Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mb79: dokladnie. To jest chore. Ja mam w rodzinie 4 umowy (zreszta wszystkie brane za moją namową 2 lata temu, rok temu przedluzane). W tym roku skoro nie da sie PVR za free (a do tej pory byly) tylko mam za niego placic to te 4 umowy sie zakoncza zgodnie w wyslanymi w listopadzie dyspozycjami, czyli 31 stycznia. Nie to nie, ja żebrać nie bede. Na Cyfrze telewizja satelitarna sie nie konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Cyfra była platformą dla bogatych.

Potem czyli chyba te dwa lata temu pamiętne 20zł/mies chciała zostać platformą dla wszystkich.

Teraz znów woli większy abonament/mniej klientów to o.k.

N jak startowała kreowała się na platformę bogatych. A teraz widzimy.

Żegnaj cyfro było miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że C+ w przesadzili z pewnością siebie i tym że większość abonentów pozostanie u nich na zawsze

bez względu na dyktowane warunki. Myślę że czekanie do stycznia nie przyniesie nic przełomowego a raczej odwrotnie.

Promocja N trwa do końca roku a później zapewne nie będzie już tak atrakcyjna.

Widać w tym roku C+postanowił sprawdzić wytrwałość i wierność swoich klientów.

 

W styczniu o ile promocje się nie pogorszą to dostaniesz PVR-a za darmo. Ceny faktycznie odstraszają w tym roku, ale to rekompensuje trochę "nowy" multiroom, bo teraz można wziąć na spółkę ze znajomym i dzielić na dwóch rachunek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Cyfry list a w nim potwierdzenie, uznanie mojej reklamacji. Sprawa dotyczyła braku w aneksie zapisu dotyczącego darmowego wynajmu dekodera. Uznali, że należy mi się 100 % zniżka przez pełnych 18 miesięcy na wynajem dekodera. Wynegocjowałem 19 miesięcy... ale już zostawiam ten temat i zapłacę za ten jeden miesiąc bo nie chce mi się znów do nich pisać i czekać... Ech... W ramach wyjaśnienia dlaczego nie ma info o darmowym wynajmie dekodera napisali "Uprzejmie wyjaśniam, że powyższa zniżka nie jest standardową ofertą stosowaną przy przedłużeniu Umowy dlatego nie została zawarta w Regulaminie Akcji Promocyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem aneks akcji Cyfra+Powrot i mnie poprawcie jeśli coś złe rozumiem, wynegocjowałem Kompakt na 7 miesięcy i jak teraz w okresie tych 7 miesięcy podniosę pakiet do Optimum to zniżka nadal będzie wynosiła 50 procent pakietu Kompakt a nie Optimum. Poza tym bee mógł potem powrócić do pakietu Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja N trwa do końca roku a później zapewne nie będzie już tak atrakcyjna.

Widać w tym roku C+postanowił sprawdzić wytrwałość i wierność swoich klientów.

 

Powiem, że mam N od tygodnia i szału nie ma.

Co z tego, że w N jest lepszy sprzęt, jak Cyfra+ ma lepszą ofertę programową.

 

Będę próbował przedłużyć Cyfrę+ z Kompaktem i darmowym PVR.

Podejrzewam, że będzie to trudne w realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu o ile promocje się nie pogorszą to dostaniesz PVR-a za darmo. Ceny faktycznie odstraszają w tym roku, ale to rekompensuje trochę "nowy" multiroom, bo teraz można wziąć na spółkę ze znajomym i dzielić na dwóch rachunek :]

Po dzisiejszej rozmowie z konsultantem w punkcie C+ raczej nie mam złudzeń na ciekawszą ofertę w styczniu.

Niestety nie mam z kim wziąć Multiroom więc ta opcja raczej odpada a było by korzystnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie w N szału nie ma ? Nie jesteś zadowolony z oferty N ?

Brakować mi będzie F1 w Polsacie i kuchni tv.

 

Nie zdążyłem się jeszcze przyzwyczaić do braku Polsat, Polsat News, Nat Geo, History, Extreme Sports, Trace

Podejrzewam, że się przyzwyczaję do tego za jakiś czas. Nie spędzam przed TV nie wiadomo ile czasu więc będzie to do przełknięcia.

