Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

info z innego forum:

 

"30 kwietnia skończyłem za wypowiedzeniem umowę. Dziś, 5 maja, zadzwonili do mnie z pouczeniem że mam do końca miesiąca oddać kartę. Do tego zaproponowali w końcu sensowną dla mnie ofertę (opiszę poniżej). Przyjąłem ją, a konsultant poprosił mnie o słowne potwierdzenie odstąpienia od wypowiedzenia umowy. Za maj muszę zapłacić jeszcze pełną kwotę (cwaniak z infolinii powiedział o tym na końcu dopiero). Nie straciłem złotych plusów.

Oferta jaką dostałem:

Pakiet prestiżowy HD+ za 105zł przez wszystkie 13 miesięcy umowy. Do tego za darmo na cały okres umowy dekoder Pace 500gb."

 

Kogoś poniosła fantazja albo nie słuchał dokładnie. Dokładnie taką samą rozmowę przeprowadziłem z konsultantem 29 kwietnia przed rozwiązaniem umowy. Zaproponował mi prestiżowy+ i do tego za darmo wszystkie opcje HD na 13 m-cy oraz za darmo tuner Pace HD. Wszystko za 105 zł. Ja mu na to, że prestiżowy+ z wszystkimi opcjami HD za darmo to jednak nie to samo co prestiżowy HD+. Więc skoro już tak wszystko rozdaje to nie chcę prestiżowego+ z wszystkimi opcjami HD, tylko prestiżowy HD+, bo co będzie jak dojdą kolejne kanały HD?. On mi odpowiedział, że prestiżowy HD+ może mi dać co najwyżej za 118 zł, a każdy nowy kanał HD będę mógł sobie dokupić za 5zł. Powiedziałem, że taką opcję to mam z ulicy i w takim razie wolę poczekać na jakąś sensowną promocję związaną z 15-leciem canal+, ewentualnie przeżyję dłuższy czas z TNK, bo na dysku mam nagrane tyle materiału w HD, że kiedyś w końcu muszę to obejrzeć. I podziękowałem za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mnie z ofertą: paczka HBO - maj gratis, później za 19,9 przez 6 miesiecy. Ale uwaga, na poczatku rozmowy proponują maj gratis i dalej standardowa cena 29,9. Nie dajcie się naciąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam z grudniowej promocji (przedłużenie umowy) Komfortowy+ za 42 zł do tego pakiet Canal + gratis przez cały okres umowy tj. 18 miesięcy, dzisiaj wysłałem e-maila z zapytaniem o zmiane pakietu na wyższy.

Zaproponowali mi Prestiżowy HD+ za 117,10 zł bez przedłużania umowy. Czy są jeszcze w stanie coś opuścić, czy to juz oferta ostateczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem umowę na takich warunkach jak wcześniej pisałem. Konsultant powiedział że jeśli chodzi o dekoder do zadzwoni do dystrybutora i zarezerwuje mi go. I rzeczywiście po paru godzinach odzwonił do mnie i powiedział mi gdzie mogę go odebrać, pojechałem i odebrałem. Kazał mi jeszcze zadzwonić w czerwcu to mi zamieni 5*HD na HD MIX po preferencyjnych cenach :D Muszę wam powiedzieć że z tak kompetentnym konsultantem miałem pierwszy raz do czynienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod specjalny dedykowany numer 223104565.Tam szybko dojdziesz do porozumienia

dzieki :jupi: markar za dobry numer gosc, przy nim kumaty ,konkretny , a wiec za przedluzenie umowy dostalem ,,, nowa umowa na 13 miesiecy pakiet prestizowy hd+ za 119,90 nowy dekoder pvr pace hd za darmo na te 13 miesiecy , wielkie dzieki za ten numer , wczorajszy konsultant byl beznadziejny :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mobo40

będziesz miał pełen rabat na MIX HD czy za dopłatą różnicy cenowej pomiędzy opcjami :)???????

 

Tego nie powiedział, ale mówił o ,,zniszce cenowej" to raczej za dołatą, a morze ino tak mówił dla samego mówienia :( okaże się w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie przepadam za platformą N, musze powiedzieć że obecna promocja powinna Cyfrze+ dać do myślenia.

 

Podpisując z N umowę na 13 miesięcy, biorąc dekoder PVR HD za ok 54 zł/miesiąc dają:

- Wszystkie pakiety tematyczne - na 13 miesięcy

- 13 kanałów HD - na 13 miesięcy

- Paczka HBO - na 1 miesiąc

- Paczka Cinemax - na 1 miesiąc

- Paczka Filmbox - na 1 miesiąc

- Kanały NFilm i Nfilm2 - na 6 miesięcy

- Paczka PICTURE BOX - na 1 miesiąc

(cenę miesięczną podałem 54zł, bo wliczyłem w to opłatę aktywacyjną 99 zł za dekoder, dzierżawa 0 zł)

 

Tak więc Cyfra powinna mieć tą ofertę na uwadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta, którą przedstawiłeś jest skierowana do nowych abonentów. Dla osób przedłużających nie ma wcale takich ofert.

Jedynie od niedawna w związku ze zmianą regulaminu proponują dla abonentów, którzy chcą zerwać umowę wszystkie pakiety tematyczne za 48zł bez żadnych

dodatków

 

P.S. Paczka nfilm dla nowych abonentów jest za 0zł tylko przy podpisaniu umowy przez internet. W salonach sprzedaży paczka kosztuje pierwsze 6 miesięcy 9,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety nie weźmie jak za operatorów komórkowych, juz raz UKE się wypowiedziało w tej sprawie iż C+ nie świadczy usług telekomunikacyjnych (tylko korzysta z nich pośrednio w celu dostarczenia technicznego sygnału) tylko usługi dostarczania treści więc jako urząd nie może kwestionować tych umów ponieważ nie są to umowy prawa telekomunikacyjnego a jedynie umowy prawa cywilnego między przedsiębiorcą a konsumentem 8) Więc kłania się UKOiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważylem panujący obecnie standard na przedłużenie to:

- Komfortowy +, umowa 18 miesięcy, wynajem dekodera SD gratis - stała cena 44,9pln

- Komfortowy +, umowa 18 miesięcy, opcje 5HD (twierdzą że nie mają jeszcze oferty na HD MIX) gratis, wynajem dekodera HD PVR gratis - stała cena 49,9pln

- Komfortowy +, umowa 18 miesięcy, paczka HBO lub Canal+, wynajem dekodera HD PVR gratis - stała cena 64,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem pod nr 223104565 i taką dostałem ofertę (umowa kończy mi się w maju, wypowiedzenie zarejestrowane w systemie):

Umowa na 13 miesięcy:

Komfortowy+ 44,73zł

5xHD za darmo przez cały okres trwania umowy

Dekoder PVR za darmo przez cały okres trwania umowy

HBO gratis na 3 miesiące, potem mogę zrezygnować lub wziąć za 19,90/miesiąc

Zgodziłem się na te warunki i pozostałem z cyfrą+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...