Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie i wczoraj przyszło potwierdzenie odbioru ale podstemplowane przez firmę ArchiDoc S.A. Katowice. Wysyłam na adres skr.poczt 8, 02-100 Warszawa.

Dziwne ???

Nic w tym dziwnego - ta firmy odbiera i "przetwarza" wszelkie pisma wysłane do Cyfry+.

 

Rabat masz caly czas taki sam obojetnie co bys przy nim manipulowal wiec jak masz 50 procent rabatu na optimum to na prestiz nie dadza ci 50 procent tylko 31 zl.

Ździwisz się jak ktoś inny napisze, że zmienił i ma prestiż za niecałe 50 zł.

 

zrobiłem symulację w ICA - zmieniając na Prestiż wylicza mi rabat 53,90 przez 7 miesięcy, więc chyba nasze wyliczenia są błędne (albo ICA źle wylicza ;p).

Nasze wyliczenia są OK, ale ICA bardzo często robi błędne wyliczenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem symulację w ICA - zmieniając na Prestiż wylicza mi rabat 53,90 przez 7 miesięcy, więc chyba nasze wyliczenia są błędne (albo ICA źle wylicza ;p).

Nasze wyliczenia są OK, ale ICA bardzo często robi błędne wyliczenie 8)

 

ICA często błędnie wylicza? i proponuje nam się decydować na to, przy akceptacji nowej wysokości opłaty abonamentowej? no to "dobrze" to świadczy o Cyfrze+ ;p

Co do teogorocznej oferty przedłużeniowej - ja zdziwiony cenami jakoś nie jestem (powtarzam - cenami). Ciągle jednak nie rozumiem polityki dostawców różnego rodzaju mediów (TV, telefony) wobec stałych abonentów. Zamiast dać lekki upust w porównaniu do ofert dla nowych abo i utrzymać zadowolonego (Polacy już tak mają, że jak dostaną taniej od sąsiada o parę złotych - jest dobrze ;p; poza tym każdy lubi czuć się "docenionym" ;p), to dają takie same promo, jak dla nowych i powodują frustrację rzeszy wiernych, co więcej, zadowolonych z ich usług abonentów. Zauważcie, że wśród tych, którzy rezygnują z podpisania nowego aneksu są osoby nic nie wspominające o niezadowoleniu z oferty programowej Cyfry (a wręcz przeciwnie - opowiadających, że będą "tęsknić" np. za sportem w C+Sport).

Mniemam, że wystarczyło dać te 20-40 rabatu w stosunku do nowych abo i Cyfra nie musiałaby się martwić odpływem klientów. Owszem, mogę zrozumieć, że bardziej opłaca się liczyć i łowić nowych, ale wydaje mi się, że to taktyka nie na dłuższą metę - po tych 19 miesiącach trzeba będzie albo zrobić jednak dla nich jakąś promocję, albo znowu dla nowych zrobić ofertę na tyle dobrą, żeby się decydowali przyjść do Cyfry. A rynek się powoli kurczy, bo coraz więcej osób korzysta jednak już z jakiejś platformy.

Dla porównania - niedawno przedłużałem umowę z operatorem telefonii komórkowej. Nie dość, że mają odrębne ceny dla stałych abonentów, wystarczył jeden mail do BOA, żeby dostać abonament o 15 pln niższy (żeby było czytelnie - przy kwocie ok. 50 pln miesięcznie), niż ten, prezentowany już przecież też dla stałych (wymiana z telefonem). Dało się? jak widać dało. Mają zadowolonego klienta na 24 kolejne miesiące.