Oczywiście sprzęt N ma genialny, ale kilka rzeczy mogliby podkraść od C+, np. lista z klawisza E.

 

Tylko to chyba nie jest temat o tym i zaraz powędruje do kosza.

Tak aby nie odbiegać od tematu zawsze mogę powiedzieć wprost konsultantowi albo będzie darmowy PVR, albo żegnam bo mam już N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu lepiej żeby wrócili do promocji sprzed świąt.Przynajmniej umowy były krótsze.

Mnie by w zasadzie wystarczył pakiet Kompakt + HDmix ale niestety chyba nie masz szans przedłużyć na takich warunkach (nie biorąc pod uwagę umowy na czas nieokreślony).Kanały SD z pakietu Optimum mnie nie interesują.

Ktoś proponuje wzięcie na spółę Multiroom tyle ze nie ma gwarancji że za kilka miesięcy Cyfra czegoś nie wymyśli i pozostanę z dwoma kartami i wysokim abo do płacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

 

W umowach, które podpisujesz nie ma ani jednego zdania o tym , że trzeba będzie oddać karty po kilku miesiącach. Także nie będzie podstaw prawnych do zamiany na inny rodzaj multiroomu. W najgorszym wypadku zmusić do oddania mogą tylko jeśli umożliwią rezygnacje z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest z tymi papierami od Cyfry przy przedłużaniu? Przedłużałem umowę przez telefon w pierwszym bądź drugim tygodniu grudnia i do tej pory czekam aż umowa/aneks czy co tam jeszcze przyjdzie pocztą ale do tej pory się nie odczekałem, a mamy już 28 grudnia - za 3 dni kończy mi się umowa. W związku z tym mam pytanie, co jeżeli do piątku nie dojdą papiery? Czy wyłączą mi sygnał 1 stycznia? Czy jeżeli papiery przyjdą po nowym roku to nadal obowiązują mnie te warunki, które ustaliłem w rozmowie z konsultantem, czyli m.in. wynajem PVR za 0 zł/mc?

 

Ktoś wie? Ktoś odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co obawiać. Pewnie ze względu na okres świąteczny mają lekkie opóźnienie, ale prędzej czy później papiery informujące o przedłużeniu umowy przyjdą, a wszystkie warunki które uzgodniłeś telefonicznie są dalej aktualnie i będą umieszczone na aneksie. Wszystkie rozmowy są nagrywane więc nie masz się czym martwić. Po drugie najlepiej sprawdzić w ICA wysokość rachunku za styczeń (kwota za styczeń pojawi się na początku stycznia, więc i tak musisz czekać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo

Umowy nie widziałem na oczy więc tylko teoretyzuję. Stawiam jednak dolary przeciwko orzechom że w umowie nie ma też ani słowa o tym że multiroom opiera się na dwóch niezależnych kartach.

Po drugie,przypomnij sobie co było przy ostatniej podwyżce ceny C+ - to usługa didarkowa i w związku z tym brak podstaw do zerwania umowy, jedyne co można było zrobić to zrezygnować z opcji C+. To był bardzo ładny kopniak dla tych którzy wybrali cyfrę a nie inną platformę właśnie ze względu na C+.

Na koniec wreszcie, jestem przekonany że cyfra w ciągu najbliższego pół roku jeszcze nieźle namiesza z kartami i kodowaniem. Za wysoce prawdopodobne uważam wprowadzenie parowania i nowy multiroom technicznie bliższy temu co było a teraz zodtało zastąpione(moim zdaniem tymczasowo) niezależnymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kart w przyszłym roku jest wielce prawdopodobna i wtedy faktycznie nie wiadomo co będzie z multiroomem.Gdyby zniżkowe miesiące były na końcu umowy a nie na początku to może bym zaryzykował ;)

 

Opis usługi na stronie Cyfry również nie uległ zmianie:

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_multiroom.html

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_multiroom ... y-pro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co obawiać. Pewnie ze względu na okres świąteczny mają lekkie opóźnienie, ale prędzej czy później papiery informujące o przedłużeniu umowy przyjdą, a wszystkie warunki które uzgodniłeś telefonicznie są dalej aktualnie i będą umieszczone na aneksie. Wszystkie rozmowy są nagrywane więc nie masz się czym martwić. Po drugie najlepiej sprawdzić w ICA wysokość rachunku za styczeń (kwota za styczeń pojawi się na początku stycznia, więc i tak musisz czekać)

 

No dobra, ale czy mi nie wyłączą sygnału 1 stycznia skoro na razie zanosi się na to, że do tego czasu nie będzie podpisane przedłużenie umowy? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo

Umowy nie widziałem na oczy więc tylko teoretyzuję. Stawiam jednak dolary przeciwko orzechom że w umowie nie ma też ani słowa o tym że multiroom opiera się na dwóch niezależnych kartach.

