Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie miałem dostępu do internetu od 29 grudnia, więc nie mogłem przedstawić jaką ofertę dostałem 31 grudnia (do tego dnia miałem poprzednią umowę, wypowiedzenie wysłane, ale 29 grudnia wysłałem odstąpienie od rozwiązania umowy, aby przejść na czas nieokreślony). Mianowicie: umowa na 19 miesięcy, Optimum 9 miesięcy za 50%, Canal+ 12 miesięcy za 50% oraz PVR 18 miesięcy 0 zł. Średnio niecałe 68 zł. Ofertę odrzuciłem i przeszedłem na czas nieokreślony. (Oddam PVR-a, włączę, wyłączę, przyblokuję i zapłacę za optimum z canal+ średnio niecałe 60 zł i nie będę uwiązany na 19 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie . Z końcem stycznia kończy mi się umowa z cyfrą ...

Posiadam : Pakiet KOMPAKT z Canal + , C+ sporty oraz Orange sport - w sumie 87,80 - rabat 23,34 = 64,46

Dekoder Strong .

 

I tu pytanie .

 

Co mogę wywalczyć jako stały klient ?? Chiałbym zostać przy kompakcie z Canal + , C+ sport bez opcji ORANGE .I czypłacac za Canal + HD nie musze płacic za opcje canal + zwykły ?? i czy dosatne na włąsnosc dekoder HD . A jeśli tak czy obraz będzie dobry na tależu 60 ? :)

Jaka jest szansa zbicia jakies ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taka oferta mnie interesuje- prestiż+ hd z MR(25m), ale odmówiono mi kategorycznie rabatu na PVR. Mam jeszcze takie pytanko: Czy MR masz za free na cały okres i czy musiałeś wypowiedzieć umowę, aby otrzymać wyżej wspomniane warunki.

Dzięki, pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili z Cyfry(bo mam umowe do stycznia i wypowiedzialem).Zaproponowali takie warunki na pakiet Optimum SD i canal+(dekoder mam swoj): 8 m-cy za 44,90, potem 1 m-c za 57,90 i 10 m-cy za 89. Średnio wychodzi ok.68 zl.Do tej pory płaciłem 54,90. Czy jest szansa coś lepszego wytargować,czy dać sobie spokój i to olać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeas77 Wcześniej też miałeś darmowy wynajem za dekoder?

 

Ja do tej pory miałem za darmo, z tym że w aneksie pierwszej umowy użytkowanie sprzętu gratis na stałe( był to dekoder SD, czekałem na wymianę na pvr, co nie było uwzględnione jednak w umowie), rok temu przy telefonicznym przedłużaniu umowy podobno zgodziłem się na darmowe korzystanie z pvr, ale już tylko na 13 miesięcy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu przy telefonicznym przedłużaniu umowy podobno zgodziłem się na darmowe korzystanie z pvr, ale już tylko na 13 miesięcy :/

 

Mam to samo, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane u nich, dzisiaj dzwoniłem żeby się przekonać czy coś to dało, niestety absolutnie nie ma szans na darmowy PVR, taka otrzymałem informacje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znudziły mnie te podchody pod dekoder za free.Przedłużyłem dzisiaj na 19 m-cy, Optimum 9x50%, Canal+ 8x50% bez zobowiązania.Podobno zarezerwowany mam dekoder philips HD za 149 pln w wybranym przezemnie punkcie.Dodatkowo włączono Prestiż do końca miesiąca.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Dobrze byłoby żeby chociaż to zagrało :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dzisiaj podobnie, z tym, że Optimum HD z opcję Canal+ HD wziąłem ze zobowiązaniem. Konsultant nie chciał nawet słyszeć o darmowym PVR, będzie najpierw po 15 zł, potem do ostatniego 19 m-ca po 20 zł, multi po 7,50 zł i zakup Philipsa HD za 149 zł. Teraz mam czekać na aneks w formie pisemnej i pismo z którym mogę udać się do dystrybutora po Philipsa HD i multi. Czy trzeba koniecznie mieć to pismo czy można iść w ciemno - w końcu umowa jest już zarejestrowana w systemie. Przerabiał już to ktoś i palił przysłowiowego głupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko powodzenia życzę koledze-kombinatorowi od prestiżowego, jak jednak nie będzie można obniżyć pakietu. I co wtedy? Jak będzie składał reklamację, to powoła się na wielce wiarygodne źródło w postaci forum - "bo tam tak napisali"? Śmiechu warte.

