Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zaproponowano mi takie oto warunki:

 

- pakiet Optimum HD w cenie 42 zł 45 gr przez 9 pełnych miesięcy, a następnie w cenie 84 zł 90 gr przez 10 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

- opcja CANAL+ HD w cenie 14 zł 95 gr przez 8 pełnych miesięcy, a następnie w cenie 29 zł 90 gr przez 11 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

- opcja Multiroom w cenie 7 zł 50 gr przez 19 pełnych miesięcy kalendarzowych.

 

- czynsz najmu dekodera w cenie 15 zł przez 12 pierwszych miesięcy, a następnie

w cenie 20 zł przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

Przez cały okres Umowy nie ma możliwości zmiany pakietu na niższy.

 

Wyjaśniam jednocześnie, że istnieje możliwość wynajęcia dekodera HD (bez twardego dysku) w cenie 15 zł miesięcznie.

 

 

Skąd cena 7,50 za multiroom skoro reklamują za 1 zł? I do tego każą mi bulić za wynajem dwóch dekoderów w sumie wyjdzie najpierw 30 zł a po 12 miesiącach będzie już 35 zł. To nie jest żadna promocja tylko [beep]ość. Nawet nie chcą słyszeć o tym żeby wynajem dekodera PVR był za free, drugi niech już będzie za te 15 zł i multi za 1 zł. Jedno wielkie zdzierstwo! Łudzę się jeszcze tylko tym, że jest to pierwsza ich propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....Skąd cena 7,50 za multiroom skoro reklamują za 1 zł?....

 

7,50 daja przy umowach na 19m-cy a 1zl przy 25m-cy.

 

Jestem w podobnej sytuacji co Ty, biore chyba optimum HD 9m-cy 50%, multirum 7,50, hbo hd 8m-cy 50% z vod za dormo z mozliwoscia rezygnacji po promocji, negocjuje prv przez cala umowe za 0zl, kupno philipsa hd za 149zl z aktywacja i umowa 19m-cy

 

Ps zeby negocjowac i dostawac po negocjacjach to co nowy klient lub nawet gorzej to jakas zenada dla cyfry, po co wogole jest ten dzial utzymania klienta? Konczy sie umowa i przedluzasz lub nie na promocjach obecnie obowiazujacych dla nowych bo i tak nic lepszego nie dostaniesz, moze byc tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny wątek nosi tytuł "Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)".

Przeczytałem regulamin i nigdzie nie znalazłem w nim zapisów, które podczas dyskusji o promocjach Cyfry zabraniałyby:

- krytykowania tych promocji,

- krytykowania postępowania konsultantów podczas uzgadniania warunków korzystania z promocji Cyfry, ani

- porównywania aktualnej promocji Cyfry z promocjami innych operatorów.

 

Jeśli widzisz gdzieś w Regulaminie takie zapisy, to bądź łaskaw je nam wskazać!

 

Ostatni raz się wdaję z Tobą w polemikę, bo po prostu szkoda mi czasu i któryś raz z rzędu narażam się na otrzymanie ostrzeżenia. Ale co tam, odpiszę Ci, choć Ty przecież zawsze masz rację i wiesz lepiej, dużo czytasz, ale zauważyłem, że nie zawsze ze zrozumieniem i ponadto lubisz proste sprawy komplikować.

 

Otóż chciałbym uprzejmie poinformować, że w Regulaminie forum SAT Kurier (II, 5, xiii) jest taki zapis, który stanowi, że korzystając z forum nie można publikować m.in. postów niezwiązanych z tematem wątku (tzw. off-topic) i niewnoszących niczego do dyskusji.

