Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , z ciekawosci napisalem w sprawie multiroom, i dali szybka odpowiedz iz abonenci ze stazem powyzej 12mcy, z opcja multiroom ktorzy do tej pory placa 15 zl , od 1-09-2011 bede mogli nadal placic 15 zl gdyz promocja jest dla abo ze stazem wiekszym niz 12 mcy , jestem ciekaw jak to bedzie za kilka miesiecy bo jakos nagle wiecej regulaminow , regulacji jest do tego multiroom niz warte jest to zachodu , przykre ze nie ma JEDNEJ oferty dla wsystkich z jedna cena bez wzgledu czy masz cyfre miesiac czy 6 lat ewentualne negocjacje przy przedluzaniu umowy i tyle ... jak narazie wiele zagmatwania jest jak sie o tym wszystkim czyta na forum i nie tylko

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@youandi Nie opowiadaj głupot :!: Obecnie bez względu na wersje PVRa i tak nie ma szans na darmowy wynajem.

 

ello

 

nie moge gadac glupot skoro sam uzytkuje PVR250 za free przez cala umowe

 

kuzyn podpisal lojalke z cyferka i rowniez wzial pvr250 i rowniez ma za free przez cala umowe

 

Gdyby nie dawali to bym nie sprosotwal posta !!! 500GB za zadne skarby ponoc nie dadza za free , z 250gb to nieproblem

 

PZDR !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Skorzystałem z promocji Oglądaj więcej, zmieniając pakiet Optimum na Prestiż HD+. Wczesniej dodatkowo posiadałem opcję HDMix z rabatem 100%. Po zakończeniu promocji chciałbym powrócić do dotychczasowego pakietu na który również mam zniżkę plus ten HDMix free. Czy orientuje się ktoś, czy będzie to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że pytałem, bo od tego uzależniałem zgodę na skorzystanie z promocji. Konsultant twierdził, że nie będzie problemu. Stawka promocyjna abonamentu w miesiącu marcu br. okazała się jednak nienznacznie wyższa niż deklarowana w czasie rozmowy, więc postanowiłem sprawdzić wiarygodność wszystkich przekazanych w czasie rozmowy informacji. Odpowiedź mailowa z BOK potwierdziła, że będę mógł powrócić do opcji Optimum z Canal+ po zakończeniu promocji Oglądaj więcej na wczesniejszych promocyjnych warunkach ze zniżkami ale nie określili, co z opcją HDMix, której już de facto nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja jak kilka innych osób już pisało - umowa na 13 mies z tego 12 z 30% rabatem na wszystkie pakiety/opcje

 

zastanawiam się tylko czy pozostać przy obecnej opcji (start i opcja c+) czy przeskoczyc na kompakt z c+ w HD (różnica wyniesie 17PLN/mies); przy tej drugiej opcji mam propozycję tunera Sagem HD za 99 PLN

 

A przy obecnej opcji (start i c+) proponowali Ci jakiś dekoder na własność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy HD mix to nie te wszystkie kanaly HD ktore nadaja w pakiecie OPTIMUM HD , wiec jak umowa promocyjna sie skonczy to mozesz wziac OPTIMUM HD z rabatem , tak wyjdzie drozej niz teraz , no ale nie ma mozliwosci skorzystac z opcji ktorej nie ma w cenniku , SAM TAK MAM i tak odpisali na zapytanie mailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@youandi: zmiana w niektórzych przypadkach na Optimum HD powoduje utratę zniżek na posiadany pakiet. W moim przypadku tracę 25zł rabatu przechodząc na Opticum HD, dla mnie HDmix pozostaje jedyną sensowną opcją żeby posiadać HD. co istotne: HDmix raczej nie będzie już rozbudowywany o ewentualne przyszłe kanały hd dlatego Twoje stwierdzenie jest aktualne do czasu poszerzenia oferty HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk87

masz racje , ja w ofercie mam hdmix , ale gdy umowa sie skonczy i bede- bedziemy przedluzac ja dalej to nie bedzie mozliwosci miec raz jeszcze w ofercie swojej HDmixa , gdyz nie ma juz go w oficjalnej ofercie , wiec gdy bedziemy brac kolejna lojalke na kolejny okres bedziemy musieli brac inny zestaw ,

-tak masz racje gdy teraz zmienimy opcje by miec " oficjalny" pakiet to znizki zawsze znikna .

