Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MADMAX

 

Ceny, które podałem, a mianowicie 10zł i 59zł to opłaty jednorazowe za obniżenie pakietu abonamentowego. Jeśli w lipcu zlecisz zejście na pakiet KOMPAKT to za sierpień zapłacisz 10zł za obniżenie pakietu + 46,90zł za "nowy" pakiet KOMPAKT. Pozostałe opcje możesz wyłączyć przed końcem lipca i wtedy w sierpniu nie zostaną z tego tytułu naliczone żadne opłaty. Jeśli okres minimalny Twojej umowy trwa do końca lipca bieżącego roku to obowiązuje Cię jeszcze miesięczny okres wypowiedzenia lecz jeśli trwał do końca czerwca to wtedy obowiązuje Cię trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Pamiętaj, że liczymy pełne miesiące obowiązywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy co 10 minut nie dzwonić licząc, że trafię na innego konsultanta.

W rozmowie telefonicznej mogłem zostać przy multiroomie za 10zł i Kompakcie za 38zł i umowie na 15 miesięcy.

 

A taką "ofertę" (od razu dla niecierpliwych zaznaczam, że gorsza niż dla nowych abonentów) dostałem na maila:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

Oferta pierwsza:

 

- pakiet Canal+Optimum w cenie 78 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja Filmbox HD w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja Multiroom w cenie 15 zł miesięcznie,

- zakup dekodera HD w cenie 129 zł.

 

Oferta druga:

 

- pakiet Optimum w cenie 54 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja Filmbox HD w cenie 10zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy)

- opcja Multiroom w cenie 15 zł miesięcznie,

- zakup dekodera HD w cenie 129 zł.

 

Trzecia oferta:

 

- pakiet Kompakt w cenie 38 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja Filmbox HD w cenie 10zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy)

- zakup dekodera HD w cenie 129 zł.

 

:woot:

 

=== edit ===

 

Po moich obiekcjach zadzwonił do mnie sympatyczny konsultant proponując:

 

a) 15 m-cy, Kompakt za 38zł bez możliwości multiroomu.

B) 15 m-cy, Optimum za 54zł (+ opcjonalnie 15zł za multiroom)

 

W sumie niechby już tam była jedna z tych opcji ale byłbym zadowolony, gdyby udało się wytargować ten mutiroom za dychę. A to dlatego, że dla nowych klientów jest za 10zł. I teraz gdybym zdecydował się na Optimum za 54zł w przedłużeniu to pewnie w klauzuli byłoby, że jeśli chciałbym uruchomić sobie w trakcie trwania umowy MR, to niestety w kwocie 15zł a nie 10.

 

Jeszcze to sobie muszę przemyśleć, tym bardziej że nadal niektórzy dostają Optimum z Canal+ za 57zł (a więc tylko 3zł drożej niż za goły Optimum w propozycji dla mnie). Tylko nie wiem czy wiąże się to z tym, że bierzecie do tego jakieś nagrywarki oraz pakiety HD, których nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi udalo sie dzisiaj przedluzyc umowe

 

C+ kompakt na 19m za 54zl + dekoder Sagemcom HD za 129zl

 

