Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PONAWIAM PYTANIE BO NIE WIEM KTO CO UGRAL WE WRZESNIU

Tel od Cyfry+ bez mozliwosci negocjacji : (C+Optimum + Kanaly HD + HBO + PVR HD + Multirrom) Umowa 19m-sc Kwota : 129zl ?

Cena bez HBO 119zl :)

Na czym mi zalezy : C+Optimum + Multirrom + Kanaly HD ew. PVR za 0zl bo tak mialem dotychczas co jak i dlaczego bo postepowalem w/g waszych ustalen i wyslalem wypowiedzenie na ponizszy adres e-mail Umowa koniec XI. Wypowiedzenie juz zarejstrowane.

 

Oczekuje na pomoc. Oczywiscie po stwierdzeniu ze szwagier dostal C+optimum za 57zl Mily glos odpowiada : Ta promocja skonczyla sie 2 tygodnie temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, że nowym, użytkownikom nie chce się przeczytać 3-4 stron wstecz, to przywykłem, ale osobie z takim stażem?

Canal+ Optimum za 57 zł, kanały HD za 11 zł, multiroom 15 zł. Jeśli miałeś darmowy dekoder, nie powinno być problemów z uzyskaniem go dalej na tych samych zasadach. Nie negocjuj telefonicznie, tylko mailem, najlepiej po zarejestrowaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, że nowym, użytkownikom nie chce się przeczytać 3-4 stron wstecz, to przywykłem, ale osobie z takim stażem?

Canal+ Optimum za 57 zł, kanały HD za 11 zł, multiroom 15 zł. Jeśli miałeś darmowy dekoder, nie powinno być problemów z uzyskaniem go dalej na tych samych zasadach. Nie negocjuj telefonicznie, tylko mailem, najlepiej po zarejestrowaniu wypowiedzenia.

3 e-mail i dalej sprawa w polu ; 3 telefony od Cyfry+ i dalej na tym samym stoimy wolalbym szybko to zalatwic bo oplaty za IX;X i XI = 160zl wiec duzo a to i tak PVR za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, że nowym, użytkownikom nie chce się przeczytać 3-4 stron wstecz, to przywykłem, ale osobie z takim stażem?

Canal+ Optimum za 57 zł, kanały HD za 11 zł, multiroom 15 zł. Jeśli miałeś darmowy dekoder, nie powinno być problemów z uzyskaniem go dalej na tych samych zasadach. Nie negocjuj telefonicznie, tylko mailem, najlepiej po zarejestrowaniu wypowiedzenia.

3 e-mail i dalej sprawa w polu ; 3 telefony od Cyfry+ i dalej na tym samym stoimy wolalbym szybko to zalatwic bo oplaty za IX;X i XI = 160zl wiec duzo a to i tak PVR za free

To Ty masz umowę do końca listopada? No to nic dziwnego, trochę wcześnie na negocjowanie dobrej stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejna odpowiedz ktora dotarla :

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż obecnie brak jest możliwości skorzystania z przedstawionej przez Pana oferty.

 

Aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 78 zł przez 19 miesięcy kalendarzowych (standardowa cena pakietu to 99 zł),

- opcja HBO HD w cenie 27 zł miesięcznie, lub opcja MULTI (w skład opcji wchodzą: HBO HD, Cinemax HD, Filmbox HD oraz Mezzo) w cenie 58 zł 90 gr,

- dzierżawa terminalu HD PVR w cenie 10 zł przez 19 miesięcy,

- Okres Minimalny Umowy 19 miesięcy kalendarzowych.

 

W celu skorzystania z oferty, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00.

 

Informuję również, że oferta CYFRY+ jest okresowa i może ulec zmianie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Za wczesnie tzn. czym wczesniej to lepiej bo oszczedzam ok. 100zl/m-sc wiec co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wczesnie tzn. czym wczesniej to lepiej bo oszczedzam ok. 100zl/m-sc wiec co robic ?

Z Twoich postów wynika, iż obecna umowa kończy Ci się ostatniego listopada.Więc nic nie zaoszczędzisz. To co, nawet teraz, wynegocjujesz będzie obowiązywało od 1 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929

Nie było i nie ma Optimum za 50zł. Jest za 54zł.

 

@krzysztel

Jeśli nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nigdy rabaty nie wchodzą po umowie, tylko od pierwszego pełnego miesiąca nowego okresu minimalnego.

 

Z dekoderem było już setki razy. PVR pozostaje bezpłatny wtedy, gdy w aneksie był zapis Bezpłatne użytkowanie sprzętu PVR (można się upewnić na infolinii), a nie rabat "Najem 100% PVR/ileś miesięcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja niedawno przedłużałem umowę. Bez wysyłania wypowiedzenia. 6 maili z 78 zł do 64 zł. Niżej zejść nie chcieli. W ostatnim mailu zostałem poinformowany, że będzie kontakt telefoniczny w niedługim czasie. Zadzwonili za 2 dni, koleś twierdził, że nie ma już oferty 57 zł za C+Optimum. Ja twardo, że znajomy dostał taką cenę i nic więcej nie zapłacę. Powiedział, że musi to skonsultować i za 2 minuty mówi do mnie, że taką cenę mogę uzyskać, jeśli w tej chwili przedłużę umowę. Jeszcze go zapytałem, jaka jest jego wiarygodność w rozmowie, skoro twierdzi, że takiej oferty nie ma, a za chwilę jest. Przedwczoraj doszły papiery z Cyfry. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysztel

Jeśli nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nigdy rabaty nie wchodzą po umowie, tylko od pierwszego pełnego miesiąca nowego okresu minimalnego.

A ten nowy okres minimalny zaczyna się kiedy? Następnego pełnego miesiąca po wynegocjowaniu przedłuzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysztel

Jeśli nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nigdy rabaty nie wchodzą po umowie, tylko od pierwszego pełnego miesiąca nowego okresu minimalnego.

Jeżeli umowa kończy się 30 listopada, a w listopadzie wynegocjuję (bo mogę) jej przedłużenie na korzystnych dla mnie warunkach, to od kiedy według Ciebie zaczyna się nowa umowa? Według mnie od 1 grudnia.

Nie wiem kto tu wprowadza w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie.

Przecież jak podpisujecie przedłużenie, czyli de facto nowa umowę, to obowiązuje ona od pierwszego dnia kolejnego nowego miesiąca na okres np. 15 miesięcy.

Czyli teraz negocjacja i przedłużeniu to umowa - jej okres minimalny obowiązuje od 1.10 a nowe kanały, czy raczej generalnie cały pakiet jak w przedłużeniu już od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli anulują ostatnie miesiące starej umowy. O to nam chodziło. Zatem można na tym coś ugrać jeśli się ma ostatni miesiąc/miesiące pełnopłatne. Nie dziw że nie chcą tak od razu rzucać najlepszych ofert i czekają aż abonentowi rzeczywiście bedzie się kończyła umowa (ostatni miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...