Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jestem na etapie odbywania kolejnych rozmów z konsultantami, jak na razie idzie jak po grudzie. Oferują to co wszystkim, którzy złożyli wypowiedzenie czyli umowę na 13 miesięcy w tym 12 miesięcy w promocji 30%, 13 miesiąc pełnopłatny i mi do tego dekoder Philips HD za 99 zł (obecnie go użytkuję). Moje pytanie brzmi: czy uda się zamienić ten dekoder, który obecnie posiadam np. na Pace PVR na zasadzie wynajmu ale za free czy raczej to nie przejdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem C+ w promocji dla abonentów innych platform (koncowka lutego). Czy mogę w ciemno wysłać wypowiedzenie, bo z tego co wyczytalem podwyzka jednak bedzie mnie obowiazywac? Czy ktos juz to zrobił i czy proponują wtedy coś ciekawego? Lepiej najpierw zadzwonić na infolinię i posłuchać ew. oferty czy jednak wysylac pisemko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie zamierzałem składać wypowiedzenie, ale proponowali bardzo słabe warunki przedłużenia umowy, więc idąc za informacjami z forum nie miałem wyjścia tylko napisałem wypowiedzenie i nagle znalazły się lepsze warunki :D Oczywistą oczywistością jest że jak rozwiążesz umowę z C+ to podpisując nową raczej będziesz korzystał z promocji które są dla nowych abonentów a nie dla stałych :( Dlatego lepiej wysłać wypowiedzenie i czekać na kontakt ze strony C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ oferuje zniżki gdy ktoś wyśle wypowiedzenie, ale tym którym albo kończy się umowa, albo mają 2-3 miesiące do jej zakończenia. Może się też zdarzyć, że zaproponują jakieś zniżki abonentom, którzy wypowiedzą umowę ze względu na podwyżkę czy zmianę regulaminu, jednak z pewnością tylko tym, którzy są już przez pewien czas z Cyfrą+.

Niektórzy myślą, że jak podpisali umowę miesiąc temu, wzięli promocję już z obniżonymi cenami (dla przechodzących od innych operatorów), w dodatku nie zapłacili jeszcze ani grosza (bo mają darmowe miesiące) i jak wypowiedzą teraz umowę, to dostaną jeszcze jakieś rabaty (30, a może i nawet 50%) do tych obniżonych już cen. :lol::lol::lol: Trochę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sobie to trzeba przekalkulować... Bo załóżmy, że Cyfra przygotuje jakąś ofertę dla "zrezygnowanych". Czy przypadkiem nie będzie ona gorsza od obecnych promocji, negocjacji, które ma się na własnym abonamencie? I co z dzierżawą dekodera. Jak ktoś ma 50% zniżki na pakiety oraz 100 % zniżki na dekoder a teraz dostanie propozycję np. 30 % na pakiety i brak zniżki na dekoder to co, opłaca się? trzeba przeliczyć. Pewnie, że jest szansa na skrócenie umowy np. z 19 miesięcy do 13 miesięcy. ale czy takie to pewne... Znów będzie wymiana info na forum kto co dostał i co wynegocjował.... Myślę, że Cyfra spokojnie przeczeka miesiąc - zobaczy ile osób "wypowiedziało się" i znów skalkuluje... Jak się będzie opłacało to przygotują ofertę adekwatną do utraty abonentów a jak nie to przygotują ofertę "standardową" - chcesz to bierz jak nie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tim

Trochę powagi to powinna okazać Cyfra+ , która podpisując umowę z abonentami innych platform i dając im promocję na umowę , a tu zaledwie po upływie 2 miesięcy podwyższa im umowę o abonament i w ten sposób łamie zasady .

Nie po to abonenci innych platform przechodzili do Cyfry+ aby mieć gorsze warunki , czyli co ? te promocje to tylko podpuchy ze strony Cyfry+ ?. Ty pisząc ten post nie zachowałeś powagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko1801, pomyśl trochę.

Cyfra+ to nie instytucja charytatywna i jej celem jest zarabianie, a nie dokładanie do interesu. Osoby, które sądzą iż Cyfra+ dając w promocji dla przechodzących od innych operatorów, np. pakiet Optimum za 50 zł, z multiroom za 1 zł, da im jeszcze np. rabat 30 czy też 50%, bo się obrażą na kilka złotych podwyżki (nie zapłaciwszy jeszcze ani grosza :!: ) i wyślą wypowiedzenie - nie są poważne. Sądzę, że takie osoby Cyfra+ uzna za zwykłych kombinatorów i pożegna je bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman - masz racje. Szkoda tylko ze Nowe Regulaminy zawieraja nowe ceny, ktore jak sam piszesz sa podyktowane podwyzka Vat i dodaniem nowych kanalow, ale.... tych nowych kanalow jakos wyszczegolnionych nie ma w tych Regulaminach wiec chyba sam przyznasz ze cos jest nie tak... Nie wspomne juz o Polsatach. Mogli poczekac i dac te regulaminy od kwietnia i konczyly by sie na koniec Maja. I zeby nie bylo, rozumiem czym jest podytktowana podwyzka cen i zagdzam sie ze nowe kanaly kosztja i trzeba te koszta jakos sobie odbic, ale chcialbym to miec tez napisane w Regulaminie, zebym wiedzial za jakie nowe kanaly bede placic wiecej i jesli Je wylacza to zebym mial mozliwosc reagowania. To tylko tyle i az tyle.

