Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak zmusisz zapłacić,są osoby co nie mówią ze jeszcze 99zł,ale zawsze dopytać się czy napewno 29zł.

Nie opowiadaj bzdur. Aktywację płacisz tylko raz. Przy podpisaniu umowy. Może to być 1zł, może to być 99zł, ale nigdy nie było płacenia kolejnej aktywacji do już trwającej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dziś zadzwoniła miła pani i zaproponowała Canal+ Kompakt za... 62 zł na 19 m-cy. Roześmiałem się i powiedziałem, że taka ofertą to może zaproponować nowym klientom, a ja chcę być przekonany, ze im na mnie zależy. W odpowiedzi na to zaproponowała 54 zł. Uświadomiłem ją, że inni dostają to samo za 47 zł. Stwierdziła, że taką propozycję otrzymują tylko abonenci z długim stażem, ale poprosiła o chwilę cierpliwości, żeby mogła się poradzić przełożonego bo ona nie ma takich kompetencji. Ostatecznie stanęło na 47 zł + 15 MR + 129 dekoder i umowa na 15 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dołączeniu opcji mulitroom , za ile można kupić na własność Sagema HD ?

W punkcie mi powiedzieli że mają po 149 zł , na forum niektórzy kupili za 129 zł , a ja dostałem maila od cyfry z ceną 198 zł.

To w końcu ile ? :smile:

 

Jeżeli zdecyduje się Pan na powyższą usługę, proszę o udanie się do

dystrybutora z kartą abonencką. Nabywając zestaw Multiroom, będzie Pan

miał możliwość wykupu dekodera SD za 99 zł lub Sagemcom HD za 198 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przedluzania umowy interesuje mnie pakiet o ktorym pisaliscie za 47 zł, moje pytanie odnosi sie do dekoderow, mianowicie obecnie mam w bezplatnej dzierżawie paceHD PVR500gb czy jest sens negocjowac jakis lepszy sprzet od tego ktory posiadam?czy moze od podpisywania ostatniej umowy w tej materii niewiele sie zmienilo(takie jest moje wrazenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zadzwoniłem sam do działu utrzymania klienta i koleś opowiada mi bajkę , canal + kompakt 62 badż 64 dokładnie nie pamiętam bo tak mnie rozbawił ze juz nie dosłyszałem specjalna oferta podobno ,więc mówie ze albo daje mi optimum z canal + na 15 miesięcy za 57 zeta albo kończe rozmowe i przechodze do n , więc zapytał tylko czy wtedy jak to dostane to czy zostane:-) no i zostałem dodam ze zaoferował mi dekoder hd za 129 zeta pozdrawiam wszystkich upartych i czekających na swoje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wypowiedziałem umowę ( prestiż+ / multi. / dekoder prv za 0zł) w związku ze zmianą ceny ( regulaminu ) wczoraj telefon i gość zaproponował mi abym pozostał z C+ i miał te same warunki cenowe jakie są po podwyżce. :lol2: Gdy zaproponowałem ,ze chcę mniejszy - canal+ optimum za 57zł . Odparł ,ze mogę dostać ale wtedy będzie nowa umowa na 15 miesiecy oraz dekoder pvr za 10zł. Czy ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę prestiż z multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj dzwonili do mnie z C+ w sprawie przedłużenia umowy ( wypowiedzenie wysłane w marcu - zmiana regulaminu ).

W sumie było 5 telefonów miedzy godz. 11 - 19. W końcu po męczących negocjacjach, rozmowach z przełożonymi :), targowaniu się, licytowaniu i wielu, wielu kłamstwach z obu stron stanęło na :

C+ Optimum 57 zł - Pakiet HD 11 zł - Multiroom 15 zł - PACE PVR 500 bezpłatna dzierżawa - umowa na 15 m-cy do końca lipca 2012 roku, miesięczny koszt 83 zł.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy dekoder Pace miałeś bepłatnie przez całą umowę czy teraz dostałeś go bezpłatnie

