Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem Ci ostatnio wyraźnie - za wcześnie zaczynasz negocjacje żeby uzyskać najkorzystniejszą cenę. Zawsze tak było i pewnie będzie, że im bliżej umowy, tym więcej można uzyskać. Ty masz prawie 3 miesiące do końca i oczekujesz, że już teraz dostaniesz najniższą cenę. Zrozum, że to niemożliwe, niezależnie od tego ile maili wyślesz i telefonów wykonasz. Staż ani lepszy konsultant nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po wysłaniu wypowiedzenia- umowa do końca września, dostałem smsa, że przyjeli moją rezygnację z usług i w związku z tym proszą o jak najszybszy kontakt .Dzwonić, i pytać co chcą zaoferować, czy czekać na ich ruch? Obecnie mam Optimum z Canal+ za 55zł, przed wysłaniem wypowiedzenia dzwonili jeden raz i oferowali to samo za 78zł i ani grosza mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kombinacje Włącz/Wyłącz to trochę niepoważne... Najtaniej można mieć za 91zł (57+11+23). U mnie już świeci. W sumie dobra oferta, dobrać Cinemaxa i za 101zł full pakiet (Filmbox, mezzo, France i relax sobię daruję... pierwszy miałem półtora roku, obejrzałem 5 filmów, mezzo nie mój klimat, France dla pasjonatów, relax również dla pasjonatów... tylko innego rodzaju ;) , dla mnie superpremium + Cinemax to full).

 

Dostałeś do tego dekoder za darmo?

Na ile miesięcy masz umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci ostatnio wyraźnie - za wcześnie zaczynasz negocjacje żeby uzyskać najkorzystniejszą cenę. Zawsze tak było i pewnie będzie, że im bliżej umowy, tym więcej można uzyskać. Ty masz prawie 3 miesiące do końca i oczekujesz, że już teraz dostaniesz najniższą cenę. Zrozum, że to niemożliwe, niezależnie od tego ile maili wyślesz i telefonów wykonasz. Staż ani lepszy konsultant nie ma tu nic do rzeczy.

Dziekuje znawco tematu.

Poradzilem sobie sam 4 e-maile odzwoniono C+Optimum (57zl) HD (11zl) Multiroom (15zl) PVR HD (0zl)

Dla reszty piszcie do uporu sugerujcie sie wysokim stazem itp... beda was olewac ale za ktoryms razem sie odezwa

Za miesiac X i XI juz nowa cena czyli 83zl

Za IX Stara czyli ok. 165zl (pakiet C+Optimum HD /pakiet juz nie istnieje ja go mialem na umowie = 123zl ; pakiet HBO/Cinemax/Filmbox = 27zl ; Multiroom - 15zl ; PVR HD - 0zl)

Umowa trwala do konca XI ; Nowa 15 miesiecy ; termin jej zakonczenia 31.XII.

Gdybym posluchal znawce tematu w/g obliczen ok. 200 zl straty na dzien dobry ...

Oczekuje na odpowiedz kolego skad mial takie info ze 3 miesiace wczesniej nic nie mozna zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą tematu, staram się pomóc zgodnie ze swoją wiedzą. Do tej pory obowiązywała zasada o jakiej napisałem, widocznie trafiłeś na konsultanta, któremu zależało na kolejnej przedłużonej umowie, choćby z mniejszą prowizją. Twoje kpiny są niepotrzebne, ja z Cibie nie kpię, że zadajesz pytania jak nowicjusz na forum. A robisz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguła jest taka że nie ma żadnych reguł. Jeden dostanie najlepszą przedłuzkę 3 mies. przed końcem umowy, a drugiemu do końca jej nie dadzą. I dlatego wszelkie porady na ten temat tracą sens. Mailować, dzwonić, pytać, to jedno co można poradzić.

@MZKS, ten PVR gratis to miałeś zagwarantowany w dotychczasowej umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca pażdziernika,a przedłużyłem w połowie sierpnia:C+optimum za 57zł,PVR PACE 0zł.Widać z tego że nie ma co czekać do końca,można atakować wcześniej,a no i stara umowa się anuluje.

 

jak stara się anuluje? Zmienili reguły gry, bo jak ja w 2010 przedłużałem umowę to żadne miesiące się nie kasowały,tylko przechodziły na koniec przedłużonej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager - bardzo doceniam twoje rady po prostu zauwazam ze jak piszesz ze nie da rady to odpowiadam ze da.

Do pozostalych piszecie w ICA => kontakt +> np.Informacje ja tak pisalem

Kontrakt przechodzi od przyszlego miesiaca.

PVR mialem za free poprzedni konsultanci mowili ze moga to zaproponowac i nic wiecej .... rozlaczalem sie i pisalem kolejne zale i tak w kolko i do ... 4 razy sztuka co do pozostalych opcji byly w standardowej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się w październiku. Byłem dziś w centrum cyfry. Aktualnie za kompakt+canal+ płacę 54zł, a pani wyskakuje z ofertą na tę opcję w cenie 62zł! :lol2: Żenada. Mało tego, promocja Superpremium za 99zł jest tylko dla nowych abonentów. :lol2: Napiszę pismo, że kończę znajomość z cyfrą z końcem umowy, po czym jako nowy klient wezmę superpremium. To żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, promocja Superpremium za 99zł jest tylko dla nowych abonentów. :lol2: Napiszę pismo, że kończę znajomość z cyfrą z końcem umowy, po czym jako nowy klient wezmę superpremium. To żenujące.

 

Moja umowa kończy się w listopadzie. Dostałem dzisiaj :!: maila z propozycją przedłużenia:

Proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach: - pakiet CANAL+ HBO Super Premium w cenie 99 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy), - dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy). Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Mam czas, będę walczył o Pace HD PVR za 0 zł, tak jak mam teraz. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w module przedłużeń u dystrybutorów dla obecnych abo :jupi: Codziennie popisuje aneksy z obecnymi abo w opcji Superpremium za 99 zł + bezpłatne użytkowanie dekodera HD :D Więc chyba ktoś w punkcie C+ nie sprawdził dokładnie co ma do zaoferowania.... :?

 

Mnie umowa kończy się w październiku. Byłem dziś w centrum cyfry. Aktualnie za kompakt+canal+ płacę 54zł, a pani wyskakuje z ofertą na tę opcję w cenie 62zł! :lol2: Żenada. Mało tego, promocja Superpremium za 99zł jest tylko dla nowych abonentów. :lol2: Napiszę pismo, że kończę znajomość z cyfrą z końcem umowy, po czym jako nowy klient wezmę superpremium. To żenujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w grudniu sobie ponegocjuję. Mam nadzieję że C+optimum za 57 zł dociągnie do tego czasu i jeszcze może coś dorzucą extra? PVR, MR przez pół? :>

 

Mi jak narazie oferują CANAL+ Optimum za 69 zł przez 19 miesięcy, opcja HD standardowo 11zł, wypowiedzenie złożone- umowa do końca września, zobaczymy jak się zakończą negocjację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...