wiem, ze mozna zejsc nizej ale ja sie ciesze, ze sprawe mam juz z glowy (targowanie sie o te kolejne 7 zl nie jest warte straconego czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do konca sierpnia-wypowiedzenie doszło.Przez emeila proponowali mi c+optimum 69zl,opcje hd 11zl i tuner chyba za 129zl.Napisałem ,że chcę za 57zl ale odesłali mnie żebym zadzwonił.Zadzwoniłem a zakręcona babka ,że 76 lub 78-mowię jej ,że dostałem już 69zl to konsternacja i powiedziała,że zadzwonią,ale minął już tydzień i echo.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że i na mnie przyszedł czas przedłużenia umowy, postanowiłem coś zmienić. Najważniejszy jest dla mnie Canal+ (głównie z powodu piłki choć i filmy także) oraz kanały HD. Myślę więc o rozwiązaniu Canal+ Start i do tego Świat HD z n-ki. Ten drugi mogę mieć za 54 zł z promocji m-bank lub z trzema miesiącami gratis dla abonentów innych platform (tak na marginesie, czy dalej tak jest, że te umowy mogę wypowiedzieć po 13 miesiącach?). Mam pytanie, czy Canal+ Strat można dostać taniej niż 41 zł? Za Canal+Kompakt widziałem bodajże najniższą cenę 43 zł (jest jeszcze osiągalna?), więc ewentualnie wziąłbym ten wyższy pakiet. Z PVR-em PAca definitywnie się pożegnam, mam go dosyć, wezmę raczej Sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga propozycja przedłużenia umowy, która została wypowiedziana i kończy się z dniem 31 lipca (po 10 latach z Cyfrą) to .... C+Optimum (64 zł), HBO (27 zł), multirom (15 zł), wynajem PACE (15 zł). Konsultant nawet nie chciał negocjować twierdząc, że to ostateczna oferta. Dodam, że dostałem już dwa pisma podpisane przez inne osoby informujące, że z przykrością przyjmują rezygnację i proszą o telefon gdyż jest możliwość negocjacji - a tu beton. Na nic informacje, że dla nowych multirom jest za 10 zł, wynajem PACE za 10 zł. Wygląda na to, że po 31 lipca stracą kolejnego odbiorcę na rzecz Polsatu Cyfrowego (pakiet premium, czyli wszystko nawet z wypożyczalnią VOD, z dekoderem z nagrywarką i drugim dekoderem z pakietem rodzinnym za niecałe 109 zł). Mam wrażenie, że Cyfra coraz bardziej traci dystans do konkurencji.

Życzę powodzenia w "negocjacjach" o ile tak można tą parodię nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to :censored: parodia :!:

 

Dziś czwarty telefon z Cyfry i to sam, beton beton, beton...

C+Optimum 78 zł, Pace 10 zł, paczka HD - 11 zł =99 zł :? No i oczywiście 19 miesięcy :evil:

Jakakolwiek argumentacja traci sens, bo Pan stwierdził, że "tak mi komputer pokazuje" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na chwilę obecną dla obecnych abo Sagemcom HD jest w opcji zakupu na własność, na wynajem za 0 zł / mies jest przy podpisaniu nowej umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 x 19 = 133 PLN, a to dwa miesiące abo, jak w Twoim przypadku.

 

Ziarnko do ziarnka i C+ zarabia, a niewytrwali abonenci tracą.

 

tak masz racje, ale ja bylem praktycznie pod sciana

tylko pilka nozna (liga angielska, hiszpanska) trzymaja mnie przy c+, a ze obydwie wspomniane zaczynaj sie na poczatku sierpnia to nie mialem wsumie wyboru

jezeli ktos nie oglada sportu to oferta cyfry jest beznadziejna w porownianiu do konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wynajem za 0 zł / mies jest przy podpisaniu nowej umowy 8)
Co to jest oferta przejęciowa?

Poza tym nie bardzo rozumiem po co go kupować, skoro można go wynająć za darmo. Kupując mamy gwarancję przez określony czas, wynajmując mamy gwarancję dożywotnią.

W pierwszym tak i drugim przypadku należy jeszcze dodatkowo uiścić opłatę aktywacyjną 99 PLN, która jest bezpowrotna. Wychodzi na to, że nie jest tak ot za darmo.

Dodatkowo w ofercie Cyfry+ jest to tak napisane, jakby tą opłatą aktywuje się dekoder, co w rozumieniu tej operacji jest śmieszne. Bardzo śmieszne. Dekoder :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonił do mnie konsultant i zaproponował C+Kompakt za 56 zł aktualnie mam C+Start i płace 36 zł a do końca umowy jeszcze kilka ładnych miesięcy i tu moje pytanie opłaca się to brać czy można coś lepszego dostać w tej cenie ?? No i jeszcze jedno jak wygląda sprawa z MR w jakiej cenie mogę go dostać do pakietu C+Start i C+Kompakt ewentualnie C+Optimum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...