 

Dla mnie zapis ten jest jednoznaczny. Oczywiście jeśli będziesz stosował wykładnię rozszerzającą to można w tym wątku rozwodzić się nad różnymi pobocznymi sprawami np. tym jak bardzo fatalna była pogoda właśnie wtedy, gdy jakiś abonent udał się do APS-u w celu SKORZYSTANIA Z PROMOCJI I PRZEDŁUŻENIA UMOWY, albo rozmawiając z konsultantem na infolinii w sprawie PRZEDŁUŻENIA UMOWY NA WARUNKACH PROMOCYJNYCH rozładowała się abonentowi bateria w telefonie itp. W mojej ocenie takie posty NIE WNOSZĄ W TYM TEMACIE niczego konstruktywnego do dyskusji, podobnie jak ciągłe narzekania i oburzanie się jaka Cyfra w tym roku jest niedobra.

 

Reasumując, ten wątek jak mało który na tym forum merytorycznie niewiele ma wspólnego z tematyką, której winien być poświęcony. Ja szanuję niekwestionowane prawo każdego forumowicza do własnych subiektywnych odczuć w kwestii promocji przedłużeniowych, ale przeglądając ten wątek na każdym kroku napotykam na dziesiątki postów z narzekaniami. Mnie interesuje wyłącznie informacja czy coś się zmieniło w kwestii oferty przedłużeniowej od mojej ostatniej wizyty na forum, a zamiast uzyskania takiej informacji muszę się przedzierać przez gąszcz kilku stron postów, które nic nie wnoszą w temacie. Gdybym chciał sobie poczytać o tym jak bardzo rozczarowani są niektórzy forumowicze to zapewne śledziłbym wątek "Narzekamy na Cyfrę+". Ale nie mam na to czasu, podobnie jak nie mam czasu na odfiltrowywanie istotnych informacji w temacie promocji przedłużeniowych w wątku temu poświęconym, w którym ta kwestia jest spychana na margines.Myślę, że nie jestem odosobniony w tym względzie i prawdę powiedziawszy w ogóle nie dziwię się moderatorom, że nie akceptują takiego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem zaledwie kilka dni temu warunki otrzymania PVR za 0zł, ale z racji tego, że niektórzy robią z forum śmietnik, to mój post jest 13 stron wcześniej, więc go przytoczę:

- PVR jest duża szansa na uzyskanie za 0zł, ale tylko w miesiącu, w którym kończy się WYPOWIEDZIANA umowa.

- Nie ma możliwości ingerencji w długość rabatów przy umowach, więc szkoda czasu i tlenu, aby o to pytać.

- Jedyną szansą na uzyskanie PVR za 0 zł dla abonenta, któremu kończy się umowa w innym miesiącu, niż jest obecnie, jest adnotacja w umowie Bezpłatne użytkowanie PVR lub Bezpłatne używanie SD w oczekiwaniu na PVR z akcji świątecznej na przedłużenie w 2009r. Wtedy siłą rzeczy PVR pozostaje bezpłatnie.

 

A jeśli chodzi o rabaty na dekoder, to jeśli było mówione, że będzie bezpłatnie, to będzie bezpłatnie. Cierpliwie czekajcie na rozpatrzenie reklamacji, przy kilkuset wprowadzanych aneksach dziennie ktoś ma prawo się pomylić. Trochę wyrozumiałości i mniej jadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem zaledwie kilka dni temu warunki otrzymania PVR za 0zł, ale z racji tego, że niektórzy robią z forum śmietnik, to mój post jest 13 stron wcześniej, więc go przytoczę:

- PVR jest duża szansa na uzyskanie za 0zł, ale tylko w miesiącu, w którym kończy się WYPOWIEDZIANA umowa.

- Nie ma możliwości ingerencji w długość rabatów przy umowach, więc szkoda czasu i tlenu, aby o to pytać.

- Jedyną szansą na uzyskanie PVR za 0 zł dla abonenta, któremu kończy się umowa w innym miesiącu, niż jest obecnie, jest adnotacja w umowie Bezpłatne użytkowanie PVR lub Bezpłatne używanie SD w oczekiwaniu na PVR z akcji świątecznej na przedłużenie w 2009r. Wtedy siłą rzeczy PVR pozostaje bezpłatnie.

