Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie! Starszy wzial multiroom dzis i wywialo go z domu bedzie wieczorem dopiero pewnie. Dziwna sprawa bo na jego dekoderze jest canal+kompakt, a u mnie nie swieci zaden canal+. Czy te programy musza zlapac jakies uprawnienia czy cos zeby chodzic (tuner Thompson TS4)?

 

Edit@

Ok pan z cyfry kazal czekac 30 min na zlapanie uprawnien na TVP1. Co do nowej umowy to tak :

- Canal+Optimum za 78zl (narazie tylko canal+kompakt, optimum wlaczony zostanie 1 maja nie wiem czemu...) z drugiej strony troche drogo no ale ja za to nie bede placic tylko starszy, mogl sie targowac z nimi.

- Mr w promocji 15zl.

- umowa 19 mies.

- dekoder taki jak mielismy od poczatku (Thompson TS4) za 49zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zmienily sie ostatnio promocje w cyfrze+??(czytam dokladnie te i nie tylko to forum alemoze cos przegapilem) dostalem propozycje pozostania w cyfrze po wyslaniu wypowiedzenia w zwiazku ze zmiana regulaminu i cennika . pakiet Komfort w cenie 41zl na 19 miesiecy??

czy to jakis zart czy prawdziwa oferta??

dostal ktos podobna propozycje drozsza niz dla nowych abonentow??jakas nowa strategia w cyfrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem sms żebym dzwonił pod numer 22 2200191 po specjalnie przygotowaną ofertę co też zrobiłem i zaproponowano mi 64zł za Canal+Optimum na 15 miesięcy. Czyli powtarza się scenariusz przytaczany już kilkakrotnie na forum. Odmówiłem, jeszcze ich trochę przetrzymam w oczekiwaniu na 57zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja utargowałem dzisiaj ok. 50 zł. Za Optimum HD z Canal+ HD, PVR 500 i Multiroom płaciłem przeszło 150 zł. Bez problemu dzisiaj po uprzednim wysłaniu wypowiedzenia dostałem to samo (Canal+ Optimum, Multiroom i PVR) za 105 zł z umową na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . 3 tygodnie temu wysłałem wypowiedzenie do Cyfry . Nie mogąc się doczekać na telefon od Nich wysłałem dzisiaj maila z propozycja ,że chętnie z nimi zostanę jeśli będę mógł podpisać umowę na następujących warunkach : Optimum C+ za 57 pln i HD Optimum za 11 pln . 3 godziny po wysłaniu e-maila zadzwoniła Pani z C+ i powołując się na mój e-mail przedstawiła mi właśnie taka propozycje . Umowa na 15 miesięcy. Od razu się zgodziłem i od 1 maja będę się cieszył wyższym pakietem . Dekoder PVR Pace za darmo ponieważ miałem to zagwarantowane w poprzednich aneksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem sms żebym dzwonił pod numer 22 2200191 po specjalnie przygotowaną ofertę co też zrobiłem i zaproponowano mi 64zł za Canal+Optimum na 15 miesięcy. Czyli powtarza się scenariusz przytaczany już kilkakrotnie na forum. Odmówiłem, jeszcze ich trochę przetrzymam w oczekiwaniu na 57zł.

Do mnie dziś dzwonili, też pierwsza wersja 64 na 15 miesięcy. Powiedziałem ładnie że jeśli dostanę to za 57 to biorę od ręki. Po "niby" rozmowie konsultanta z przełożonym dostałem zgodę na 15 miechów za 57. Czyli jednak się da. W tej cenie na 19 miechów nie dało rady, nie wiem dlaczego tak jest. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu wysłałem wypowiedzenie, 2 tygodnie temu potwierdzono zarejestrowanie wypowiedzenia i poradzono mi, bym dzwonił w kwietniu. Zadzwoniłem dziś pod 223104560 i dostałem ofertę C+ Optimum za 78 zł. Próby negocjacji nic nie dały, konsultant twardo bronił stanowiska że lepszych ofert nie ma. 2 minuty później zadzwoniłem pod 222200191, od razu przeszedłem do sedna sprawy, że nie chcę tracić czasu na zbędne negocjacje, że z SatKuriera znam oferty dla innych abonentów i że przy ofercie 57 zł będą nadal mieli abonenta. Chwila konsultacji i dostałem tą ofertę. C+ Optimum 57zł + Optimum HD 11zł + HBO HD 27zł = 95zł. Dotychczas płaciłem za ten pakiet 75zł, ale za 5 miesięcy miały mi się skończyć promocje i od października płaciłbym za to samo jakieś 140-150zł przez kolejne 9 miesięcy...

Wszystko zależy od konsultanta. Traficie konkretnego konsultanta jak ja a ugracie to co na chwilę obecną można ugrać; traficie na jakiegoś mistrza wciskającego cuda na kiju - polecam się rozłączyć i spróbować ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . 3 tygodnie temu wysłałem wypowiedzenie do Cyfry . Nie mogąc się doczekać na telefon od Nich wysłałem dzisiaj maila z propozycja ,że chętnie z nimi zostanę jeśli będę mógł podpisać umowę na następujących warunkach : Optimum C+ za 57 pln i HD Optimum za 11 pln . 3 godziny po wysłaniu e-maila zadzwoniła Pani z C+ i powołując się na mój e-mail przedstawiła mi właśnie taka propozycje . Umowa na 15 miesięcy. Od razu się zgodziłem i od 1 maja będę się cieszył wyższym pakietem . Dekoder PVR Pace za darmo ponieważ miałem to zagwarantowane w poprzednich aneksach.

