Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57+15=72

72<78

naprawde wynegocjowales boskie warunki

graty

ale wazne ze pvr free !

 

 

witam

 

nie było w ogóle możliwości zbliżyć się do ceny 57 :(

 

mnie te warunki odpowiadają :) no i można PRV za free dostać :)

 

ciekawe kto w ostatnich dniach tak po prawdzie dostał c+ optimum za 57 zł ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy tez dzwonią, czy tylko od poniedziałku do piątku ?.

Mi zaproponowali C+ optimum + HD optimum za 68 pln. W sprawie dzierzawy Pace 500 nie chca sie dac tknąc ponizej 15 pln. Chyba kupie toto sagemcostam za 129. Przez rok nagrałem na PVR chyba z 5 pozycji. Z VOD nie korzystam, bo nie upadłem na głowe, zeby płacic po kilkanascie pln za filmy, które juz dawno widziałem. Nie opłaca mi sie wiec wydawac rocznie 180 za mozliwosc uzytkowania tego cuda techniki.

Fakt, ze mam cyfre od 2000, a wczesniej miałem C+ od 1996 to w negocjacjach zadna karta przetargowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się udało.

 

. W piatek wysłany przeze mnie 3 mail z propozycja canal+optimum HD 57zl, Hbo hd 23, HD optimum 11, Pace PVR 10 , Multiroom 10.

Najniższa oferta od cyfry przesłana elektronicznie zatrzymała sie na 78 zł za pakiet canal + optimum

 

Dzisiaj w samo południe telefon z cyfry + oferta :

-canal+ optimum 57 zł

-hbo hd 27zł (mogłem sie kłócic o te 4 zł ale juz machnąłem ręką)

-hd optimum 11

-pace 15/miesiac

-multi 15/miesiąc

dekoder sagecom hd 198zł

 

Moze by sie dało te 5 zł jeszcze przehandlowac ale przegapiłem minimalny okres wypowiedzenia bo miałem do konca lipca i juz nie chciałem fisiowac coby 220 po okresie minimalnym nie płacic za prestiż HD

 

Ale najlepsze żeby zakupić drugi dekoder sagecom do multiroomu za 198zł musze zdać PACE PVR do punktu cyfry kupic sagecoma i po 3 dniach wynając PACE od nowa. Parodia jak z filmu barei.

 

Czy ktos musiał juz takie absurdy robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aquarius7x, coś błędne te Twoje wyliczenia C+Optimum 76 + PVR 10 + multiroom 10 daje 96, jednak dolicz aktywację PVR (dla nowych) 99zł (co daje w zależności od długosci umowy ponad 5zł/mies). Druga sprawa, ceny dla nowych są cenami promocyjnymi, więc masz taniej kilkanaście zł od cen promocyjnych dla nowych. Standardowa cena za C+Optimum to 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z kończącą się umową (do końca lipca. C+Optimum 42 zł) najpierw sam zadzwoniłem, ale skutecznie odstraszyli mnie swoją ofertą. Już w zasadzie się zdecydowałem przejść do kablówki. Dzwonili jeszcze kilka razy, ale byłem twardy - miałem tańszą ofertę. Ostatnia propozycja (na którą w końcu przystałem) z 26 lipca:

umowa na 13 miesięcy

C+ Kompakt - 43 zł

lub C+ Optimum -56 zł (podobno do końca umowy mogę podnieść w Kompakt do Optimum w tej cenie)

Sagemcom HD - 129 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dotychczas posiadałem umowę uwzględniając rabaty:

OPTIMUM - 39,90 zł

Canal+ HD - 10 zł

5x HD - 0 zł

Filmbox - 0zł

Najem sprzętu - 10 zł

W sumie: 59,90 zł

 

Oferta z 31.07.2011 na którą przystałem:

Umowa 15 miesięcy

C+ Optimum - 57 zł

HD Optimum - 11 zł

Sagemcom DSI 87 HD - 129 zł

 

Oferta dla mnie korzystna bo i tak zamierzam zrezygnować z pakietu HD optimum, co da mi kwotę abonamentową w wysokości 57 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aquarius7x, coś błędne te Twoje wyliczenia C+Optimum 76 + PVR 10 + multiroom 10 daje 96, jednak dolicz aktywację PVR (dla nowych) 99zł (co daje w zależności od długosci umowy ponad 5zł/mies). Druga sprawa, ceny dla nowych są cenami promocyjnymi, więc masz taniej kilkanaście zł od cen promocyjnych dla nowych. Standardowa cena za C+Optimum to 99zł.

 

hm... tylko gdzie jest info na stronie, ze standardowa oplata za C+Optimum to 99? dla mnie wiazaca jest to co oferuja na stronie, czyli 76zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zdałem dekoder pvr i kartę , dzien wcześniej próbował mnie oszukac konsultant na przedłużenie umowy i zapłacić za lipiec standardowe opłaty za lipie czyli za cały miesiąc kórego nie ogladałem wyjątkowy bezczelny oszust aby do wieloletniego klienta płacącego średnio ponad 70zł taki numer więc UWAŻAJCIE na te przekręty ze strony cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hm... tylko gdzie jest info na stronie, ze standardowa oplata za C+Optimum to 99? dla mnie wiazaca jest to co oferuja na stronie, czyli 76zl.

