Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwiększyłbym sobie pakiet do Prestiż ze zniżkami, które uzyskałem na Optimum HD, C+HD i HBO HD.

 

Ale zniżka wtedy chyba tylko na pakiet.

Nie odejmą Ci zniżek na opcje.

Odejmą. Ja tak zrobiłem i płacę teraz za Prestiż tyle,że nawet tu nie napiszę, bo zaraz konsultanci Cyfry na mnie naskoczą, że to niemożliwe :lol2: Ale warto próbować , bo można coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejmą. Ja tak zrobiłem i płacę teraz za Prestiż tyle,że nawet tu nie napiszę, bo zaraz konsultanci Cyfry na mnie naskoczą, że to niemożliwe :lol2: Ale warto próbować , bo można coś ugrać.

 

Szybko licząc, biorąc Optimum HD + Multipremium HD bez zobowiązania będzie zniżka 42+43 = 85. Czyli za Prestiż 169-85 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Ja w tej chwili płacę 82,10 (łącznie z dekoderem Pace) :) Taką stawkę mam do maja, umowę mam do sierpnia. Potem mogę wrócić do tego co miałem wcześniej, czyli Optimum HD + Canal+ HD.

Jedyna rzecz jak mnie martwi, to ta, że na przedłużenie już pewnie takiej ofert nie dostanę, bo teraz skąpią strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Ja w tej chwili płacę 82,10 (łącznie z dekoderem Pace) :) Taką stawkę mam do maja, umowę mam do sierpnia. Potem mogę wrócić do tego co miałem wcześniej, czyli Optimum HD + Canal+ HD.

Jedyna rzecz jak mnie martwi, to ta, że na przedłużenie już pewnie takiej ofert nie dostanę, bo teraz skąpią strasznie.

 

Ja w tej chwili za Optimum HD, Canal + HD, Filmboxy i HBO HD za 84,85 z dekoderem.

Nie wiem jak im to wyszło, ale to ich biznes.

Pewnie dlatego, za karę, teraz nie chcą mi dać dekodera za 0 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko.Przedluzylem umowe z cyfra przez telefon dodatkowo wzialem multiroom na caly okres umowy po 7,5.Okazuje sie ze multiroom bede mogl wybrac w punkcie dopiero jak otrzymam pismo od cyfra .Czy da sie to troche przyspieszyc .Pytalem czy jest mozliwosc wyslania tego pisam na mojego emaila.oczywiscie sie nie da.MA ktos jakies pomysly?Zalezy mi na czasie bo wyjezdzam i bede mial problem z podpisanieumowy na ten multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując tzw. obejście Prestiżowego- przedłużam umowę na 19 miesięcy na pakiet OptimumHD - 9 miesięcy zniżka 42,45 oraz Multipremium HD 8 miesięccy zniżka 41,45 .Podwyższam na Prestiż HD+ i płacę 168,90-42,45-41,45=85 zł przez 8 miesięcy.W 9 miesiącu 168,9-42,45=126,45 a od 10 miesiąca schodzę na Optimum HD i płacę za zmianę 10zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 2, ale 3 m-ce wcześniej można renegocjować warunki umowy.

 

Reasumując tzw. obejście Prestiżowego- przedłużam umowę na 19 miesięcy na pakiet OptimumHD - 9 miesięcy zniżka 42,45 oraz Multipremium HD 8 miesięccy zniżka 41,45 .Podwyższam na Prestiż HD+ i płacę 168,90-42,45-41,45=85 zł przez 8 miesięcy.W 9 miesiącu 168,9-42,45=126,45 a od 10 miesiąca schodzę na Optimum HD i płacę za zmianę 10zl?

Teoretycznie tak powinno być, ale się mile ździwisz jak naliczy się większy rabat i kwota spadnie do prawie 50 zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na wypowiedzeniu kończącą się 31 stycznia na 19 m-cy pakiet Optimum, Canal+ HD, HBO, Multiroom na standardowych promocjach. Dekorer Pace PVR 0 zł za dzierżawę.

Możliwość renegocjacji w ciągu 30 dni.

 

Także dekoder za zł jest wciąż możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że niektórym tak uparcie chce się użerać z tymi konsultantami. Nie chcą zarobić to ich problem. Ja dałem sobie spokój po jednej rozmowie, podczas której czekałem 10 min. na konsultacje konsultanta z kimś tam. Są przecież inne platformy i różne opcje. Już o tym tu pisałem, ale może warto to przypomnieć i komuś spodoba się taki pomysł. Ja po nieudanych negocjacjach wziąłem Mini Full (Hollywood) z Turbodekoderem z n-ki (wszystkie pakiety podstawowe, HBO, nFilm) oraz START z Canal+ (C+, alekino, Polsat, MiniMini, Planete) z dekoderem SD za 1 zł. Średnio za wszystko 110 zł/mies. Jestem z takiego rozwiązania dużo bardziej zadowolony niż z Prestiżowego HD, który do tej pory miałem. Moim zdaniem to znacznie lepsza oferta, bo dodatkowo mam Ligę Mistrzów, porównywalną ofertę filmową (również dokumentalną) oraz lepszą ofertę dla dzieci, no i oczywiście nieporównywalnie lepszy dekoder. Cyfra straciła na mnie ok. 1600 zł, bo nie chciała mi dać PVR za 0 zł, ale może ich na to stać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież możesz w tym rozwiązaniu, tyle że w SD. To jeden z minusów, ale do przeżycia biorąc pod uwagę, że żeby mieć C+HD to trzeba zapłacić za wyższy pakiet i płacić za wynajem dekodera HD. Też oglądam ligę hiszpańską i angielską (pozostałe mnie nie interesują), przez które nie zrezygnowałem całkiem z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko powodzenia życzę koledze-kombinatorowi od prestiżowego, jak jednak nie będzie można obniżyć pakietu. I co wtedy? Jak będzie składał reklamację, to powoła się na wielce wiarygodne źródło w postaci forum - "bo tam tak napisali"? Śmiechu warte.

Zadałem oficjalne zapytanie na Waszej infolinii i dziś dostanę odpowiedź.

 

Można wiedzieć jakim sposobem?:) Od nie dawna mam optimum HD ale chętnie skorzystał bym z takiej "promocji"

Zniżka na pakiet przejdzie procentowo, a na opcje dodatkowe kwotowo. Mając takie informacje policz sobie ile mniej wiecej wyjdzie platność 8)

Idąc tym tokiem rozumowania prestiżowy będzie wynosić 50% z 168,9 -50 % z 82,90 czyli 43 zł .Śmiech na sali i zbyt piękne by było prawdziwe.

 

Mógłby ktoś zeskanować tekst aneksu ???Będzie wtedy czarno na białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...