Myślę, że w przypadku abonenta, który od kilku lat jest w cyfrze+, reguluje rachunki za pomocą polecenia zapłaty (a więc co do zasady terminowo) cyfra nie powinna się kłócić o udostępnienie dekodera HD za 0 pln (w końcu żeby z tego korzystać trzeba też wybrać dodatkowo chociaż jedną opcję HD) - moim zdaniem więcej by zyskała, niż straciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłuzylem i ja. Warunki takie jak wiekszosc przy Optimum HD. Jedyne co udalo mi sie uzyskac to darmowy PVR przez 18 miesięcy, w 19 platnosc 20 zł. Do tej pory płaciłem 20 zł a więc da się uzyskac praktycznie całkowitą zniżkę wcześniej za ten dekoder płacąc. Co zdecydowało ? Multiroom i kumaty sąsiad :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są teksty w stylu "jak mi pan da Canal+ na pół roku gratis, to podpisujemy umowę", "jak nie dostanę umowy 13-miesięcznej, to rezygnuję", "sąsiad dostał to i tamto, jak nie dostanę tego samego, to nie przedłużam".

Dokładnie tak zacząłem rozmowę - przedłuże umowę jeśli dorzuci Pani gratisowy PVR. Konsultantka nie targowała się wcale, zgodziła się od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są teksty w stylu "jak mi pan da Canal+ na pół roku gratis, to podpisujemy umowę", "jak nie dostanę umowy 13-miesięcznej, to rezygnuję", "sąsiad dostał to i tamto, jak nie dostanę tego samego, to nie przedłużam".

Dokładnie tak zacząłem rozmowę - przedłuże umowę jeśli dorzuci Pani gratisowy PVR. Konsultantka nie targowała się wcale, zgodziła się od razu.

Tylko jak ja wspomnialem o tym, to nie bylo nawet mowy o miesiącu gratis :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt wychodzi średnio 34,99 zł

Optimum - średnio 48,76 zł

Prestiż HD+ - średnio 120 zł

Pakiet Optimum z opcją Premium - średnio 69,21 zł

 

deadprice dodaj jeszcze po 15-20zł miesiecznie za PVR i Twoje wyliczenia w łeb biorą.

 

A może byś nie wyrywał zdań z kontekstu? Napisałem, że jeśli nie zależy komuś na bajerach NA PRZYKŁAD HD, czyli również NA PRZYKŁAD PVR.

 

@torre24

Bezpłatny PVR, którego uzyskania zasady tłumaczyłem już trzykrotnie, to zupełnie co innego, niż skrócenie okresu minimalnego, którego skrócić się po prostu nie da, albo jakieś wymagania z czapy, które przytoczyłem w poście. Zdaje się, że nie wspomniałem ani słowem o bezpłatnym PVR, prawda?

 

@Guzi

Nie masz zielonego pojęcia, kto siedzi po drugiej stronie słuchawki, a obrażać polecam swoich znajomych, a nie obcych ludzi i to za pośrednictwem internetu. Wow, ale odwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince

tak sobie czytam i zachodzę w głowę co Ty chcesz osiągnąć, bo... no 'witki opadają'...

biorąd pod uwagę same programy to dla mnie optimum ~ pakiet n... no ok - ceny podobne, ale... w n za te same pieniądze dostaję HD i PVR więc po [beep]ę mam przepłacać C+?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt wychodzi średnio 34,99 zł

Optimum - średnio 48,76 zł

Prestiż HD+ - średnio 120 zł

Pakiet Optimum z opcją Premium - średnio 69,21 zł

Troche się zaplątaleś w argumentacji, bo trudno brać prestiż HD+ bez bez takiego bajeru jakim jest dekoder pvr. Wiem, są oczywiscie sagemy, bo philipsów nie ma w promocji (tak mi konsultant powiedział pół godziny temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guzi

Nie masz zielonego pojęcia, kto siedzi po drugiej stronie słuchawki, a obrażać polecam swoich znajomych, a nie obcych ludzi i to za pośrednictwem internetu. Wow, ale odwaga.

