Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem C+Optimum za 64 zł na 15 m-cy. Myślę, że dałoby radę zejść na 57 zł, ale już mi się nie chciało pisać maili ani wydzwaniać. Po telefonie i 3 mailach z propozycją z ich strony 78 zł, dziś ja zadzwoniłem i bez większych problemów 64 zł. Pan konsultant twierdził, że 57 zł można było brać do 11 listopada a teraz już nie. :wink: Poza tym bardzo kompetentny, nie wciskał mi na siłę żadnych pakietów dodatkowych, dekoderów, itp. Bo ostatnio nie dość że nasłuchałem się od Pani konsultantki przez 10 minut o kanałach, które rzekomo mi dojdą, a tak na prawdę już je miałem, to musiałem się oganiać od pytań o dekoder, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę do 18 grudnia (pełna oferta) tego roku jak zdecyduję się przedłużyć na 26 miesięcy na również pełną ofertę za 168,90 zł to też dostanę ten TV/monitor LG z HD i 3D w cenie 1 zł (model 27 cali) - czy ta oferta jest tylko dla nowych klientów ? mam szansę coś takiego wynegocjować ? wypowiedzenie umowy musi być jeden miesiąc przed czasem tak ? bo w tym przypadku przechodzi na czas nieokreślony i muszę dodatkowo 3 miesiące pozostać ? z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój post WYRAŹNIE mówi, że dobierałem wyższe pakiety po aneksie (aneks C+Kompakt i HD), po C+Optimum z HD dobrałem HBO za 23, tym samym mając identyczny pakiet jak C+HBO Superpremium, więc nikogo nie wprowadzam w błąd. Można mieć C+HBO SUperpremium za 91zł.

(zresztą nie do końca dokładnie czytasz posty, nigdzie nie pisałem, że wynegocjowałem C+Optimum na aneksie)

Koniec tematu...

Rozumiesz co to znaczy mieć Superpremium za 91pln, a mieć coś identycznego w tej samej cenie? Nadal nie. Wprowadzasz ludzi w błąd sugerując możliwość otrzymania C+HBO Superpremium za 91pln co jest niemożliwe.

 

Superpremium to pakiet zintegrowany bez możliwości rozbicia na poszczególne części. Ty masz możliwość manipulacji swoją ofertą w trakcie umowy, w małym, ale jednak w jakimś zakresie masz.

 

Widzisz gdzieś tu nazwę Superpremium?? Więc nie używaj zwrotu Superpremium za 91pln, bo nie ma takiej oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze c+ chyba gra nie fair.

 

Umowę mam do końca roku. A muszę zrobić cesję żeby zacząć negocjacje a przed tym wysłać wypowiedzenie:/ trochę krucho z czasem. Jeszcze na dodatek przez ostatnie dwa miechy płacę pełen abonament.Prośbę o cesję zgłosiłem tydzień temu równo i jeszcze nie doszło.

 

Zastanawiam się czy nie wysłac aktu zgonu do centrali który skutkuje automatycznym zakończeniem umowy.

 

Pewnie jak znam życie to nikt mi nie doradzi jak mam przyśpieszyc ten proces:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze c+ chyba gra nie fair.

 

Umowę mam do końca roku. A muszę zrobić cesję żeby zacząć negocjacje a przed tym wysłać wypowiedzenie:/ trochę krucho z czasem. Jeszcze na dodatek przez ostatnie dwa miechy płacę pełen abonament.Prośbę o cesję zgłosiłem tydzień temu równo i jeszcze nie doszło.

 

Zastanawiam się czy nie wysłac aktu zgonu do centrali który skutkuje automatycznym zakończeniem umowy.

 

Pewnie jak znam życie to nikt mi nie doradzi jak mam przyśpieszyc ten proces:/

 

Trzeba było się nie bawić z cesją. Wysłac wypowiedzenie, negocjować i ewentualnie później zrobić cesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie- ile kosztuje teraz hbo dodane do pakietu optimum w symulacji ICA lub propozycja tel. dla abon,

Wie ktoś czy opłaca się brać od razu CANAL+ HBO SUPERPREMIUM bo bede moze negocjował wypowiedzenie za aneks do umowy jeśli się da.

Teraz mam za 109,9 multiroom ten co 6hr (juz nawala mi w globo) z HBO a chce wymienić na nowy multiroom i dekoder pvr.

Czekam na odp. bo przy przedłużaniu -06.06.11 podali mi ze te karty wymienić można, wprowadzili mnie w błąd ciekawe co z reklamacja jaka bedzie. Zastanawiam sie bo moze wezmę od stycznia nowa umowę, Co polecacie? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...