Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post na tym forum, ale w roli gościa siedzę tutaj już jakiś czas.

 

W sobotę po raz 11 zadzwonili do mnie z Cyfry z propozycją przedłużenia umowy - obecna do końca czerwca, wypowiedzenie w toku.

 

Bogatszy o informację z tego wątku nie zgadzałem się na dotychczasowe propozycje i ta sobotnia początkowo też nie wyglądała na akceptowalną, gdyż za pakiet prestiżowy HD oferowano mi 118 zł i wynajem dekodera za free na cały okres 13 miesięcznej umowy. Ja obstawałem za kwotą 100 zł. Pani po ponownej "konsultacji z przełożonym" ostatecznie zaproponowała:

 

Pakiet Prestiżowy HD za 105 zł

Pace za darmo na okres trwania umowy

Umowę na 13 miesięcy

 

Przyjąłem tą propozycję, oszczędzając 13x13=169zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem lipca kończy mi się umowa na pakiet komfortowy + do tej pory płaciłem max 31.90zl (bo skończyła mi się z 4 miechy temu promocja na zlecenie zapłaty płaciłem 27,90)

 

dzwoniłem do biura i zaproponowali mi ten sam sa pakiet na 18 miesięcy ale już za około 43 zł w stałej cenie czy da się jeszcze taniej wynegocjować czy to max . (nie interesuje mnie HD i HBO itd.)

 

Czy może lepiej będzie negocjować jak im się wyśle rezygnacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam Komfortowy+ w tym C+ i HBO. Płacę za to ~68zł (promocja 13 miechów). Kończy mi się umowa więc zadzwoniłem i babka z "utrzymania klienta" zaproponowała to samo ale za ~89 zł na 18 miechów. Nie przyjąłem oferty ale spodziewam się kolejnych fonów bo wysłałem wypowiedzenie. Pytanie: Co radzicie abym z tych negocjacji wyszedł z twarzą? :lol: Interesuje mnie to co mam obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy+ z C+ za 64,80zł to moim zdaniem oczywiście skromnym super oferta dla klienta z SD :)

 

Bo patrząc po normalnych stawkach :

 

Komfortowy+ 63,90zł

Canal+ SD 29,90 zł

 

=93,80 zł

 

Morał w promocji za CANAL+ płacimy tylko 90GR przez całą umowę

 

+ wynajem dekodera SD jeśli jest dzierżawiony :P

 

Pozdrowienia dla pracowników kochanej mojej platformy Cyfra+ 8)

 

Nie wiem czy ta oferta jeszcze jest ale zapytaj bo warto :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie bardzo nachalny koleś z Cyfry+. Po wysłuchaniu regułek w stylu - "jest Pan naszym długoletnim klientem" dostałem "super propozycję" włączenia 3xHBO za 29,90zł. Na moje stwierdzenie, że to nie jest żadna promocja konsultant odpowiedział, że jest bo oferuje mi zupełnie za darmo w/w opcję do końca czerwca. Na moją ripostę, że to nie jest żadna promocja tylko standardowa oferta, a poza tym nie mam zamiaru włączać w lato dodatkowych programów bo nie siedzę w domu i w ogóle wtedy to ramówka jest lipna Pan ów odpowiedział, że zupełnie darmowo dołączy mi opcję HBO HD. Po kilku minutach przepychanek słownych gościu poległ i zaproponował mi 3xHBO i HBO HD za 14,99zł przez pierwsze 4 miesiące (plus końcówka czerwca) oglądania z zastrzeżeniem, że mogę te opcje w każdej chwili wyłączyć. Powiem szczerze, że to już była całkiem konkretna propozycja, ale ostatecznie też jej nie przyjąłęm. Zgodziłbym się na nią jesienią lub zimą, a nie teraz.

 

Piszę o tym żeby inni forumowicze wiedzieli, że coś takiego mają w ofercie i jeśli ktoś jest zainteresowany to może spróbować zadzwonić sam i ugrać takie warunki na 3xHBO + HBO HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Właśnie mam tą oferte za 42 zł.Mogą być pewni że za rok niedam im więcej za to jak 50zł.Według mnie paczka C+ niejest zła,ale nie warta by płacić zanią tyle co większość płaci obecnie.Zresztą,nigdy niezapłace ogólnie za telewizje więcej jak 5 dych :) bo niejest więcej warta żadna inna telewizja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie bardzo nachalny koleś z Cyfry+. Po wysłuchaniu regułek w stylu - "jest Pan naszym długoletnim klientem" dostałem "super propozycję" włączenia 3xHBO za 29,90zł. Na moje stwierdzenie, że to nie jest żadna promocja konsultant odpowiedział, że jest bo oferuje mi zupełnie za darmo w/w opcję do końca czerwca. Na moją ripostę, że to nie jest żadna promocja tylko standardowa oferta, a poza tym nie mam zamiaru włączać w lato dodatkowych programów bo nie siedzę w domu i w ogóle wtedy to ramówka jest lipna Pan ów odpowiedział, że zupełnie darmowo dołączy mi opcję HBO HD. Po kilku minutach przepychanek słownych gościu poległ i zaproponował mi 3xHBO i HBO HD za 14,99zł przez pierwsze 4 miesiące (plus końcówka czerwca) oglądania z zastrzeżeniem, że mogę te opcje w każdej chwili wyłączyć. Powiem szczerze, że to już była całkiem konkretna propozycja, ale ostatecznie też jej nie przyjąłęm. Zgodziłbym się na nią jesienią lub zimą, a nie teraz.

 

Piszę o tym żeby inni forumowicze wiedzieli, że coś takiego mają w ofercie i jeśli ktoś jest zainteresowany to może spróbować zadzwonić sam i ugrać takie warunki na 3xHBO + HBO HD...

ja miałem dziś taki sam telefon, tyle, że jeszcze proponowali 6 m-cy 19,90, dopiero potem 4 x 14,95

odmówilem, powiedzialem, że jak znajdą za 9,90 to niech zadzwonią, a jak nie to niech nie próbują

powód taki sam... lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie z tymi gośćmi co dzwonią od cyfry i proponują HBO niby w promocji, bo mogą was wrobić że hej, do mnie też dzwonili na początku Czerwca i nie zgodziłem się na ich ''Super ofertę'' a mimo to mi włączył kanały. Doliczoną mam od Lipca do abonamentu kwotę 29,90. Mimo że wyraźnienie nie zgodziłem się na dołączenie HBO. Radzę wam sprawdzić w ICA czy nie macie naliczonej kwoty od następnego miesiąca, i czy macie odkodowany HBO. Reklamowałem ale jeszcze nie mam odpowiedzi, mają na to 30 dni czasu, zobaczę co mi odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonili z Cyfry.

Umowa 18 m-cy, pakiet Komfort+, Dekoder HD PRV dzierżawa bezpłatna na cały okres, HD Mix bezpłatnie - 73 zł/18 m-c. Proszę bardziej biegłych kolegów o komentarz, na "cito", bo za godzinę zadzwonią;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...