 

Zgadzam się, że na stronie nie ma, jednak w umowie/aneksie (o ile dobrze pamiętam) jest cena bez promocji i cena z promocją, zresztą, czy była obniżka cen w C+?? Nie, była podwyżka Optimum z 63,90 na 69,90, dolicz Canal+... wychodzi stówka jak byk. Te ceny są promocyjne, choć trochę dziwne, że nie ma przekreślonych "normalnych" cen.

Zauważ też, że teraz na przedłużenie dają bez problemu niższe ceny (np zamiast 76, 57zł), kiedyś było trudno na przedłużenie dostać cenę jak dla nowych (ludzie rozwiązywali umowy i zawierali nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zdałem dekoder pvr i kartę , dzien wcześniej próbował mnie oszukac konsultant na przedłużenie umowy i zapłacić za lipiec standardowe opłaty za lipie czyli za cały miesiąc kórego nie ogladałem wyjątkowy bezczelny oszust aby do wieloletniego klienta płacącego średnio ponad 70zł taki numer więc UWAŻAJCIE na te przekręty ze strony cyfry

w jaki sposob chcial cie oszukac? zebys wznowil umowe? i zaplacil za 1 dzien 70 zl? bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przedłuzylem umowe w lipcu z aneksem od 1 sierpnia.

 

Optimum HD za 57zl

Kanaly HD za 11zl

 

Zakup dekodera za 129zl

 

I to dostalem na pismie jak przysla umowa. Aby kupic dekoder musialem oddac swoj.

 

Oprocz tego w odczytywaniu umowy przez konsultatanta konsultant zaoferowal ze moge wynajac drugi dekoder PVR za 15zl. Ale tego na umowie pisemnej nie bedzie tylko ze on mi to odczytuje.. i po kupnie dkedera za 129zl mam pojsc kolejnego dnia i wynajac dekoder i wskcozy mi oplata.

 

Dzis wynajalem dkoeder, dzownie na infolinie spytac o oplaty moje, ale tam zamiast 15zl za dkoeder jest 20zl. Zostalem oszukany czy jak? Zaproponowano mi zlozenie reklamacji, ktora zlozylem i mam teraz czekac 30 dni na ropzatrzenie.

 

Jak mam to wszystko rozumiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta->oferta dla abonentow innej telewizji

 

 

Ale ja nie jestem od innego operatora. A druga sprawa to maja jakis balagan bo co podstrona to inna cena za C+Optimum. Tam maja 78, a dla nowych maja 76. [beep]lo i dezorientacja klienta.

chciales sie dowiedziec jaka jest cena standardowa to ci pokazalem, a co to ma do rzeczy czyim abonentem jestes

ps szarlotka jest wypieczona taki sam sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałeś 1 sierpnia i co cały lipiec nie oglądałeś?

zdałem 30.07 bo to był ostatni termin, potem kara 300 zł; cały lipiec nie była aktywna karta i pod koniec zadzwonił konsultant ze mogę wznowić kontrakt ale muszę zapłacic jakieś opłaty standardowe za lipiec pomimo nie oglądania w/g mnie to nadaje się do odpowiedniego urzędu i nałożenie kary dotkliwej dla operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zdałem dekoder pvr i kartę , dzien wcześniej próbował mnie oszukac konsultant na przedłużenie umowy i zapłacić za lipiec standardowe opłaty za lipie czyli za cały miesiąc kórego nie ogladałem wyjątkowy bezczelny oszust aby do wieloletniego klienta płacącego średnio ponad 70zł taki numer więc UWAŻAJCIE na te przekręty ze strony cyfry

w jaki sposob chcial cie oszukac? zebys wznowil umowe? i zaplacil za 1 dzien 70 zl? bzdura

aby wznowić umowę która skończyła się 30.06 to od 1 sierpnia musze zapłacić za lipiec standardowe opłaty a to wyjdzie chyba ze 150zł i wtedy ten konsultant zaakceptuje moje warunki c+optimum 57 zł umowa 15 miesiecy ,oczywiście nie podał mi tej sumy tylko tak lakonicznie poinformował aby mnie złapać czytaj oszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zdałem dekoder pvr i kartę , dzien wcześniej próbował mnie oszukac konsultant na przedłużenie umowy i zapłacić za lipiec standardowe opłaty za lipie czyli za cały miesiąc kórego nie ogladałem wyjątkowy bezczelny oszust aby do wieloletniego klienta płacącego średnio ponad 70zł taki numer więc UWAŻAJCIE na te przekręty ze strony cyfry

w jaki sposob chcial cie oszukac? zebys wznowil umowe? i zaplacil za 1 dzien 70 zl? bzdura

aby wznowić umowę która skończyła się 30.06 to od 1 sierpnia musze zapłacić za lipiec standardowe opłaty a to wyjdzie chyba ze 150zł i wtedy ten konsultant zaakceptuje moje warunki c+optimum 57 zł umowa 15 miesiecy ,oczywiście nie podał mi tej sumy tylko tak lakonicznie poinformował aby mnie złapać czytaj oszukać

kto Ci tak powiedzial? konsultant? jezeli tak to w zaden sposob by Cie nie oszukal informujac wczesniej , jezeli sam sie tak dowiedziales to gratuluje zrodla

 

@east

przeciez napisalem ze raczej co 10 min nie bedzie sprawdzal

miales 3 opcje

zadzwonic na ogolna infolinie zlozyc reklamacje i ci przyznaja rabat

zadzwonic do dzialu utrzymaniowego poprosic zeby wprowadzili rabat bo juz wynajales

poczekac z dzien, 2 dni, tydzien i bys mial wprowadzony rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...