Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rigidigi a od czego to zależy, że ktoś raz dzwoni i dostaje 57zł ofertę a dla innego "brak, brak, nie ma"...? Za każdym razem jak mówię konsultantowi, że interesuje mnie C+ Optimum za 57zł to słyszę - nie ma i nie było takich ofert. Dają mi C+ Optimum za 69zł i mówią że taniej nie będzie, mimo że mam kilkuletni staż i abo za ok 160zł miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueaman

Ja też liczę na canal+optimum za 57zl ale czekam mniej wiecej do okresu przedświątecznego ( a nuż coś lepszego sie pojawi) no i żeby nie placic podwójnie w grudniu za 2 umowy (stara umowa do konca grudnia wypowiedziana przez aneks) i Tobie radzę cierpliwości. Ja zamierzam najpierw napisac (niech oni dzwonią ) z propozycją moją. To chyba najlepszy sposób bo jak piszą koledzy (co dostali canal+ optimum za 57zl) u nich zadziałał. A dzwonienie do nich jak widać nie bardzo się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem grudnia kończyła się mi umowa - Optimum za 48,30pln. +HDMIX za 8pln. +MR za 15pln. + Pace PVR za 0pln. i do tego dobrałem HBO HD w promocji za 19,90 =

za wszystko płaciłem 91,20pln.

Około miesiąc temu przy rozmowie z konsultantką w innej sprawie zagadnąłem na temat kończącej umowy to powyższe zaproponowała mi w cenie 109pln.

Wygląda na to, że doliczyła PVR za 15pln. + skasowała ulgę na HD 3pln.Oczywiście nie zgodziłem się.Tydzień temu posłałem wypowiedzenie a wczoraj w nocy po symulacjach w ICA zorientowałem się że jeszcze go nie odnotowano, a więc wysłałem maila z zapytaniem czy dostali i propozycją odstąpienia od rezygnacji na warunkach- C+Optimum-57, HD -11,Pace PVR - 0 (dopisałem że nie będę płacił za badziewie) i MR -5 pln.

Dzisiaj rano już w symulacjach wychodziło że odnotowali rezygnację a popołudniu zadzwonił miły facet proponując to wszystko, jedynie MR wycenił na 15pln. twierdząc że taniej jest dla nowych ale oni płacą aktywację 99złotych.

Już nie wnikałem bo pakiet tanio a co najważniejsze Pvr za darmo.Ucieszyło mnie też że HBO mi odłączy pojutrze- a zobowiązałem się włączając płacić chyba do maja.Tak więc zamiast HBO HD będę miał Canal+HD z całą resztą na okres 15 miesiecy i w dodatku ponad 8 zeta taniej(za HBO od maja płaciłbym pewnie po promocji ze 30pln.)

Mój abonament od grudnia = 83 złote : 2 (siostrę skasuję za MR) = ~43pln.

Warto podczytywać to Forum :jupi: i napisać maila z propozycjami własnymi, lub czekać na telefon od nich, ale nigdy nie należy moim zdaniem wydzwaniać samemu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wysłałem rezygnacje ze względu na aneks i swoją propozycje Optimum + 57,00zł i PVR ten co mam Philipsa 10 zł i umowa na 15 miesięcy. Jestem ciekawy czy się uda :)

 

Bede walczył o to do końca grudnia hehe, nnie ma co gadać taka oferta jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem grudnia kończyła się mi umowa - Optimum za 48,30pln. +HDMIX za 8pln. +MR za 15pln. + Pace PVR za 0pln. i do tego dobrałem HBO HD w promocji za 19,90 =

za wszystko płaciłem 91,20pln.

Około miesiąc temu przy rozmowie z konsultantką w innej sprawie zagadnąłem na temat kończącej umowy to powyższe zaproponowała mi w cenie 109pln.

Wygląda na to, że doliczyła PVR za 15pln. + skasowała ulgę na HD 3pln.Oczywiście nie zgodziłem się.Tydzień temu posłałem wypowiedzenie a wczoraj w nocy po symulacjach w ICA zorientowałem się że jeszcze go nie odnotowano, a więc wysłałem maila z zapytaniem czy dostali i propozycją odstąpienia od rezygnacji na warunkach- C+Optimum-57, HD -11,Pace PVR - 0 (dopisałem że nie będę płacił za badziewie) i MR -5 pln.

