Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ colsman

Jeżeli zadzwonisz i zapytasz w poniedziałek to i tak Ci jakąś cenę jak z Księżyca zaśpiewają w sierpniu sobie zrób wakacje od czasu do czasu przejrzyj z nudów forum, we wrześniu wyślij wypowiedzenie, śledź forum bardziej intensywnie i czekaj aż zadzwonią, bo zadzwonią na pewno. Teraz nikt nie wie jak to będzie cenowo, dlatego napisałem "satysfakcjonującą Cię ofertę"

Mi np. zaproponowali gorzej niż dla nowych na 26 miesięcy, także podziękowałem i czekam do 2 sierpnia i podpiszę nową umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem zabawę w kotka i myszkę, choć nie wiem kto był kotem, a kto myszką. Umowa upływała z końcem lipca, a CANAL+KOMPAKT dotychczas był za 29 ZŁ. Umowa oczywiście wypowiedziana w czerwcu. Przed paroma minutami przedłużyłem ją na 13 miesięcy, dalej na CANAL+KOMPAKT za 43 ZŁ. Myślę, że cena uczciwa. Szkoda, że nie na 15 miesięcy, ale tu postawił twarde 47 ZŁ i nie szło coś wynegocjować więcej. Nie jest to 29 ZŁ, ale przecież więcej się nie da wytargować, a szalonej promocji raczej już nie będzie. Otrzymałem to co założyłem, bo w wypowiedzeniu zaproponowałem powrót do abonamentu z poprzedniej umowy 42,9 ZŁ. Do poprzedniego piątku (3 tygodnie) cisza, ale ten tydzień 5-7 prób kontaktu dziennie, bo korzystając z waszych porad trochę ich trzymałem. Odebrałem dziś i rozmowa była krótka, rzeczowa, miła. Życzę wszystkim powodzenia i osiągnięcia tego co założyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledziłem forum przez ostatnie 2 tygodnie, umowa na canal + kompakt kończyła mi się z końcem lipca. Wczoraj przedłużyłem umowę na 13 mscy : 36 PLN canal + kompakt i 15 PLN za wynajem tunera Philips PVR. Mam nadzieję, że pomoże Wam to w negocjacjach.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomili, do tej pory najtaniej C+Kompakt był za 43zł (i sądzę, że nadal jest). Mam wątpliwości, czy dostałeś taką cenę. Przekonasz się, jak przyjdzie aneks. Może chodzi o "goły" Kompakt??

Swoją drogą, kiedyś im dłuższa umowa, tym niższa cena, teraz na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 36pln za Canal+Kompakt, czy 50pln za Canal+Optimum jest jak najbardziej prawdziwa i żadnych sensacji w aneksach nie będzie. Jednak oferta jest skierowana do tak wąskiej grupy abonentów, że nawet nie ma się co na nią napalać.. Trzeba liczyć na farta, że to do Was zadzwonią :mrgreen:

 

Uprzedzając pytania. Kompaktu i Optimum nadal nie da się wynegocjować poniżej 38/54pln.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed paroma minutami przedłużyłem ją na 13 miesięcy, dalej na CANAL+KOMPAKT za 43 ZŁ. Myślę, że cena uczciwa. Szkoda, że nie na 15 miesięcy, ale tu postawił twarde 47 ZŁ i nie szło coś wynegocjować więcej.

Nie rozumiem, powienienes się cieszyć że podpisałes umowę na krótszy okres a nie na dłuższy :)

Ja np. chętnie wziąłbym i na 10 miesięcy a jeszcze gdyby wiązałoby się to z zejściem z ceny to z pocałowaniem w rękę :D

 

 

śledziłem forum przez ostatnie 2 tygodnie, umowa na canal + kompakt kończyła mi się z końcem lipca. Wczoraj przedłużyłem umowę na 13 mscy : 36 PLN canal + kompakt i 15 PLN za wynajem tunera Philips PVR. Mam nadzieję, że pomoże Wam to w negocjacjach.