 

pzdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dawali to bym nie sprosotwal posta !!! 500GB za zadne skarby ponoc nie dadza za free , z 250gb to nieproblem

 

Mam umowę a w zasadzie aneks do umowy dokładnie na takich samych warunkach jak Ty bo przedłużałem umowę o podobnej porze tzn marzec/kwiecień 2010. Dostał tego Philipsa PVR 250GB (rabat 100%)bo wtedy nie było jeszcze tych Pace w ofercie. Pod koniec ubiegłego roku wymieniłem go bez większego problemu na Pace PVR. Także jak nie dają tych Pace tylko Philips to żaden kłopot w trakcie umowy podmienić dekodery.

 

ja w ofercie mam hdmix , ale gdy umowa sie skonczy i bede- bedziemy przedluzac ja dalej to nie bedzie mozliwosci miec raz jeszcze w ofercie swojej HDmixa , gdyz nie ma juz go w oficjalnej ofercie , wiec gdy bedziemy brac kolejna lojalke na kolejny okres bedziemy musieli brac inny zestaw , -tak masz racje gdy teraz zmienimy opcje by miec " oficjalny" pakiet to znizki zawsze znikna .

 

No HDmixa to nie dostaniesz przy przedłużaniu. Dawny komfortowy + HDmix to dziś Optimum HD. Więc jak dostałem tamte pakiety w sumie za 49,90, to bedę się bił przy przedłużaniu żeby w tej samej cenie dostać Optimum HD na kolejny okres umowy. Umowa się kończy końcem listopada więc w okresie promocji świątecznych, wyrwać warunki na tych dawnych warunkach jak obecnie nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedziemy bic sie razem :) , takze mam plan walczyc pod koniec roku o optimum hd , i moze opcje hbo lub c+ ale to jeszcze sie zastanowie ,

 

no i w trakcie trwania umowy obecnej nie moge zamienic dekodera 250gb na 500gb , gdyz nie zgodzili sie nawet po negocjacjach , po prostu nie i juz ,

nawet gdybym chcial stracic rabat na wynajem to ich nie przekonalo :( , a co do dekodera 250gb jak pisalem wczesniej w poznaniu sa gdzieniegdzie dostepne i po dobrej rozmowie mozna go nabyc z rabatem 100% na wynajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może jest ktoś zorietnowany w kwestii czy np. staż abonencki ma znaczenie dla proponowanych umów przedłużeniowych ( w moim przypadku 10 lat), czy jednak lepiej wysłac wypowiedzenie w związku ze zmiana refulaminu i postawić ich pod ścianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze czy beda w miare normalne oferty na Wielkanoc

ja mam prestiz Hd+ + mutiroom + pace prv - umowa do konca sierpnia 2012 - sredni misieczny abonament po podyzce wychodzi mi niecale 142 zl/m-c

przy nowej umowie prestiz hd+ za 130, multiroom za 10 zl + dekoder za 17 zl - pytanie czy jest sens skladac wypowiedzenie, czy sa jeszcze w ofercie umowy 13-miesieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko ? czy do przedłużenia umowy (wypowiedzenie jest już w ich systemie ) na 13 miesięcy można uzyskać PRV za darmo czy tylko z rabatem , jakie teraz można uzyskać rabaty przy umowie na 13 miesięcy ?

i jeszcze jedno małe pytanie( pytanie mojego kolegi) on dostał dzisiaj rachunek z cyfry wraz z nowym regulaminem , co to zmienia , dlaczego jest nowy regulamin , czy jest to podstawa do zerwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzis po wczesniejszym wyslaniu wypowiedzenia otrzymalem oferte kompakt cplus hd hbo hd za 81 zl na 13m.zaproponowano mi tez dekoder za 99zl na wlasnosc lub wynajem za 15zl z dyskiem.jest szansa aby obnizyli cene kupna lub wynajmu dekoderow?nie wiem czy przyjac oferte czy probowac dalej cos taegowac?jutro maja dzwonic jeszcze raz.

Minęły dwa dni i nikt od tamtego czasu sie nie odzywa.myslicie ze sam powinienem zadzwonic czy wytrwale czekac na ruch z ich strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...