Ja mam Phiips PVR HD i płace za niego 10zł/m

Jestem zainteresowany pakietem Kompakt z C+ za 47zł lub Optimum z C+ za 57zł

Pakiet HD 11zł

i dekoder Philips PVR HD da radę za 0zł/m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walcze z cyfrą o przedłużenie umowy na lepszych warunkach od tygodnia; obecnie mam kompakt z C+; jedyne co mogą mi zaproponować to 62zł na 19 m-cy;(fakt dostałem chorendalnie wysoki rachunek 77.8 zł). Umowa kończy mi się w czerwcu i nie chce płacić za to tyle pieniędzy; Pan konsultant powiedział mi dziś, że ich system generuje oferty i że nie może nic zrobić - chciałem żeby mnie przełączył do przełożonego ...niestety nie może bo z "takimi" sprawami kierownicy się nie zajmują.....

dodatkowo wczoraj znajomy z tą samą sytuacją co ja dostał 57 zł za OPTIMUM...pisać wypowiedzenie płacić i płakać do czerwca?

i pytanie czy jeśli pójde do normalnego punktu sprzedaży w moim mieście mogą zaproponować mi coś lepszego? próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj dzwonili do mnie z C+ w sprawie przedłużenia umowy ( wypowiedzenie wysłane w marcu - zmiana regulaminu ).

W sumie było 5 telefonów miedzy godz. 11 - 19. W końcu po męczących negocjacjach, rozmowach z przełożonymi :), targowaniu się, licytowaniu i wielu, wielu kłamstwach z obu stron stanęło na :

C+ Optimum 57 zł - Pakiet HD 11 zł - Multiroom 15 zł - PACE PVR 500 bezpłatna dzierżawa - umowa na 15 m-cy do końca lipca 2012 roku, miesięczny koszt 83 zł.

Pozdro.

Mam pytanie czy dekoder Pace miałeś bepłatnie przez całą umowę czy teraz dostałeś go bezpłatnie

Ja mam Phiips PVR HD i płace za niego 10zł/m

Jestem zainteresowany pakietem Kompakt z C+ za 47zł lub Optimum z C+ za 57zł

Pakiet HD 11zł

i dekoder Philips PVR HD da radę za 0zł/m ?

 

 

Wcześniej przy podpisywaniu umowy w grudniu 2010 r - dekoder Pace PVR 500 miałem za darmo na wynajem oraz zakupiłem Philipsa PVR 250 za 149 zł :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu, do tej pory kompakt z C+ za 54,46. Wczoraj telefon z działu utrzymania, konsultant zaproponawał to samo za 62zł.!! albo optimum z C+ za 78zł. Powiedziałem że trochę drogo,więc poszedł do przełożonego po lepszą ofertę, zaproponował optimum z C+ za 64zł. lub kompakt z C+ za 54zł., powiedzaiłem że jak da optimum z C+ za 57zł. to zostaje, znów poszedł do przełożonego, jest decyzja...może być za 57zł. umowa na 15m-cy. Przeczytał aneks i za parę minut już miałem aktywny pakiet. W sumie szybko i sprawnie poszło i to przy pierwszym telefonie. Oby teraz tylko wygrali przetarg na ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega pytał chyba o sytuacje przedłużenia a nie zawarcia nowej umowy, a tu chyba takie odwołanie nie przysługuje!

 

Przy okazji przed momentem zakończyłem rozmowę z działem utrzymania klienta. Dobrze, że siedziałem w trakcie rozmowy! Coś co miało spowodować wycofanie wypowiedzenia i przedłużenie umowy to propozycje canal+optimum za 78zł.!!!!!! albo canal+kompakt za 62zł.!!!!!!Nic dodać nic ująć, po krótkiej konsultacji z kimś ważniejszym propozycja za canal+kompakt 54zł. Grzecznie podziękowałem i przypomniałem Panu, że tak jak w mailu jaki do nich wysłałem poczekam do 14 kwietnia na kolejną "wyjątkową" propozycję, żeby móc przy dobrej propozycji wysłać wypowiedzenie do N-ki, ale jakoś im nie specjalnie zależy na pozyskaniu większej kwoty z abonamentu od klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...