecy. Zaskoczyl mnie nie bylem przygotowany, wiec teraz sie przygotowalem, dzisiaj dzwonil kolejny gosc. Powiedzialem ze chce Superpremium, pvr za 0zl, i multiroom za 5zl. Powiedzial ze nie ma w ogole takiej oferty, nalegalem ze chce, a ten swoje ze nie i zaproponowal mi za SuperPremium z pvr i multroomem za 124zl, czyli gorzej niz maja nowi. Powiedzialem wiec zeby zadzwonili jak beda mieli lepsza oferte to nagle chyba sie wkurzyl i powiedzial ze to ostatnia proba kontaktu ze mna, i ze sygnal mi wylacza koncem grudnia, i mam zwrocic dekoder i karty (groznym tonem), po czym sie rozlaczyl. Co byscie teraz radzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak trzy stówki ma w plecy.To na co się zgodził można mieć 22pln/miesiąc taniej- czyli 15x22=330 złotych przepłacone.

 

22zł? Skąd taka kwota?

 

Nasz kolega z Forum dostał C+Optimum za 64pln - można za 57pln. Za dekoder ma płacić 15pln.- można za 0pln.

7+15=22 - taką dokładnie wynegocjował mój sąsiad po moich instrukcjach i będzie płacił za C+Optimum z dekoderem Pace PVR 57/miesiąc i tak jak ja dekoder dostał za darmo jednak na aneksie nie ma o tym mowy, ale rachunek przyszedł mu poprawny a jakby co to można powołać się na rozmowę telefoniczną która jest wiążąca.

 

 

Sierra76 - nie daj się zastraszyć.Mają chyba straszne problemy z tym aneksem bo jak ja dwa tygodnie temu przedłużałem umowę to dwa razy przez telefon prosił abym potwierdził że z tego powodu nie będę miał roszczeń i że go akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierra76, MR za 5 dla przedłuzających chyba nie ma, ale o dekoder free możesz powalczyć. Wyjdzie tyle samo co dla nowych (5 za MR i 10 za PVR, a u Ciebie bedzie tylko MR za 15).

@jedenzero, ale zrozum, że dekodera za free niektórym nie chcą dać choćby nie wiem co, dlatego Twoje kalkulacje to czysta teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilem na jakichs dziwnych gosci z Cyfry. Jak wielu z Was zerwalem umowe z powodu nowego anexu. Aktualnie mam PrestizHD+ (w poromocji 89zl) teraz juz weszlo na 189zl takze zerwalem na styk doslownie. No wiec tydzien temu zadzwonil gosc z cyfry, zaproponowal to samo co mam teraz (PVR Pace + multiroom mam jeszcze), za 144zl przez 19miesiecy. Zaskoczyl mnie nie bylem przygotowany, wiec teraz sie przygotowalem, dzisiaj dzwonil kolejny gosc. Powiedzialem ze chce Superpremium, pvr za 0zl, i multiroom za 5zl. Powiedzial ze nie ma w ogole takiej oferty, nalegalem ze chce, a ten swoje ze nie i zaproponowal mi za SuperPremium z pvr i multroomem za 124zl, czyli gorzej niz maja nowi. Powiedzialem wiec zeby zadzwonili jak beda mieli lepsza oferte to nagle chyba sie wkurzyl i powiedzial ze to ostatnia proba kontaktu ze mna, i ze sygnal mi wylacza koncem grudnia, i mam zwrocic dekoder i karty (groznym tonem), po czym sie rozlaczyl. Co byscie teraz radzili?

W zasadzie nie widzę problemu, sygnał Ci wyłączą z końcem grudnia, jak tak bardzo jesteś uzależniony od Cyfry weźmiesz nową umowę jak nie na siebie to zonę ojca czy matkę i nie prosisz nikogo o łaskę. Z drugiej strony wysyłając wypowiedzenie człowiek liczy na lepsze warunki, ale trzeba brać także pod uwagę , ze może Cyfra nie chce już takiego delikwenta , co osobiście uważam za widzimisię danego konsultanta, niż samej spółki, klient to klient , a solidny to skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg

Nie tyle uzalezniony, co fakt ze dziele sygnal na splitterze na 3 osobne pokoje w domu (duza rodzina), tylko na Cyfrze to zrobie. Najchetniej to bym przeszedl do N-ki, nawet dekoder daja duzo lepszy niz tego slimaka od canal+ (Sam mam w pokoju box na enigmie2, dwu-tunerowy).

 

Tak czy siak mi to srednio zalezy czy zadzwonia czy nie, ale chetnie bym ugral cos, chociaz 10zl a pvr, 99zl miesiecznie moge placic. Multirooma mi nie trzeba bo jak mowilem mam splitter. Takze nie wiem czy mam dzwonic, czy zadzwonia, czy olac? Z Cyfra jestem od jej poczatku tak btw. to juz w sumie moja 4 umowa, czesto zmienialem bo nic lepszego nie dawali. Laski mi nie robia, ale straca mnie w momencie jak N-ka otworzy sie na splittery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac nie wszystkich traktuja rowno, zeby bylo ciekawie zawsze bralem od nich pelne pakiety z oferty, a mimo tego zlewali na mnie.

Mnie też zlali, już prawie dwa tygodnie jak przyszło potwierdzenie odbioru wypowiedzenia /z uwagi na zakończenie okresu minimalnego na koniec roku/ i nikt nie zadzwonił. Po 13 latach z najpierw z Canal+, a potem Cyfrą trzeba będzie przejść do konkurencji. :( Przez lata /z wyjątkiem ostatnich 18 miesięcy, kiedy przypadkiem trafiłem na tym forum tel. do działu utrzymania klienta i dostałem dobre warunki/ płaciłem jak za zboże mając umowę na czas nieokreślony, ale teraz w portfelu pustawo i naiwnie liczyłem na jakiś bonus za lojalność. No to się przeliczyłem . Pozostałym forumowiczom, którzy jeszcze negocjują życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...