 

 

EDIT

 

Nie jestem abonentem ktory miesiac temu dolaczyl do Cyfry+ dostal znizki i chce kolejnych. I moja wypowiedz tyczyla sie tylko tej czesci wypowiedzi ze ktos chce zeby cena byla taka sama mimo dolanczania nowych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ blueman - Ja nie panikuje z powodu Polsatow. Ale skoro sa na tak dlugi czas podpisane to dlaczego ich nie ma w Regulaminach? A to ze Nowe kolejne Regulaminy beda to bylo wiadome. Poprostu pisze o tym bo lubie miec na papierze za co place a na ten moment tego komfortu nie mam. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman

Mnie to nie interesuje co Cyfra+ dołączyła w pierwszym kwartale tego roku ( mogła dołączyć i 50 nowych kanałów ) my patrzyliśmy na obecną ofertę i za te kanały , które już są zgodziliśmy się płacić abonament . Abonenci innych platform , którzy wykazywali chęć przejścia do Cyfry+ byli nęceni specjalną ofertą , lepszą od pozostałych ofert i to dlatego była ta migracja z CP . Gdy skończył się okres wypowiedzeń w CP to Cyfra+ robi podwyżki . Zonk dla tych abonentów co podpisali umowy z Cyfrą+ . Jednym słowem zostali oszukani , gdyby wcześniej były te podwyżki to byłby czas na rozważenie także promocji ze strony platformy N .

Mnie osobiście to mało co rusza ta podwyżka , stać mnie na nią , ale chodzi o zasady dobrej współpracy . Tylko że jest jeszcze inna zasada -,, w biznesie nie ma zasad , a ważny jest tylko zysk ,,.

@Tim

Ja nic nie pisałem o rozwiązywaniu umów i chęci dostania kolejnych rabatów 30 czy 50 % . Pisałem o fakcie takim , że przechodzący z innych platform zostali nabici w butelkę w związku z podniesieniem opłat za pakiety . To tyle w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ceny obejmą wszystkich abonentów Cyfry, jednych wcześniej drugich później, w zależności od tego co mają wpisane w umowach (jakie stawki, jakie zniżki itd.) - to po pierwsze, a po drugie nie pisz, że nie interesuje Cię ile kanałów dołączyła Cyfra, bo przecież jest to wzbogacenie oferty dla wszystkich, sam nie jesteś w Cyfrze. Zawsze możesz złożyć wypowiedzenie i albo czekać na telefon od C+ albo po wygaśnięciu obecnej umowy, wziąć nową. I pamiętaj, że:

 

Cyfra+ to nie instytucja charytatywna i jej celem jest zarabianie, a nie dokładanie do interesu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dylemat, czy przyjąć propozycje 13 miesiecy kompact hd i paczka canal +hd i pace za 82 zł, czy czekać do 18 marca. logiczne, że skoro będą podwyżki to ta propozycja będzie nieaktualna. A może rzutem na taśme trafi się coś extra. Umowę kończę 31 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale kiedy ja podpisywałem umowę to paczka bbc, polsaty itp już były w ofercie cyfry. Podwyżka vat też była już faktem, a nie zapowiedzią. Więc skoro to wszystko pociąga koszty po stronie cyfry to dlaczego nie uwzględniła kosztów tego w swoich promocjach? Trzeba było od razu napisać: 3 miesiące gratis, multiroom 1zł i abonament prestiż hd+ 141zł, a nie mamić hasłami "przez kolejne 19 miesięcy w stałych niższych cenach:" wiedząc, że za miesiąc dźwigną ceny. Nawet teraz ta promocja widnieje i pisanie ze strony cyfry, że abonament wyniesie 130zł jest po prostu oszustwem. I właśnie czuję się oszukany ze strony cyfry, bo gdybym wiedział, że abonament miesięczny wyniesie ponad 140zł, a nie 130zł to bym nie zrezygnował z n'ki. Dlatego niech teraz nikt nie oczekuje, że nie będę kombinował tak by wyjść na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman

Wychodzisz ze złego założenia skoro twierdzisz że :

,,Tim napisał(a):

Cyfra+ to nie instytucja charytatywna i jej celem jest zarabianie, a nie dokładanie do interesu. ,,

 

Zauważ taki może mało istotny fakt , ale niestety fakt niepodważalny , że platforma Cyfra+ jest firmą i pracuje dla nas , to my jesteśmy jej usługobiorcami i to my płacimy tej firmie . O jedno się nie martw - Cyfra+ nie dołoży ani do mnie , ani do Ciebie nawet 1 grosza , nie ma w świecie firm , które dokładają do interesu , bo skąd by miały brać . Zwykła ekonomia . Cyfra+ już w szczególności nigdy nie będzie charytatywna , uwierz mi .

Każda uczciwa firma musi się liczyć ze swoimi usługobiorcami , gdyż bez nas zginie - zbankrutuje . W Polsce utarło się takie mniemanie , że każda firma może wszystko , ale niestety jest inaczej , tylko jest jeden szkopuł - Polacy nie mają jeszcze tej świadomości .

A to jest ze szkodą dla wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z dobrego założenia właśnie, ponieważ gdyby Cyfra dodawała nowe kanały, nie podnosząc cen abonamentu, to w pewnym momencie przestałoby to być dla nich opłacalne i zwinęliby dawno interes. Nie ma w dzisiejszych czasach nic za darmo, i jak coś dodają to trzeba się liczyć z nieuniknionym, czyli z podwyżką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Mam podpisaną umowę na 25 miesięcy (z tego minęło już 6), dzisiaj wraz z rachunkami przyszedł mi nowy regulamin i cennik, i jeśli złożę im wypowiedzenie czy mogę w ogóle coś ugrać? Jeśli przyjmą moje wypowiedzenie to czy będę musiał płacić jakąś karę? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...