Dlaczego nie można obniżyć na pierwotnie wybrany pakiet? W moim aneksie nie ma słowa o tym, że nie można podwyższyć, a potem wrócić do Kompaktu.

 

Można , można :D wiem to z autopsji , dzięki temu miałem prestiż w atrakcyjnej cenie.

 

Natomiast teraz po przedłużeniu umowy na Optimum HD,CANAL HD,HBO HD oraz multiroom wychodzi mi około 86,85 zł w ICA, jakbym chciał zwiększyć na PRESTIŻ HD to cena cool :D

Po zrobieniu symulacji :

Wybrany przez Ciebie pakiet to:

PRESTIŻ HD

 

 

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.

 

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

luty 2011 203,90 115,85 88,05

marzec 2011 203,90 115,85 88,05

kwiecień 2011 203,90 115,85 88,05

maj 2011 203,90 115,85 88,05

 

Tak naliczyło w ICA , nic tylko brać do zapłaty 88.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem z końcem października 2010 r., umowa kończyła się 31 stycznia 2011 r. Dotychczas korzystałem z pakietu Kompakt i opcji HBO oraz miałem darmowy najem dekodera SD (w pierwszej umowie znajdował się zapis o darmowym korzystaniu z dekodera przez cały czas trwania umowy i tak już przechodziło na kolejne okresy minimalne podczas aneksowania umowy). Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię i oto co wynegocjowałem:

 

Umowa na 19 miesięcy,

Pakiet Optimum - 50% zniżki przez 9 miesięcy,

Opcja HBO HD - 50% zniżki przez 8 miesięcy (z możliwością rezygnacji z tej opcji po 2 okresach rozliczeniowych),

Dekoder PVR za darmo przez 18 miesięcy, a za 1 miesiąc opłata 20 zł.

 

Nie interesował mnie MR więc o to nie pytałem.

 

Negocjacje były długie, ale wszystko odbywało się grzecznie, spokojnie i kulturalnie. Na pewno pomogła znajomość regulaminu, bo Pan pierwotnie się upierał, że dekoder HD PVR jest oferowany tylko wtedy, gdy wybiera się pakiet HD. Później zmienił zdanie, gdy zaznaczyłem, że zgodnie z regulaminem od pakietu Kompakt wzwyż można dołączać pojedyncze kanały HD, no i de facto, żeby można było skorzystać z tej możliwości to potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Zresztą od razu mu powiedziałem, że w zasadzie to mnie nie interesuje dekoder HD tylko dekoder z funkcją nagrywania, ale oczywiście dekoderów SD z funkcją nagrywania nie ma w ofercie.

 

Reasumując jestem zadowolony. Teraz muszę poczytać o zaletach i wadach dekoderów PVR PACE i Philips bo jutro idę wymienić wysłużonego PACE 2221 na PVR. Na szczęście w punkcie, w którym tego będę dokonywał mają na stanie obydwa modele..... ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast teraz po przedłużeniu umowy na Optimum HD,CANAL HD,HBO HD oraz multiroom wychodzi mi około 86,85 zł w ICA, jakbym chciał zwiększyć na PRESTIŻ HD to cena cool :D

Po zrobieniu symulacji :

Wybrany przez Ciebie pakiet to:

PRESTIŻ HD

 

 

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.

 

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

luty 2011 203,90 115,85 88,05

marzec 2011 203,90 115,85 88,05

kwiecień 2011 203,90 115,85 88,05

maj 2011 203,90 115,85 88,05

 

Tak naliczyło w ICA , nic tylko brać do zapłaty 88.05

 

A co pokazuje symulacja po 9 miesiącach?

 

Czy przypadkiem nie płaci się przez ostatnich 10 m-cy 100% za prestiżHD ?

Poza tym te ceny jakieś dziwne :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeas77 Wcześniej też miałeś darmowy wynajem za dekoder?

 

A Ja dostałem niedawno (31 grudnia) propozycję darmowego najmu PVR-a (bez jakichkolwiek kanałów HD) przez 18 miesięcy przy umowie na 19 miesięcy (do tego Optimum 50% taniej przez 9 miesięcy i Canal+ 50% taniej przez 12 miesięcy) a nigdy wcześniej nie miałem darmowego PVR-a (jedynie przez 11 miesięcy 50% zniżki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...