Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzecznie poprosiłem o troszkę czasu do namysłu, do końca lutego jeszcze ponad 3 tygodnie Przy tych kwotach, nie wiem czy nie opłaca się bardziej dorzucić paru złotych i wziąć Prestiżu HD+. Za 120-130 zł raczej byłbym za tym rozwiązaniem. Tylko proszę bez zbędnych komentarzy, że dużo bla bla bla. Złote czasy ofert promocyjnych skończyły się :wink:

 

No to w takim razie płać i płacz, to znaczy ciesz się, skoro taka cena Ci odpowiada. :brawo:

 

Gdzie kolego napisałem, że taka cena mi odpowiada??? Nie doczytałeś tego:

Złote czasy ofert promocyjnych skończyły się

 

Ubolewam nad tym, ale skoro na dzień dzisiejszy taka jest polityka C+ to co mam płakać i straszyć przejściem do Cp czy N-ki??? Focha mam strzelić i obrazić się na cały świat?? Zejdź na ziemie. Od wyłożenia 20 zł więcej w skali miesiąca nie zbiednieję. Przecież to 2 paczki fajek lub jedna flaszka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie jest takie parcie Phile, że będziesz się musiał rozejrzeć poza województwem lub popularnym serwisie aukcyjnym - ale wtedy to chyba warto kupić jakiś inny dekoder (oby nie FERGUSONA).

 

A niby dlaczego nie Ferdka, od zawsze były to jedne z lepszych a Arive wszyscy chwalą i napewno to lepszy wybór niż Philips :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vobis - Galeria "Bonarka" w Krakowie. W tamtym tygodniu mieli jeszcze 5 sztuk

 

na Vobis uważaj: ja w Galerii Krakowskiej próbowałem moduł cam kupić i dla mnie jako abonenta nie mieli, a dla nowych już był...

 

Niestety jest to prawdą. Zadzwoń jeszcze raz i powiedz że chcesz podpisać nową umowę to Ci od razu powiedzą , że są Philipsy. A może zadzwoń do BOA Cyfry i poproś aby ci sprawdzili gdzie jeszcze są (bo przecież mają taką możliwość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla wszystkich przedłużających umowę z multiroomem.Oferowali Wam 7,5 zł na miesiąc przy umowie 19-miesięcznej oraz 1 zł przy umowie 25 miesięcznej.Teraz przy wszelkiego rodzaju wyliczeniach od września uwzlgędniają opłatę nie 15 zł a 35 zł i od tego rabat 14 zł bądź 7,5 zł. Złożyłem reklamację na nagraną rozmowę oraz aneks który mówi o 14 złotowym rabacie a nie multiroomie za 1 zł.Nie spocznę póki nie dostanę informacji że multiroom za 1 zł.Nie po to brałem umowę 25 miesięczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vobis - Galeria "Bonarka" w Krakowie. W tamtym tygodniu mieli jeszcze 5 sztuk

 

na Vobis uważaj: ja w Galerii Krakowskiej próbowałem moduł cam kupić i dla mnie jako abonenta nie mieli, a dla nowych już był...

 

Niestety jest to prawdą. Zadzwoń jeszcze raz i powiedz że chcesz podpisać nową umowę to Ci od razu powiedzą , że są Philipsy. A może zadzwoń do BOA Cyfry i poproś aby ci sprawdzili gdzie jeszcze są (bo przecież mają taką możliwość)

Ale ja kiedys miałem ten sam problem, konsultant mi podał punkty i gdy zadzwoniłem do danych punktów, to powiedzieli że już nie mają. Udałem sie później do kilku punktów osobiście i rozmawiałem z kierownikami punktów, w kilku miejscach dla pewności i uczciwości kierownicy pokazywali mi stan w komputerze. Nastepnie kilka razy dzwoniłem na infolinie główną cyfry i dowiedziałem się, że informacje konsultantów mogą być nie aktualne, gdyż cyfra nie robi często uaktualnień, więc może tak być że mają ostatnią aktualizację z np. 10 grudnia 2010 roku i podpierają się tymi danymi. Poinformowano, mnie niby że takie skargi są częste więc zaczeli robić poprawki, ale może to tylko słowa, aby zbyt wkurzonego klienta.