 

Widzisz, tak się składa, że wiem kto pracuje po drugiej stronie słuchawki ;)

 

A wnioski na temat umiejętności liczenia wysnuwam po własnych doświadczeniach z wyżej wymienionymi konsultantami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince

 

Też tak czytam i czytam i nie mam pojęcia skąd w Tobie tyle jadu.My tu sobie tylko tak piszemy, swobodnie dając upust aprobaty lub dezaprobaty.Ale Ty Kolego to byś życie oddał dla Cyfry+.Opanuj się troszkę.Już w dziale fergusonów (czy też innym) Cię nienawidzą bo uprawiasz tą samą politykę rzecznika danej firmy.No chyba że za to płacą Tobie.Jeśli tak to napisz i nie będziemy brali Ciebie na poważnie.Powiem krótko - jesteś bezczelny. Nie mam takich kolegów i znajomych dlatego nie mam kogo obrażac.Latem byli podobni pod Pałacem Prezydenckim.

 

P.S. Przepraszam za oftop moderatorów i forumowiczów.

 

Jednocześnie życzę wszystkim jak najlepiej w nowym 2011 roku. :D

Mam nadzieję że nadal bedziemy na tym forum mogli wymieniac się swoimi opiniami i poradami.Do Siego Roku Panie i Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiększyłbym sobie pakiet do Prestiż ze zniżkami, które uzyskałem na Optimum HD, C+HD i HBO HD.

 

Ale zniżka wtedy chyba tylko na pakiet.

Nie odejmą Ci zniżek na opcje.

Odejmą. Ja tak zrobiłem i płacę teraz za Prestiż tyle,że nawet tu nie napiszę, bo zaraz konsultanci Cyfry na mnie naskoczą, że to niemożliwe :lol2: Ale warto próbować , bo można coś ugrać.

blue_voyager a kiedy podpisywałeś umowę/aneks?

Bo w aktualnej promocji jest zapis że w przypadku zamiany pakietu wybranego przy podopisywaniu umowy/aneksu na wyższy, abonent zachowuje rabat w wysokości, jaki przysługiwał by mu w przypadku kontynuowania odbioru pakietu wybranego przy podpisywaniu umowy/aneksu czyli zgodnie z powyższym zapisem wybierając np. przy Optimum HD jest to 42,45zł i zmieniając go później na PrestiżHD+ kwota rabatu się nie zmienia bo to jest rabat kwotowy a nie procentowy.

We wsześniejszych promocjach np. tej z ubiegłego roku to rabat zawsze wynosił 50% od aktualnie aktywnego pakietu czyli Prestiż można było mieć za około 50zł, sam tak miałem i od ceny za pakiet Prestiżowy miałem -50% jego ceny i 2x po -10zł za canal+ i HBO czyli za prestiżowy płaciłem 55,45zł a można by nawet mniej jakby się miało po -50% na C+ i HBO. Obawiam się że jeśli ktoś podpisywał umowę/aneks w obecnej promocji to już nie będzie tak kolorowo, chyba że CYFRA ma błąd w systemie i zamiast rabatu kwotowego będą naliczań rabat procentowy. Jedyny sposób żeby się tego dowiedzieć to trzeba by to było sprawdzić w praktyce, a może już ktoś to sprawdził? Jeśli tak to niech się podzieli informacjami i koniecznie niech poda datę zawarcia/przedłużenia umowy ;)

 

Można wiedzieć jakim sposobem?:) Od nie dawna mam optimum HD ale chętnie skorzystał bym z takiej "promocji"

Zniżka na pakiet przejdzie procentowo, a na opcje dodatkowe kwotowo. Mając takie informacje policz sobie ile mniej wiecej wyjdzie platność 8)

 

Rabat masz caly czas taki sam obojetnie co bys przy nim manipulowal wiec jak masz 50 procent rabatu na optimum to na prestiz nie dadza ci 50 procent tylko 31 zl.

Ździwisz się jak ktoś inny napisze, że zmienił i ma prestiż za niecałe 50 zł.