Dzięki i pozdrawiam

To już rekord absolutny, lepszej oferty tu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MADMAX, często dłuższa umowa jest lepsza. Dostajesz dobrą ofertę, jedna na 13, druga 19 miesięcy (załóżmy, że w tej samej cenie), więc masz gwarancję ceny na dłuższy okres czasu. Liczenie na dobre promocje... Ja wziąłem w grudniu 2009 na 18mies, szwagier na 13mies, ja płaciłem 5zł taniej, czyli półtora miesiąca (z tych 5-ciu - ile była dłuższa umowa) miałem w sumie gratis, szwagier wziął na 13, bo myślał, że na święta/nowy rok 2010/2011 będą lepsze promo, skończyło się przejściem do N. Ja miałem umowę do 30.06, promo okazały sie lepsze niż w grudniu 2010, szwagier nie ma ekstraklasy, ja mam. Oczywiśie nie każdy interesuje się polska kopaną (i żużlem). Jednak dla mnie dłuższa umowa okazała się lepsza.

Skoro Rigidigi potwierdza... to zaczynam dopuszczać możliwość C+Komp za 36. Choć taka polityka cenowa nie jest rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość jakiegoś tańszego zdobycia kanałów HD ?

Mam pakiet Optimum + Canal+ (sd).

 

Z zapytaniem na maila do Cyfry dostałem odpowiedź:

"..zaproponować następujące opcje:

- CANAL+ HD (5 zł),

- BBC HD (5 zł),

- Eurosport HD (5 zł),

- 2xEurosport HD (9 zł 90 gr)

- National Geographic HD (5 zł),

- Animal Planet HD (5 zł),

- MTVN HD (5 zł),

- National Geographic Wild HD (5 zł)."

 

Ceny trochę dziwne zwłaszcza że, na stronie cyfry przy zamawianiu pakietu optimum, w opcjach dodatkowych (nie mówię o canal+) można wziąć 9 kanałów HD za 11zł...

Jest to moja druga umowa z c+.

 

Istnieją jakieś argumenty które by pomogły utargować parę zł ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@axyt, jak ktoś miał wcześniej (przed 18.03) c+ i do tej pory nie aneksował umowy to ma podział. Wszyscy nowi oraz przedłużający umowy już mają jedną opcję do wyboru.

 

@rumun1990, to samo Ciebie się tyczy. Umowę masz pewnie sprzed września 2010, więc masz dostęp do pojedynczych kanałów HD za 5zł. Za 11zł będziesz miał 9 kanałów jak przedłużysz umowę.

Na chwilę obecną nic więcej nie wytargujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczorajsza oferta:

C+ optimum 69 zł

PRV 500 gb 10 złoty

 

dziś:

C+ optimum 78 zł

PRV 500 gb 10 zł

 

dziś:

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 82 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy).

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza oferta:

C+ optimum 69 zł

PRV 500 gb 10 złoty

Przy tej ofercie PVR jest za 15pln.

 

po kilku telefonach w dniu wczorajszym i dzisiejszym, zadzwonili w końcu z działu reklamacji i dostałem:

 

- C+ optimum za 78 złoty

- dekoder PRV 500 gb za 0 złoty

- umowa na 15 miesięcy

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem z wzorem na wypowiedzenie umowy.

 

Nie mogę znaleźć starej umowy i dokładnej daty jej zawarcia . A we wszystkich wzorach na wypowiedzenie jest zapis " zawartej w dniu" dzwoniłem na infolinie w celu uzyskania informacji na temat daty zawarcia niniejsze umowy na co konsultant poinformował mnie że nie musi być podane sformułowanie "zawartej w dniu" wystarczy w trybie regulaminowym .

 

I teraz się zastanawiam czy wypowiedzenie w takiej formie zostanie zaakceptowane .

 

Gdzie można sprawdzić że wypowiedzenie zostało zatwierdzone w systemie .

 

Dzięki z góry

 

PS

Umowa chyba do końca sierpnia

proponowane warunki na przedłużenie

canal optimum 78,90

hbo hd 23

hd optimum 11

pvr 15

multiroom 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...