Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczytałem kilkanaście poprzednich stron i dlaej nie znalazłem odpowiedzi, jedni mówią tak a drudzy tak... mianowicie czy ten pakiet który mozemy wynegocjować za 57zł to canal+optimum z kanałami HD czy bez kanałów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesfan: bez kanałów HD (z wyjątkiem tych z paczki C+). Pozostałe HD możesz sobie dokupić za 11zł.

 

 

Właśnie mi chodzi o te kanały z paczki C+, no jesli są w HD to zaraz piszę e-maila z swoją propozycją, C+optimum i HBO HD za 80zł

 

dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość wynegocjowania Canal+ ale np. tylko dwóch: zwykłego i film bez sportowych, oczywiście za mniejszą cenę??? Sorki za być może dla niektórych banalne pytanie ale dla mnie to ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma takiej możliwości. Nie ma lepszej ceny za pakiet Optimum i raczej nie będzie, bo Cyfra idzie w kierunku promocji kanałów Canal+, a nie nie wiadomo jakich rabatów na same pakiety.

Czyli bardziej opłaca się walczyć za c+ optimum za 57 zł niż brać sam optimum, chore to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma takiej możliwości. Nie ma lepszej ceny za pakiet Optimum i raczej nie będzie, bo Cyfra idzie w kierunku promocji kanałów Canal+, a nie nie wiadomo jakich rabatów na same pakiety.

Czyli bardziej opłaca się walczyć za c+ optimum za 57 zł niż brać sam optimum, chore to wszystko

 

W zasadzie każda platforma ma swoje kanały , wiec nic dziwnego w tym nie ma , ze chce promować swoje kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...