Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może zrób tak jak ja,wziąłem opcję niską tzn. kompakt,by nie płacić w grudniu ponad 130 zł,co będzie w grudniu to się zobaczy,wyżej zawsze można pójść.Może trafniej byłoby nawet brać opcję startową.Ja zaryzykowałem.Opcje będę sobie dobierał wg zapotrzebowania,na tv nie warto dużej kasy wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś właśnie wróciłem do domu po dłuższej nieobecności (wyjazd służbowy) w skrzynce znalazłem aneks. Po przejrzeniu forum widzę ze aneksy były rozsyłane w połowie miesiąca. mam pytanie czy mogę jeszcze wysłać wypowiedzenie związku z otrzymanym aneksem czy jest już za późno ? umowa kończy mi się w luty. Ja nie mam czasu na oglądnie TV. Z Cyfry + korzystają rodzice i zastanawiam się nad lepszym doborem oferty do nich. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowe, jestem zadowolony:)

Jako że od pażdziernika skonczyły mi sie rabaty na Prestiż, próbowałem coś wykombinować żeby nie płacić 179zł.

W połowie listopada wysłałem im wypowiedzenie w związku z aneksem, natomiast od piątku zacząłem negocjacje mailem. Dzisiaj do nich postanowiłem zadzwonić. Dzieki forum wiedzialem na czym stoje:) i czego moge sie spodziewać.

Pierwszy telefon i masakra!!! Zapytałem sie o Optimum C+, stwierdził że mają super promocje, 78zł na 19 miesiecy. Gdy sie powołałem, że ten pakiet można na 64, a nawet 57 to parsknął śmiechem! Powiedział że na forum ktoś plote puścił i nie ma szans taniej. Troche pogadaliśmy i w nerwowej atmosferze sie rozłączyłem.

Odczekałem 30sekund i znów do nich dzwonie. Tym razem inny konsultant odebrał i inna całkowicie rozmowa. Fakt ,że najpierw zaproponował za 78zł, ale od razu mu powiedziałem , że pare osób dostało za 57zł i tylko to mnie interesuje. Kazał chwile poczekać i sie zgodził :)

Wziąłem:

C+ Optimum 57zł

Optimum HD 11zł

Pvr 15zł

MR 15zł

Umowa na 15 miesiecy.

 

A ha ,jedna rzecz mnie zdziwiła. Pierwszy konsultant mnie zadziwił stwierdzeniem iż biorąc nową umowe trzeba teraz płacić 299zł obowiązkowo jakiegoś zadatku czy coś w tym stylu , gdyż niby dużo tunerów PVR im ginie.

 

Pozdrawiam

Nie tylko ja dzwoniłem 2 razy jednego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przedłużyłem umowę (wypowiedzenie zarejestrowane):

Canal+ Optimum 57zł

Multiroom 15 zł

 

Konsultant dzwonił przed chwilą i jestem zadowolony z obrotu sprawy. Proponował Canal+ Optimum za 78 zł bo to już cena promocyjna, ja stwierdziłem, że jeśli chodzi o oficjalny cennik to oferta 78zł jest już rzeczywiście promocyjna ale skoro kolega dostał to za 57 zł to znaczy, że promocja może być jeszcze większa :D Oczywiście poprosił mnie o chwile cierpliwości i za kilka minut oznajmił, że ma dla mnie dobrą wiadomość i dostaję rabat 42 zł na C+ Optimum. MR standardowo na dziś za 15 zł dla przedłużających. Dekoder PVR mogę opcjonalnie wynająć za 15 zł, nie targowałem się w tym przypadku bo zależało mi na przedłużeniu już od grudnia. Może go wypożyczę a może kupię dysk do Sagemcoma. Umowa na 15 m-cy. Jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wynegocjować przy opcji C+Optimum Pvr za 10PLN? Czy w promocji z TV Canal+HBO superpremium da się zejść z wynajmem pvr do 0PLN? Standardowo koszt wg strony cyfry to 10pln miesięcznie.

Ja przedłużyłem umowę już 4 miesiące temu na następujących warunkach C+Optimum 57PLN + multiroom 15PLN + dekoder Pace PVR 15PLN =razem 87PLN. W między czasie dobrałem opcję HD za 11PLN, więc płaciłem 98PLN. W miesiącu listopadzie zadzwonili z biura obsługi klienta i zaproponowali HBO. Zgodziłem się za 19,90PLN na 8 miesięcy, dodatkowo obniżyli mi dzierżawę na dekoder PACE HD PVR do 10PLN. Tak więc teraz za C+Optimum + HBO + opcja HD + PACE PVR HD + MR płacę 112,90. A tak na marginesie czy jeżeli wypowiedział bym teraz umowę ze względu na zmianę regulaminu, to za taki sam pakiet dostałbym coś taniej (np. jako nowy abonent lub przedłużający)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega. Canal+Optimum za 57zł, PVR za 0zł, umowa 15m-cy. Wysłałem e-mail z propozycją. Po kilku godzinach był telefon i jest co chciałem;) Trochę trzeba było się targować o PVR ale się udało.

 

PVR za 0zł -mowa tu o dekoderze Pace ktory już masz?

Maile wysyłacie przez zakladke kontakt ze strony, czy jak?

Kolego dekodera PVR nie miałem do poprzedniej umowy. Miałem dekoder zakupiony na własność za 49zł. E-mail wysłany z zakładki kontaktowej, wybrałem zakładkę bodajże informacje jak się nie mylę. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które już przedłużyły umowy telefonicznie

w piątek przedłużyłem umowę na superpremium + MR od 1 grudnia. Osoba z którą rozmawiałem powiedziała mi że po drugą kartę mam się zgłosić gdy otrzymam pocztą aneks do umowy. Czy w tych papierach jest też osobno umowa na multiroom czy dopiero ją otrzymuję w punkcie przy odbiorze karty ?

Czy w systemie w Cyfrze mam odnotowane że zgodziłem się na multiroom za 15 zł.

Bo jeżeli dla wszystkich od 1 grudnia ma być 5 zł to z jakiej paki mam płacić 15 zł skoro umowa jest podpisywana na multiroom osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które już przedłużyły umowy telefonicznie

w piątek przedłużyłem umowę na superpremium + MR od 1 grudnia. Osoba z którą rozmawiałem powiedziała mi że po drugą kartę mam się zgłosić gdy otrzymam pocztą aneks do umowy. Czy w tych papierach jest też osobno umowa na multiroom czy dopiero ją otrzymuję w punkcie przy odbiorze karty ?

Czy w systemie w Cyfrze mam odnotowane że zgodziłem się na multiroom za 15 zł.

Bo jeżeli dla wszystkich od 1 grudnia ma być 5 zł to z jakiej paki mam płacić 15 zł skoro umowa jest podpisywana na multiroom osobno

 

Możesz iść do autoryzowanego punktu C+ na drugi dzień i bezproblemu powinni umozliwic (bez pisma i regulaminu z CTA) podpisac osobny Aneks na MR i dokupic drugi dekoder po cenie promocyjnej SD- 1 zł lub HD - 149 zł.

Nie wiem czy w systemie masz zapisany MR za 15 zł. poniewaz w regulaminie o tym nic nie pisze, a multiroom nie jest obowiązkowy przez cały okres minimalny umowy, możesz z niego w dowolnym czasie zrezygnować i ponownie dobrać, z jednym warynkiem że musisz go w promocyjnej cenie aktywować najpoźniej do konca pierwszego pełnego m-ca podpisanego aneksu na okres minimalny.

Lepiej poczekaj do 1 grudnia może załapiesz sie na cene 5 zł/m-c za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...