Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie kombinacje Włącz/Wyłącz to trochę niepoważne... Najtaniej można mieć za 91zł (57+11+23). U mnie już świeci. W sumie dobra oferta, dobrać Cinemaxa i za 101zł full pakiet (Filmbox, mezzo, France i relax sobię daruję... pierwszy miałem półtora roku, obejrzałem 5 filmów, mezzo nie mój klimat, France dla pasjonatów, relax również dla pasjonatów... tylko innego rodzaju ;) , dla mnie superpremium + Cinemax to full).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do kwestii przedłużeń, bo miałem już abonenta, któremu 10 min. to tłumaczyłem. Przedłużyć można "o 15 miesięcy" i "na 15 miesięcy". W tym pierwszym przypadku umowa jest przedłużana o dodatkowe 15 miesięcy (przedłużenie robione 2 miesiące wcześniej niż koniec umowy, to łączny czas minimalny wynosi 17 miesięcy), ale promocje od pierwszego najbliższego miesiąca. W drugim przypadku wszytko jest jasne, umowa na 15 miesięcy i od pierwszego naliczane jest 15 miesięcy okresu minimalnego.

Z tego co wiem, obecnie aneksy są robione bez wydłużania okresu minimalnego o miesiące pozostałe do końca aktualnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kombinacje Włącz/Wyłącz to trochę niepoważne... Najtaniej można mieć za 91zł (57+11+23). U mnie już świeci. W sumie dobra oferta, dobrać Cinemaxa i za 101zł full pakiet (Filmbox, mezzo, France i relax sobię daruję... pierwszy miałem półtora roku, obejrzałem 5 filmów, mezzo nie mój klimat, France dla pasjonatów, relax również dla pasjonatów... tylko innego rodzaju ;) , dla mnie superpremium + Cinemax to full).

 

Może i niepoważne, ale za parę kliknięć na ICA(minuta roboty co 2 miesiące) i za napisanie maila (2-3 minuty co 2 miesiące) oszczędzam średnio 15 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zł (tym bardzie 10) ma znaczenie przy negocjacjach, RAZ i potem 15-18 mies masz taniej, takie kombinacje co 2 miesiące to już inna sprawa, mnie się nie chce, jak się komuś chce i regulamin pozwala niech tak robi, nie zabraniam i nie neguję tego. Druga sprawa, czy można w tym samym miesiącu wyłączyć 2 opcje (HBO i HD Optimum)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do nich i :

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że 5 września 2011 roku w rozmowie telefonicznej wyraziła Pani zgodę na rozszerzenie oferty programowej o opcję HBO HD.

 

Wyjaśniam, iż opłata od października 2011 roku wyniesie 87 zł 90 gr.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem nowy na forum, z cyfrą plus związałem się 15 miesięcy temu, dzisiaj dowiedziałem się że jest już przygotowana oferta do przedłużenia umowy

zainteresowany jestem:

pakiet optimum 54 złote multirom 15 złoty; dekoder strong ( albo pace) ( 2 tv to jakiś stary więc hd nie potrzebuję) 49 złoty, plus antena 80 cm 98 złoty.

Antenę muszę dokupić bo drugi dekoder będzie pracował poza budynkiem ( w domku letniskowym), teoretycznie nie potrzebuję anteny 80 tylko 60 ale powiedziano mi że do pakietu z multiromem inne dać nie mogą.

Opłaca mi się?

zainteresowany jestem w szczególności tym multiromem ponieważ jedynie w cyfra+ oba dekodery mogą działać nie zależnie od siebie.

Ktoś doradzi czy brać to co oferują teraz czy "licytować się"

i jak tak ile mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec widac super podejscie na infolinii co do spraw z abonentem

Posiadam dlugi stay nekam ich e+mailami tak jak podpowiadacie a skutkow zero.

Do tego za dlugo niechce czekac bo obecna cena jest dosyc wysoka a gwarancji niemam czy trafie na lepszego konsultanta

I tak co roku od 10 lat mordega z przedluzeniem umowy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...