Dzisiaj rano już w symulacjach wychodziło że odnotowali rezygnację a popołudniu zadzwonił miły facet proponując to wszystko, jedynie MR wycenił na 15pln. twierdząc że taniej jest dla nowych ale oni płacą aktywację 99złotych.

Już nie wnikałem bo pakiet tanio a co najważniejsze Pvr za darmo.Ucieszyło mnie też że HBO mi odłączy pojutrze- a zobowiązałem się włączając płacić chyba do maja.Tak więc zamiast HBO HD będę miał Canal+HD z całą resztą na okres 15 miesiecy i w dodatku ponad 8 zeta taniej(za HBO od maja płaciłbym pewnie po promocji ze 30pln.)

Mój abonament od grudnia = 83 złote : 2 (siostrę skasuję za MR) = ~43pln.

Warto podczytywać to Forum :jupi: i napisać maila z propozycjami własnymi, lub czekać na telefon od nich, ale nigdy nie należy moim zdaniem wydzwaniać samemu. 8)

 

na jaki adres wysłałeś maila do cyfry?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wynegocjować przy opcji C+Optimum Pvr za 10PLN? Czy w promocji z TV Canal+HBO superpremium da się zejść z wynajmem pvr do 0PLN? Standardowo koszt wg strony cyfry to 10pln miesięcznie.

 

Mi przed chwilą Pani proponowała między innymi C+ Optimum za 69zł z PRV za 10zł :) Nie jestem zainteresowany :)

 

 

Czyli póki co nikt jeszcze nie wynegocjował PVR za 10PLN albo mniej przy C+Optimum 57PLN i bez MR? Tak się zastanawiam czy jak mi zaproponują PVR za 15PLN czy nie skusić się na SAGECOMA i dokupić pendrive. Myślicie, że warto? Choć po ostatnim sofcie SAGECOMA różne opinie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu posłałem wypowiedzenie a wczoraj w nocy po symulacjach w ICA zorientowałem się że jeszcze go nie odnotowano, a więc wysłałem maila z zapytaniem czy dostali i propozycją odstąpienia od rezygnacji na warunkach- C+Optimum-57, HD -11,Pace PVR - 0 (dopisałem że nie będę płacił za badziewie) i MR -5 pln.

 

Witam

A w którym miejscu taka informacja jest odnotowana i jak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KILO - maila wysłałem po zalogowaniu na swojej stronie w ICA przez formularz kontaktowy.

 

do MACJUCH - jest to opisane gdzieś wcześniej a wygląda i zrobiłem właśnie tak- zalogowałem się w ICA i kliknąłem że chcę dodać Mezzo a potem symulację i jak wypowiedzenie dotarło to wyświetli Ci się możliwość tylko do końca umowy(ja mogłem tylko na grudzień).

P.S.

Tylko nie można pomylić potem przycisków akceptacja/anulowanie gdyż można zachorować na melomanię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) chciałbym wysłać rezygnację ze wzgl.na zmianę regulaminu i mam 2 pytania:

1) czy sądzicie, że jak napisze/zadzwonie do cyfry to dostanę promocję bez zabawy w pisanie rezygnacji

2) czy realne jest dostanie oferty superpremium 99zł, extra 6zł, multiroom 5zł i pace za friko? czyli całość za 110zł....? dzięki za info:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś Pani zadzwoniła i zaakceptowałem następujące warunki. C+Optimum 57PLN, PVR PACE 15 PLN (wymieniam obecnego Philipsa PVR, który kiepsko współpracuje z plazmą Panasonica), OPTIMUM HD 11PLN. W sumie 83PLN. Jestem zadowolony z tej oferty. Trzy rozmowy i dwa maile tyle mnie to "kosztowało". Umowa na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą powiedziano , że nie ma takiej ofery jak Canal + optimum za 57 zł .

Chciałem Canal plus optimum za 57 zł , multi za 40 zł i hd optimum za 11 zł ( PVR gratis) . chcą za to 132 zł

NIe dostałem , powiedzieli że nie ma, jak zapytałem o sam Canal + optimum za 57 zł też nie .

Rozmowa po jednym mailu , i wczesniejszej rozmowie telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wysłałem do nich maila z moją propozycją na nową umowę. Następnego dnia zadzwoniła Pani i powiedziała, że zgadza się na zaproponowane przeze mnie warunki, czyli pakiet C+HBO Superpremium za 99zł + dekoder Philips PVR HD za 0zł/mies. O to się nie pytałem bo nie jestem tym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...