Po drugie,przypomnij sobie co było przy ostatniej podwyżce ceny C+ - to usługa didarkowa i w związku z tym brak podstaw do zerwania umowy, jedyne co można było zrobić to zrezygnować z opcji C+. To był bardzo ładny kopniak dla tych którzy wybrali cyfrę a nie inną platformę właśnie ze względu na C+.

Na koniec wreszcie, jestem przekonany że cyfra w ciągu najbliższego pół roku jeszcze nieźle namiesza z kartami i kodowaniem. Za wysoce prawdopodobne uważam wprowadzenie parowania i nowy multiroom technicznie bliższy temu co było a teraz zodtało zastąpione(moim zdaniem tymczasowo) niezależnymi kartami.

 

Nikogo nie chce przekonywać o tym, iż oddanie kart nie będzie miało miejsca (przynajmniej do czasu zakończenia umowy). Były już na forum wypowiedzi osób , które pracują w Cyfrze na wyższych stanowiskach niż konsultanta i sami potwierdzali iż obecna forma utrzyma się przez dłuższy czas , a jeżeli wprowadzony zostanie nowy multiroom to obejmie to tylko nowych klientów.

 

Przypominając poprzedni rok gdzie brakowało multiroomu i wręczano dodatkowe karty były wtedy specjalne aneksy , które informowały o zmuszeniu abonenta do wymiany kart do końca marca. Aktualnie nie ma i nie będzie takich aneksów.

 

Co do parowania to taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Nowy system kodowania został wprowadzony przede wszystkim ze względu na podpisanie umowy z firmą Sagemcom i wprowadzeniu do oferty ich dekoderów, które obsługują wyłącznie ten nowy system kodowania.

 

Ale każdy ma rozum i zrobi co uważa za najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie są 2 promocje na HBO

 

Opcja HBO lub HBO HD - zniżka 50% przez 4 miesiące - brak możliwości wyłączenia opcji w trakcie obowiązywania promocji

Opcja HBO lub HBO HD - zniżka 10zł przez 6 miesięcy - brak możliwości wyłączenia opcji w trakcie obowiązywania promocji

 

Taiszo a czy sa obecnie jakies promocje na Cinemaxy lub Filmboxy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , należę do abonentów mających przez 2 lata promocję Cyfry świąteczną umowa 13 miesieczna obcecnie dostałem taką ofertę przedłużeniową:

 

Umowa 19 miesięcy Optimum HD + Pakiet Cyfra plus

 

- zniżka 50% przez 9 miesięcy Optimum HD ,10 miesięcy 100%

- Canal+ zniżka 70% przez 8 miesięcy , 11 miesięcy stała cena 19,90

- wymiana wysłużonego Philipsa PVR na PECA 500 gb , 18 miesięcy dzierżawa za darmo + 1 miesiąc 20 zł

- na cały okres HBO on DEMANd

 

wg moich obliczeń średnia za cały okres wynosi około 88 zł

Wg was bedzie lepsza oferta czy brać i się nie zastanawiać?

 

Czy standardowo po okresie rabatowym bedę mógł zejść np z Optimum HD na Komfort ?

Pozdrawiam

 

A z PVR do tej pory miałem rabat za wynajem 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do Cyfry Oferta już nie aktualna .....zniżka na Canal+ 50 przez 8 miesięcy 11 miesięcy 100%

Dzierżawa dekodera 15 zł. Proszono żeby się zastanowić i oddzwonić, co też uczyniłem

 

Robienie z ludzi idiotów i tyle, żeby zrobili wszystki pakiety za 20 zł nie podpiszę nowej umowy, żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...