Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

darekbaj, tak 130 PLN, to realna kwota, oczywiście zależna od dodatkowych opcji, czyli wszystkiego co dodajesz do pakietu Superpremium za kwotę 99 PLN.

 

Można wynegocjować Superpremium (99 PLN) + Cinemax (10 PLN) + Flilmbox (10 PLN) + Mezzo (4 PLN), co w sumie daje sumę 123 PLN, kiedy dodać do tego multiroom za 5 PLN, to mamy kwotę 128 PLN, czyli o dwa złote mniejszą od założonej na wstępie sumy.

 

Czy do tego można dostać dzierżawę Pace 500 z O zł i zrezygnować z Mezzo a dostać eXXXtra za 6 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokonałem przedłużenia umowy:

 

- pakiet Start w cenie 19 zł (rabat kwotowy 2 zł) - wcześniej miałem pakiet Kompakt,

- 100% rabatu na wynajem dekodera Philips PVR na cały czas trwania umowy (wcześniej miałem również PVR'a ze 100% rabatem),

- umowa na 19 miesięcy.

 

Umowa kończyła się wraz z 31 grudnia br., wypowiedziana ze względu na zmianę regulaminu.

 

Chciałem uzyskać pakiet Start i Sagemcoma za 148 zł (czyli za cenę, jak dla nowych abonentów - wliczając w to aktywację), ale otrzymana oferta jest dla mnie korzystniejsza.

 

Negocjacje, to dwa maile i 3 rozmowy, podczas trzeciej wyżej przedstawiona oferta została przeze mnie zaakceptowana. Sam nie proponowałem zniżki 100% na obecnie posiadany dekoder, Cyfra sama to uczyniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie proponowałem zniżki 100% na obecnie posiadany dekoder, Cyfra sama to uczyniła.

 

Tutaj sie chyba sprawdza ta taktyka, ja tez nie chcialem na sile uzyskac pvr za free, zaproponowalem tylko promocyjna kwote 5zl/mc zamiast 15zl, jednak operator zaproponowal mi go za free. Na umowie 13mcznej (do ktorej dokonalem obecnego nowego aneksu) nie mialem pvr hd, ale na wczesniejszej mialem pvr hd za free na caly okres chyba 13mcznej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili po 2 tyg. od wysłania wypowiedzenia.

Płaciłem 172 zł za optimum z C+ i HBO , krótka piłka do gościa- ma być tak jak w obecnych promocjach albo się rozłączam.

Facet jeszcze nawet się nie rozkręcił a miał zamiar hehe.

Zszedłem do 99zł a ubyło mi tylko HBO za czym nie tęsknię , wiadomo gdzie się ogląda nowości w HD .

Więc z nimi krótko , ostro i będzie ok.

Tylko pamiętać należy o zdrowym rozsądku , wiadomo że multipakietu nie dostanie się za 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snowmark,

Bierzesz C+ Optimum za 57 PLN lub nawet za 64 PLN i dokladasz HD Optimum za 11 PLN.

Wychodzi 68 PLN lub 75 PLN i dokladasz Multi za 40 PLN.

Placisz 108 PLN lub najgorzej 115 PLN co jest do uzyskania na duzym luzie.

Pasuje?

 

A PVR twardo za 0 PLN tym bardziej ze tak miales jak widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem czy dotarło wypowiedzenie (z powodu aneksu) na nr 22 310 45 60. Dotarło, ale nie było "przetworzone przez system". Umówiłem się na telefon dzisiaj. Niezwykle punktualnie konsultant zadzwonił. Ja mu prosto z mostu, że umowę wypowiadam ze względu na to, że chciałbym mieć to co mam ale taniej, a mam Canal+ Kompakt i opcję HD - zaproponował za bodajże 54 zł + 11 zł za HD i 15 zł za MR. Ja mu na to, że to o 5 zł drożej niż dla nowych abonentów, dodałem że wiem o ofertach za 47 zł i takiej oczekuję. Krótka konsultacja z przełożonym i jest akceptacja. Chciałem jeszcze zbić opcję HD do 8 zł ale powiedział mi, że przy C+ Kompakt nie może. W związku z tym ostatecznie zdecydowałem się na C+ Optimum za 57 zł (rabat 42 zł), HD Optimum za 8 zł i MR za 15 zł. Umowa na 15 miesięcy. PVR pozostał w darmowym najmie (mam to zagwarantowane na cały okres trwania umowy o abonament). Konsultant za to stwierdził, że nie mogę kupić Sagemcoma do MR ale tu chyba się walnął.

Minęło 5 min i dzwoni następny konsultant abym przedłużył umowę :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...