Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie jak kolega. Canal+Optimum za 57zł, PVR za 0zł, umowa 15m-cy. Wysłałem e-mail z propozycją. Po kilku godzinach był telefon i jest co chciałem;) Trochę trzeba było się targować o PVR ale się udało.

 

PVR za 0zł -mowa tu o dekoderze Pace ktory już masz?

Maile wysyłacie przez zakladke kontakt ze strony, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że jak się samemu zrobi pierwszy krok i powie co się chce - tak jak w moim przypadku Canal+Optimum za 57 oraz MR za 15 to na takie warunki przystaną - tylko trzeba być stanowczym, ale nie nachalnym typu jak nie dacie to możecie mnie pocałować w d.........ę, poza tym tez inaczej patrzą jak oni sami dzwonią to abonentów ciężko coś utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym że od dziś weszła nowa promo na MR za 5 ale w superpremium to z ceną MR też możnaby powalczyć.

Ja wlasnie myslę jak ułożyć liste życzeń

c+ optimum 57

MR 10

Pace PVR 10

i może HBO na probę na miesiąc za free ;) a tak na poważnie to moze uda się za 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym że od dziś weszła nowa promo na MR za 5 ale w superpremium to z ceną MR też możnaby powalczyć.

Ja wlasnie myslę jak ułożyć liste życzeń

c+ optimum 57

MR 10

Pace PVR 10

i może HBO na probę na miesiąc za free ;) a tak na poważnie to moze uda się za 20?

 

w sumie o MR za 5 zl dowiedziałęm się 30 min przed tel od konsultantki, nawet nie nalegałem na to za 5 bo wczesniej wysłałem im swoją liste życzeń i tego się trzymałem. W sumie mnie to tak drogo nie wyjdzie bo 57+15 daje nam 72 zeta co przy podziale na 2 (ja i świagier :wink: ) będziemy płacić 36 /m-c - najtańsza oferta na rynku :jupi::brawo: nawet od N i CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im napisalem maila z propozcją z mojej strony , moze troszke przesadzilem ale nie mam cisnienia , wypowiedziałem umowe z zwiazku ze zmiana regulaminu a wiec taki warunki zaproponowałem Pakiet Kompakt C+ oraz usługa MultiRoom w cenie około 50 zł obecny dekoder philips 6201 na własność (obecnie bezpłatne użytkowanie ), oraz 2 dekoer sagemcom (na bezpłatne użytkowanie )

:jupi:

Ciekawe jak się odniosą a ciśnienia nie mam bo dostałem całkiem spoko pakiet z mojej kablówki za 43 zl pełna opcja cyfrowa www.telpol.net.pl :)

Jak mi odpowiedzą dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii to panuje istny cyrk,najpierw dawali mi C+kompakt za 54,za 47 nie chcieli nawet słuchać.Wieczorem za to samo chcieli 69,no to powiedziałem,by włączyli od grudnia zwykły kompakt i tak się stało.Pozostałe opcje będę sobie włączał okazyjnie,co jak sobie obliczyłem i tak lepiej mi opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferują C+ Optimum za 69zł + PVR za 15zł + Multiroom za 15zł + HD za 8zł (bez Animal Planet). Co im powiedzieć, żeby dali te 57zł bo na tym mi zależy najbardziej... Rigidigi, Keers poradźcie coś...

 

no kolego, ja posłuchałem twojej rady i wysłałem maila dziś z rana (około 11) z moją propozycją i o 17:30 dostałem to co chciałem, a może jak byś maila do nich wysłał coś byś więcej wskórał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzenie nic nie daje, mówienie że ma się gorzej niz nowy tez nie. Mam 2 dni do końca umowy i nic nie chcą dać taniej. Umowa już 10 lat. Chyba wezmę jako nowy.

 

wyślij im wymówienie, a ten miesiąc który ma być bez rabatów obniż pakiet do najmniejszej opcji, miesiąc przecierpisz najwyżej, ale już po takim zabiegu zaoferują Ci najlepsza możliwą ofertę [wiem z autopsji] , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzenie nic nie daje, mówienie że ma się gorzej niz nowy tez nie. Mam 2 dni do końca umowy i nic nie chcą dać taniej. Umowa już 10 lat. Chyba wezmę jako nowy.

 

wyślij im wymówienie, a ten miesiąc który ma być bez rabatów obniż pakiet do najmniejszej opcji, miesiąc przecierpisz najwyżej, ale już po takim zabiegu zaoferują Ci najlepsza możliwą ofertę [wiem z autopsji] , pozdrawiam

 

wypowiedzenie dawno dostali. Za 2 dni to już sprzęt pakuje do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaki nr tel dzwonisz, że nie możesz się dogadać?

pierw dzwoniłem na 22 3104560 ostatnio na 223104565 i wysyłam maile.

Chce C+ Optimum 57zł + Pakiet Multi 40 zł + HD Optimum 11 zł + Multiroom 15 zł + dzierżawa dekodera pvr HD 0zł + drugi dekoder 149 zł a oni mi to dają za 134,90 + 10 za pvr hd i mówią że nie da się taniej.

Obecnie mam umowę Prestiż HD z tv za 129zł bez multiroomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaki nr tel dzwonisz, że nie możesz się dogadać?

223104565 na ten numer :) jeden konsultant zaoferował mi 69zł + 15 zł za MR + 15zł za PVR. Zadzwoniłem drugi raz po ok 5 minutach i inny konsultant feruje mi 78zł za C+ Optimum i mówi, że nie mam co liczyć na niższą cenę... Obecnie abo płaciłem 154zł miesięcznie za Prestiż HD+.

Mówię grzecznie, że są osoby które dostają oferty za 57zł ale na tym się kończy rozmowa i dalej wałkowane jest 78zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...