 

Ja też wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu. Zostało zarejestrowane 25 marca, jednakże do chwili obecnej nikt jeszcze nie dzwonił, co mnie niepokoi. Jak uważacie, czy np. napisać do nich maila jak kolega powyżej, czy cierpliwie czekać z nadzieją na telefon i może jeszcze lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem wypowiedzenia za potwierdzeniem odbioru. Mam napisane kiedy odebrali. Dzis dostalem sms-a - od Promocja C+

"Drogi Abonencie, zależy nam bys pozostal z CYFRA+. Wlasnie, dlatego przygotowalismy specjalna oferte na przedluzenie umowy. Zadzwon juz dzis (22) 22 00 191"

I ktos do mnie dzwonil z 22 22 00 181 ale po odebraniu gluchy sygnal. Nie oddzwanialem na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa ode mnie - 4-letnie konto klienta, dzisiaj ustalone przedłużenie umowy na C+ Optimum za 64zł na 15 miesięcy, umowa była wcześniej wypowiedziana.

 

Co ciekawe na moje hasło że jest oferta 57zł padła kulturalna odpowiedź "za dużo się Pan forów naczytał" - a więc ekipa C+ fora dogłębnie studiuje.

 

O parę złotych już nie chciało mi się dalej targować, stanęło na w/w ofercie + opcjonalnie MR za 15zł (druga ciekawostka dla osób ze stażem krótszym niż rok padło hasło iż MR kosztuje 35zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jestem z Cyfrą+ pół roku to nie dostane Multiroomu za 15 zł przy przedłużaniu umowy? Tylko za 35 zł?

Jak narazie dostałem jeden telefon od Cyfry z ofertą Canal+Optimum za 78 zł, grzecznie podziękowałem i powiedziałem żeby zadzwonili jak będą mieli lepsze oferty, a pani na to że nie będzie lepszych ofert ponieważ to oferta świąteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj przedłużyłem umowę z C+ Optimum na 15 miesięcy, jednak za 57 zł. Do tego wziąłem HD za 11zł, Multiroom za 15 zł, tuner HD na własność za 129 zł (nie było mowy jaki, niestety pewnie SAGEMCOM) oraz PACE PRV ze 100% zniżką za dzierżawę (miałem w użytkowaniu).

Dodam tylko, że wypowiedzenie wysłałem w celu wypowiedzenia umowy, a nie uzyskania jakiś profitów. Nie podejrzewałem nawet, iż będą w stanie przedstawić mi satysfakcjonującą ofertę przedłużeniową i sam na pewno do nich w tej sprawie bym nie dzwonił. Konsultant sam od razu zaproponował mi C+ Kompakt za 47zł lub C+ Optimum za 57zł i do tego HD za 11zł. Powiedziałem żeby zadzwonił później bo muszę przemyśleć. Przemyślałem i do jego propozycji dorzuciłem ten Multiroom z dekoderem jeszcze. Po kilkunastu minutach miałem już działający nowy pakiet.

Niestety przy okazji odcięli mi HBOHD, które miałem w promocji 50% na 4 miesiące (do końca kwietnia) opłacone. Napisałem już stosownego maila w tej sprawie, prosząc przy okazji o weryfikacje opłaty jaką będę musiał uiszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś mnie zaskoczyli na infolinii.

Telefon od Cyfry około godziny 9,odbieram i słyszę że przygotowana jest dla mnie oferta,więc mówię "słucham"...64zł za C+ Optimum.

Wie Pan,kolega w piątek otrzymał taki wariant za 57zł,więc mam dla Pana propozycje(ja abonent),nie marnujmy swojego cennego czasu i przejdźmy do oferty ostatecznej.

Pan Konsultant prosi o chwilę czasu aby mógł skonsultować to z przełożonym...a ja na to,że teraz nie mam czasu i proszę zadzwonić o 17.

Równo o 17 dzwoni ten sam Pan i oświadcza,że ma dla mnie super ofertę:

56zł na 13 miesięcy...zgodziłem się.

Jednak można ugrać więcej niż piszą na forum :)

Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś do jakiej kwoty można obniżyć sobie maksymalnie abonament za "goły" pakiet KOMPAKT przy przedłużaniu umowy? Chodzi mi o maksymalną zniżkę na ten pakiet jaką ktokolwiek uzyskał do tej pory...

Najlepsza oferta to 38pln.

Możesz mi jeszcze podać najniższą, możliwą do wynegocjowania cenę za pakiet C+ START po wysłaniu wypowiedzenia? Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniono do mnie wczoraj pan konsultant przedstawił ofertę standardową na Canal+OptimumHD taka jak dla nowych, z góry powiedziałem że dam maks 57 zł +11 za HD, z możliwością włączania wyłączania w trakcię umowy + zakup dekoder HD za 129 zł. Skosultował i niby super hiper kierownik się zgodził. Obecnie miałem dzierżawę PRV za 0 zł , ale wogóle nie nagrywałem a dekoder zawsze się przyda.

Umowa na 15 miesięcy

Za 68 zł wydaje mi się że oferta naprawdę dobra a średnia z obecniej promocji styczniowej wychodziła 110 zł.

Co do kwot powiedział że kierownictwo śledzi forum SAT KURIER piszcze że dają za 49 zł :) może zejdą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...