Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek w tym tygodniu?Jak napisałem wyżej,znajomy wysłał 14 i do dnia dzisiejszego nie ma tego faktu odnotowanego w systemie.Wysłał pismo listem poleconym na adres skrytkowy .Cuda się dzieją czy co?

Tak, w ten wtorek.

 

Dzięki.Coś nie tak się dzieje w cyfrze,jedni mają wyjątkowo szybko rejestrowaną rezygnację,a inni czekają dwa tygodnie bez efektu.Raczej to nie poczta nawala...jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu wysłane 17 listopada. Wczoraj w centrum Cyfry+ sprawdziłem, czy jest zarejestrowane w systemie. Po potwierdzeniu, że tak od razu wysłałem maila z propozycją przedłużenia umowy na następujących warunkach:

- okres minimalny umowy: 15 miesięcy

- Canal+optimum: 57,00 zł

- hd optimum: 11,00 zł

- multiroom (aktualnie posiadany): 15,00 zł

- Pvr (aktualnie posiadany): 0,00 zł.

Dzisiaj rano oddzwoniła do mnie bardzo miła Pani i powiedziała, że akceptuje w/w warunki i nowy aneks będzie obowiązywał od grudnia. Do tej pory pvr philips też miałem za free.

Powodzenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz łatwiej? :>

 

może nie łatwiej ale jeśli widza, że ktoś proponuje jedną z dostępnych ofert (jeśli proponuje tzn, że jest obeznany w temacie i się nie podda), ma na tyle wysoki pakiet aktualnie to mu dadzą na zasadzie "niech ma i się cieszy, że dostał to co chciał". sam dostałem takie warunki i odniosłem wrażenie, że konsultant właśnie z takim podejściem to zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to wkleję do tego tematu bo widze ze strasznie gorąca ta dsykusja....

 

Wy jednak nie możecie żyć bez TV :) - jeśli wysłałeś listem poleconym w odpowiednim terminie to nie gorączkuj się - masz potwierdzenie nadania przesyłki - czekaj cierpliwie, to Ty rozdajesz karty (Ty płacisz kasę z której oni sie utrzymuja). Dlaczego stawiacie sie z góry w pozycji petenta który skomli za przeproszeniem.....

Jeśli wysłałeś wypowedzenie to ponosisz ryzyko (tak jak ja) ze do Ciebie nie zadzwonią :D, wg mnie niewielkie - ja czekam cierpliwie do powiedzmy 28-29 grudnia jeśli sie nie odezwą to podejmę jedna z poniższych decyzji:

1. Dzwonie do nich i skomlę :)

2. Biorę od pierwszego stycznia aktualną wtedy promocję :)

3. Odchodzę do P2C (a wlaściwie nie odchodzę tylko pozostaję przy samym P2C :) )

4. Rezygnuję z wypowiedzenia w dniu 30.12.2011 (ale to akurat mało prawdopodobne)

 

Ciągle w naszym społeczeństwie pokutuje myślenie że ONI mi coś dają extra.... NIE oni mi sprzedaja coś w takiej to a takiej cenie i mają to dobrze skalkulowane - w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz - jeśli nie spełni to moich wymagań i oczekiwań dziękuje, jeśli cena jaką ja zaproponuję nie spełni ich wymagań oni mi podziękują ot i cała filozofia.

 

Nawet jeśli nie będa mieć mnie w bazie z zarejestrowanym wypowiedzeniem - to 28-29 poproszę ładnie o informację o tym co stał osie z taką to a taką przesyłka (Numerek nadania)... i sprawa musi skończyć się pozytywnym dla mnie finałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz łatwiej? :>

 

może nie łatwiej ale jeśli widza, że ktoś proponuje jedną z dostępnych ofert (jeśli proponuje tzn, że jest obeznany w temacie i się nie podda), ma na tyle wysoki pakiet aktualnie to mu dadzą na zasadzie "niech ma i się cieszy, że dostał to co chciał". sam dostałem takie warunki i odniosłem wrażenie, że konsultant właśnie z takim podejściem to zrobił...

Zgadzam się, przy poprzednim przedłużeniu odniosłem identyczne wrażenie że trzeba im mailem wprost zaproponować ofertę. Nie zgadzam się z tym, ze trzeba mieć odpowiednio wysoki pakiet ;)

Edit: Ooo, już widzę PVR za 10... Im bliżej świąt tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ma go w bezpłatnym użytkowaniu od samego początku czy też jakiegoś konkretnego aneksu, kiedy tak dawali te dekodery. W inny sposób nie można dzierżawić tego dekodera za 0 zł.

Czy zapis wskazujący datę wydania na 24 listopada 2011 jest na tym screenie dla Ciebie niewidoczny? Zresztą nie musicie mi wierzyć, starałem się tylko pomóc bo pomoc otrzymałem czytając to forum

 

Widzisz, w systemie są też opcje z bezpłatnym użytkowaniem utrzymujące się przez cały czas bycia abonentem, czyli zdajesz dekoder i np. za rok go wynajmujesz to dalej masz bezpłatne użytkowanie. Poza tym przy ostatnich aneksach to widziałem 100% rabatu tylko przy umowach na pełną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych ofert cenowych nawet nie biorę pod uwagę dla pakietu FULL + MR:

 

C+ Optimum 57 zł

Multi 40 zł

MR 15 zł

HD Optimum 11 lub 8 zł (rezygnacja z jednego wybranego)

 

Suma: 123 zł , lub 120 zł za pakiet FULL z multiroomem

Obecnie płacę za C+ optimum HD + MR + HBO 123,90 :) Tak więc gra jest warta świeczki.

Za mniej mogę mieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Teraz będziemy z Cyfrą przedłużać umowę i jestem ciekaw czy pójdą na takie warunki :

Scenariusz 1:

Canal+Optimum za 57 zł + dekoder Pace Pvr 500 wynajem za 0zł . Umowa na 15 miesięcy

Scenariusz 2.

Canal+Optimum+Dekoder Pvr Pace 500 za 0zł wynajmu+ Multiroom za 70zł. Umowa max na 15 miesięcy

 

We wtorek dzwonili do mnie i co zaproponowali: Canal+ Optimum za 82 zł. Drożej niż normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoryguję Cię.

 

1 scenariusz - próbuj, lecz ciężko będzie wytargać PVR'a za 0zł.

2 scenariusz - nie ma Multiroomu za 13 zł. A tak z Twoich obliczeń wynika.

 

Nie ma 18 miesięcy na umowę. Możesz ugrać na 15 miechów, 19, 23, 26.

 

23 miesiące są dla nowych abonentów przechodzących z innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...