Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam do Was pytanko do osób które są biegłe co prawda umowa wygasa mi dopiero 31.03.2012 z Cyfrą+ Jestem posiadaczem pakietu Prestiżowego (starego bez HD). Lecz już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem telewizora FullHD ale to nie wcześniej niż pod koniec obecnej umowy nie zamierzam jednak rezygnować z C+ i dalej kontynuować współpracę jestem mimo wszystko zadowolony po ostatnich zmianach. I będę brał już pakiet Full z HD po obecnej umowie mam pytanie jak w tej chwili wyglądają promocje na Fulla? przy umowie 13 i 19 miesięcznej nie ukrywam że chciałbym mieć darmowego PVRa 500 lub 750 bo taki słyszałem że cyfra ma w planie wprowadzić za niedługi okres mają również postawić na VOD jeszcze bardziej może to z tego ten większy dekoder. I mimo wszystko chciałbym mieć stałą cenę do końca umowy oczywiście z rabatem

 

Eksperci jak to na chwilę obecną wygląda?

 

Dziękuje bardzo za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja mam takie pytanie. W zeszły piatek przedluzylem umowe - dodajac do tego opcje multiroom i dekoder sd za 49 zl. Wciaz jeszcze nie otrzymalem od nich pisma z którym mam sie udac do dystrybutorac+ by tę kartę i dekoder odebrac . czy dlugo trzeba na to czekać ? Pytanie do dystrybutora ( jesli jakis czyta ten moj post :D ) czy widzicie u siebie w systemie ze moge taka karte i dekoder pobrac i moge isc w ciemno bez zadnego pisma od C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mnie zapewniali dzisiaj w rozmowie telefonicznej, że od razu po skończonej rozmowie, jeżeli oczywiście dany punkt posiada taki sprzęt na stanie - można go odebrać. Oczywiście chodzi o odbiór Pace 500 GB branego w dzierżawę.

 

Sprzeczać się nie będę, ale kiedyś już to przerabiałem i tak właśnie odebrałem sprzęt. Robiono mi w punkcie problemy, ale wystarczył telefon na infolinię i telefon od C+ do punktu. Sprzęt wydano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy wogóle piszecie jakieś bzdury jak zamówiłeś przez telefon taki dekoder to ta opcja już jest zaznaczona w systemie i jeżeli podali ci namiary gdzie go możesz odebrac a tak na pewno było to idz chłopie do tego punktu i go odbierz nie czekaj na żadne pismo czy coś w tym stylu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon w sprawie mojego wypowiedzenia w związku z końcem okresu minimalnego. Pytanie dlaczego rezygnuję, a ja mówię że z powodu cen i niesatysfakcjonującej mnie oferty przedłużeniowej. A konsultant w kółko to samo 78 zł za Canal+Optimum, ja mówię że wiem, że klienci przedłużający umowę dostają lepsze promocje, a on mówi że nie ma takiej możliwości. To ja mu na to że przechodzę do innego operatora i w związku z tym godzę się z utratą m.in. Canal+. W tym momencie zaproponował mi promocję w związku z tym, że nie zależy mi na C+ a było to 54zł za samo Optimum, czyli żadna mi to promocja. Podziękowałem i liczę na jakiś kolejny telefon...Dopóki nie otrzymam 57 zł za C+Optimum mogą do mnie dzwonić codziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem abonentem Cyfry+ od zaledwie dwóch miesięcy. Mam pakiet kompakt w cenie 35zł przez cały czas trwania umowy. Ostatnio dobrałem też canal+ przez 4 miesiące za pół ceny. Powiem szczerze, że kanały te są bardzo interesujące (mam na myśli filmowe, sport mnie nie interesuje). Dlatego też chciałbym dołączyć canal+ do umowy, a do tego jeszcze dobrać multiroom. Z racji, że 31 maja zostanie wycofany kanał TVN Warszawa mam zamiar z tego powodu wypowiedzieć umowę. Jestem ciekaw co są w stanie mi zaproponować... Nadal byłbym zainteresowany pakietem Kompakt + Canal+ + Multiroom. Jak myślicie, jakiej propozycji mogę się spodziewać? Może ktoś już korzystał z podobnej oferty?

Swoją drogą szkoda, że nie można wykupić samych kanałów filmowych z Canal+. Sport można, filmów nie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon w sprawie mojego wypowiedzenia w związku z końcem okresu minimalnego. Pytanie dlaczego rezygnuję, a ja mówię że z powodu cen i niesatysfakcjonującej mnie oferty przedłużeniowej. A konsultant w kółko to samo 78 zł za Canal+Optimum, ja mówię że wiem, że klienci przedłużający umowę dostają lepsze promocje, a on mówi że nie ma takiej możliwości. To ja mu na to że przechodzę do innego operatora i w związku z tym godzę się z utratą m.in. Canal+. W tym momencie zaproponował mi promocję w związku z tym, że nie zależy mi na C+ a było to 54zł za samo Optimum, czyli żadna mi to promocja. Podziękowałem i liczę na jakiś kolejny telefon...Dopóki nie otrzymam 57 zł za C+Optimum mogą do mnie dzwonić codziennie :D

 

Stosując Twoją taktykę w niedzielę 3 kwietnia przez telefon dostałem Canal+Optimum za 64 zł i na 15 miesięcy umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy telefonicznym aneksowaniu umowy w grudniu 2009 roku kupiłem na własność także terminal PACE 2221. Dekoder odebrałem tego samego dnia u dystrybutora, nie czekając na pismo z CYFRY+. Były z tym niewielkie kłopoty, ale w/w tuner odebrałem. Pisałem o tym wtedy więc przejrzyj sobie historię moich wpisów na forum (sprzęt odebrałem dzień lub dwa dni przed świętami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przedłużyć umowę Canal+Optimum za 57zł, jak wygląda sytuacja z opcją dodatkową "kanały HD". Wiem, że mogę wziąć tą opcję przy przedłużaniu umowy, ale czy jest możliwość wzięcia tego w terminie późniejszym, tak aby co 2 miesiące sobie włączać, tak aby płacić połowę mniej :P ? Bo gdzieś czytałem, że nie można już tak robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...