 

zrobiłem symulację w ICA - zmieniając na Prestiż wylicza mi rabat 53,90 przez 7 miesięcy, więc chyba nasze wyliczenia są błędne (albo ICA źle wylicza ;p).

Nasze wyliczenia są OK, ale ICA bardzo często robi błędne wyliczenie 8)

pewniaki.org.pl a jesteś pewien czy to działa w aktualnej promocji czy będzie tak jak napisałem powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24 dostałeś umowe na 13 miesięcy??

Nie, dostałem PVR gratis i warunki takie jak dla nowych.

@torre24

Bezpłatny PVR, którego uzyskania zasady tłumaczyłem już trzykrotnie, to zupełnie co innego, niż skrócenie okresu minimalnego, którego skrócić się po prostu nie da, albo jakieś wymagania z czapy, które przytoczyłem w poście. Zdaje się, że nie wspomniałem ani słowem o bezpłatnym PVR, prawda?

Człowieku Ty naprawdę jesteś zbyt przejęty. Mnie chodziło o sposób rozmowy z konsultantem. Dzwoniłem tam dość dobrze przygotowany, m.in. dzięki temu forum, i wiedziałem co mogę dostać. Bez PVR-a umowy bym nie przedłużył tak wcześnie (1,5 mies. przed końcem) tylko jeszcze czekałbym i się targował. Wiedziałem także, że do Kompaktu nie dostanę MR i że nie ma umów na 13 miesięcy więc zapytałem i o MR i o umowę 13-miesięczną ale tylko tak dla swojego świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darbo

Ja jestem bezczelny, ale jak Guzi obraża innych to jest OK. Podobnie jak teraz Ty mnie - porównujesz mnie do obrońcy krzyża, sugerujesz, że mi płacą za pisanie na forum i że oddałbym życie dla Cyfry. To nie jest wcale bezczelne :)

Tobie też dobrego roku 2011.

 

PS

Chodzą słuchy, że styczeń może być nieco lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie pospieszyłem z przedłużaniem, bo już wymiękłęm z tymi dekoderami. Dopiero trzeci konsultant był dość konkretny i po "wielkich bojach", po konsultacjach z tajemniczym przełożonym dał mi drugi dekoder SD albo HD na własność. Przedłużyłem, bo obawiałem się, że po Nowym Roku mogą coś namieszać z promocjami. A najbardziej zależało mi na multiroomie w obecnej formie. Czas pokaże, czy to była dobra decyzja (deadprince coś tam sugeruje).

Wszystkim życzę szczęścia w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonił konsultant, przedstawił się, powiedział że bardzo mu przykro że ja rozstaję się z C+ i że nie może mi niestety zaproponować lepszych warunków - dzisiaj kończy mi się umowa-no i że ma nadzieję że niedługo będzie mógł mi zaproponować coś lepszego i wrócę do Cyfry- byłem abonentem C+ 12 lat, zawsze najwyższy pakiet, płatność poleceniem przelewu- Ogólnie bardzo miły człowiek i rozmowa, i tak powinno być. Myślę że C+ w tegorocznych straregiach marketingowych popełniła duży błąd co niebawem się okaże. Z drugiej strony trochę takie działania rozumiem, szczególnie wydłużone okresy umów-przecież za rok rzeczywistość cyfrowej TV będzie zupełnie inna, choćby ruszające wreszcie DVB-T-Dlatego przyszłość to abonenci na najwyższych pakietach i o takich trzeba będzie zabiegać. Rozumiem też kolegów z Cyfry udzielających się na tym forum, to ich praca. Od jutra zostaję mi jeszcze CP, TnKHD i na drugim TV Cyfra+ prepaid za 60 zł na 5 miesięcy. Pozdrawiam wszystkich kolegów, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :D

PS. Szczególne i wyjątkowe życzenia dla moderatorów, sorki za lekki offtop, no ale dziś Sylwester. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewniaki.org.pl a jesteś pewien czy to działa w aktualnej promocji czy będzie tak jak napisałem powyżej?