Trzeba dzwonić po punktach i mówić, że się chce kupić dekoder z nową umową. To chyba jedyna szansa na zdobycie dekodera Philipsa HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla wszystkich przedłużających umowę z multiroomem.Oferowali Wam 7,5 zł na miesiąc przy umowie 19-miesięcznej oraz 1 zł przy umowie 25 miesięcznej.Teraz przy wszelkiego rodzaju wyliczeniach od września uwzlgędniają opłatę nie 15 zł a 35 zł i od tego rabat 14 zł bądź 7,5 zł. Złożyłem reklamację na nagraną rozmowę oraz aneks który mówi o 14 złotowym rabacie a nie multiroomie za 1 zł.Nie spocznę póki nie dostanę informacji że multiroom za 1 zł.Nie po to brałem umowę 25 miesięczną!

 

Też złożyłem reklamacje w tym temacie dzisiaj wczesnym rankiem. Bo skoro mówiono podczas przedłużania, że będzie 25 miesiecy po 1zł to nijak sie to ma do zapisu w aneksie, że jest 14 zł rabatu przez 25 miesiecy. W ICA tez nagle rachunek wzrasta o 20zł od września co potwierdza, że MR od września bedzie kosztował 35 zł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwonili do mnie własnie..

 

Powiedzieli ze umowa tylko na 19 miesiecy, przy jakimkolwiek nacisku na 13 miesieczna umowe nie ma szans na taka wedlug nich.. Na poztaku oferowali 40% obnizki na optimum hd, i canal plusa, a wynajm dekodera 15zl a potem 20zl.. po negocjacjach zeszli na 50% rabatu na optimum hd i canal plusa, umowa oczywiscie 19 miesiecy, i dekoder wynajm taki sam... rabat byl bodajze na 8 miesiecy...

 

 

da sie cos lepszego wywalczyc? umowa do konca lutego... a nic wiecje dac nie chcieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

do mnie dzwonili wczoraj - warszawski numer zapewne z centrali. umowa kończy misie z końcem lutego, wypowiedzenie wysłałem w grudniu. Zaproponowali umowę na 13 miesięcy, pakiet optimum, pakiet canal +HD, dekoder ten który posiadam PVR 500GB. Cena 12 miesięcy 102 zł, a ostatni miesiąc 139 zł. Powiedziałem, że sie muszę zastanowić. Jutro mają dzwonić ok. 18:00. Muszę zobaczyć jaka jest oferta dla nowych abonentów i dopiero przystąpię do "negocjacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,ja po wielkich bojach i postraszeniem cyfry paragrafami szybciutko przesłali email o poniższej treści .

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt.

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że odsłuchałem rozmowę przeprowadzoną XX.XX.2011 roku. W ramach przedłużenia Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny otrzymał Pan następujące warunki:

- 50% zniżki na pakiet Prestiż HD+ przez 11 miesięcy,

- usługa CYFRA+ Multiroom w cenie 1 zł przez 19 miesięcy.

Wyjaśniam, że konsultant dokładnie przedstawił zasady oferty, na którą wyraził Pan zgodę. Z powodu błędu nie zostały wprowadzone odpowiednie rabaty. Przepraszam za powstałe niedogodności.

W związku z powyższym, wprowadziłem uzgodnione promocje. W ramach rekompensaty przyznałem 100% rabat na usługę CYFRA+ Multiroom przez 19 miesięcy.

Oznacza to, iż abonament od 01.02.2011 roku wyniesie 84 zł 45 gr. Kontrakt obowiązuje do 31.08.2012 roku.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

Więc trzeba walczyć, pisać email codziennie z prośbą o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też złożyłem reklamacje w tym temacie dzisiaj wczesnym rankiem. Bo skoro mówiono podczas przedłużania, że będzie 25 miesiecy po 1zł to nijak sie to ma do zapisu w aneksie, że jest 14 zł rabatu przez 25 miesiecy. W ICA tez nagle rachunek wzrasta o 20zł od września co potwierdza, że MR od września bedzie kosztował 35 zł !!

Gdzie Wy widzicie rachunki za wrzesień? Przed chwilą zrobiłem symulację w ICA i obejmuje tylko miesiące do sierpnia włącznie. Czyżby specjalnie ograniczyli wyświetlany zakres tak, że nie obejmuje września czy Wy w jakimś innym miejscu to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wymienić dekoder PACE SD na dekoder PACE PVR HD lup PHILIPS PVR HD 250GB i czy można wynająć opcje MULTIROOM i czy mozna dokupic dekoder SAGEM sd ZA 1 zł do MULITROOM i czy można dokupić antene HD 80 CM za 98 zł i co należy dokupić do zestawu

 

Prosze o odpowiedż

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...