Już to nie działa - próbowałem zrobić symulację na swoim abonemencie i policzyło zniżki kwotowo, czyli ten kto był mądry i do końca roku 2010 zmienił pakiet na prestiż hd+ to ma go za niecałe 50 zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Guzi

Nie masz zielonego pojęcia, kto siedzi po drugiej stronie słuchawki, a obrażać polecam swoich znajomych, a nie obcych ludzi i to za pośrednictwem internetu. Wow, ale odwaga.

Ja nikogo obrażać nie zamierzam , choć z dniem pierwszego stycznia pewne słowa cisną :censored: mi się na usta.

Z przedłużonej umowy 26 grudnia :

PVR PACE gratis przez 19 m

Optimum HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Canal HD oraz HBO HD zniżka 50 % 1-9 miesiąc

Multiroom zniżka 7,5 zł przez 9 miesięcy , póżniej 15 zł

Umowa 19 miesięcy z możliwością zmiany pakietu w ciągu 30 dni.

Wymiana na dwie karty , zamiast latania co sześć godzin.

 

Reklamacja na wymianę kart do multiroomu - brak możliwości wymiany - mimo takiej propozycji od konsultanta

Reklamacja na brak opcji Canal + - brak możliwości oglądania - mimo takiej propozycji od konsultanta, włączyłem dzisiaj ponownie do czasu rozpatrzenia reklamacji ze zniżką 50 % z adnotacją że nie nie mogę zrezygnować w ciągu 4 miesięcy :censored: , ciekawe jak to rozwiążę jak przyjdzie aneks do umowy , a w nim zupełnie co innego niż mi zaproponowano przy przedłużeniu.

Reklamację na opłatę miesięczną - naliczono mi ponad 200 zł :censored:

 

Także kolego deadprince nie unoś się tak w obronie uciśnionych konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu reklamacji na pierwotnie złożona ofertę a potem wycofanie się z niej przez Cyfrę w dniu wczorajszym przedłużyłem umowę okres wypowiedzenia koniec stycznia 2011

 

Umowa 19 miesięcy

9 miesięcy Optimum HD 50% -10 miesięcy 100%

Canal + paczka cała 14,45 czyli rabat 70% -8 miesięcy -29,90 11 miesięcy

Wymana dekoder Philipsa PVR na PECE 500gb 18 miesięcy dzierżawę gratis 19 -20 zł

 

Brak możliwości zmiany pakietów przez cały okres umowy

 

HBO Demond gratis cały okres umowy szanowny panie pewniak.org.pl skulamy ogon i ładnie przepraszamy za wcześniejszą zniewagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezamieżam nikogo obrazac ale w moim przypadku bylo tak ze podczasz przedluzania umowy w grodniu konsultant poinformowal mnie ze moge zakupic sobie za 99zl dekoderek na wlasnosc philipsa hd. Kiedy spytalem sie czy jezeli nie bede chcial zakupic tego tylko np stronga czy nie bedzie problem. Uzyskalem potwierdzenie ze zamiast philipsa hd bede mogl zakupic obojetnie jaki dekoder. Wiec z niecierpliwoscia oczekiwalem na obiecane pismo z cyfr. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy zobaczylem ze moge zakupic sobie DEKODER NA WLASNIOC SD ZA JEDYNE 99ZL. I tak philipsa musialem zdac bo go nie chcialem pvr zeby nie byla naliczona oplata dekodera za 100zl np sagema nie kupilem. Zlozylem reklamacje i teraz konsoltant poinformowal mnie ze zostala zlozona reklamacja i moge w najem sobie wziasc dekoder sd za 10 zl mies. SMIECH NA SALI. Nie uwarzam ze wszyscy konsultanci sa nie kompetenci ale napewno jest ich za duzo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...