 

A jeśli chodzi o rabaty na dekoder, to jeśli było mówione, że będzie bezpłatnie, to będzie bezpłatnie. Cierpliwie czekajcie na rozpatrzenie reklamacji, przy kilkuset wprowadzanych aneksach dziennie ktoś ma prawo się pomylić. Trochę wyrozumiałości i mniej jadu.

no akurat nie spelniam tych warunkow a mam bezplatne uzytkowanie

chyba ze czegos nie zrozumialem

umowa konczyla mi sie z koncem stycznia i nie mialem zapisu o bezplatnym uzytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem w listopadzie cyfrę na 13 miesięcy z dawnym komfortem i dekoderem Philipsa PVR. Zaproponowali mi, przedłużenie jednej umowy a z drugiej, KTÓRA KOŃCZYĆ MIAŁA SIĘ W STYCZNIU, zrezygnować i wziąć multiroom z dwoma kartami Camellot czy coś w tym rodzaju.

Pakiet Optimum HD, cANAL+HD, zamiana Philipsa na Pace PVR drugi dekoder Philips HD za 99zł.

Płatność:

1-8 miesiąc - 57,40

9 miesiąc- 72,35

10-25 miesiąc - 114,80

Pace PVR ZA DARMO NA WYNAJEM

Dodatkowo 1zł miesięcznie za multiroom. Taniej niż miałbym dwie umowy, jakie miałem dotychczasowo

ps. Mała poprawka, oczywiście że w listopadzie 2009 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam poniektóre komentarze to mam tendencje zwrotne.Ile można biadolić,pytać się,wznosić ręce w błagalnym geście oraz pisać żałobne wiersze.Jak nie mogą albo nie chcą to nie dadzą.Żyjemy w demokratycznym kraju(podobno) i możemy mieć wybór.Dlatego trzeba zostać wojownicza amazonką albo podjąć męską decyzję ewentualnie pokazać, że ma się coś między nogami.Ten kraj to jeden wielki klęcznik.Klęczymy i czekamy na mannę z nieba.Nie ma i nie będzie.Każdy ma rozum i każdy potrafi liczyć i kalkulować.Osobiście po trzech rozmowach z konsultantami z Cyfry stwierdziłem, że to walka z wiatrakami.Rezygnacja poszła i jestem szczęśliwym posiadaczem pakietu innej platformy cyfrowej.Jak Cyfra zacznie traktować klienta poważnie i zaproponuje warunki, które są rozsądne dla zwyczajnego Kowalskiego pomyśle o powrocie.A na razie dla mistrzów promocji z Cyfry mam dwa słowa "Żegnam ozięble".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczny Tydzień CYFRY+ to wyraz naszej dbałości o dobre relacje z abonentami. Chcemy, aby zarówno ci, którzy dopiero dołączają do grona naszych widzów, jak i nasi obecni abonenci poczuli się wyjątkowo i z jeszcze większą przyjemnością korzystali z bogactwa naszej oferty - skomentował Grzegorz Bruski, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży, logistyki i obsługi klienta.

 

 

ale się czuję dowartościowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz cie maja, to po co dawac promocje? ;> multimedia polska tez tak robi.

 

Tu nie o to chodzi tylko o to :

Magiczny Tydzień CYFRY+ to wyraz naszej dbałości o dobre relacje z abonentami. Chcemy, aby zarówno ci, którzy dopiero dołączają do grona naszych widzów, jak i nasi obecni abonenci poczuli się wyjątkowo i z jeszcze większą przyjemnością korzystali z bogactwa naszej oferty - skomentował Grzegorz Bruski, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży, logistyki i obsługi klienta.

 

I moja na to odpowiedź:

"A ja zniesmaczony - w reklamach jest wyraźnie, ze konkursy i promocje są dla nowych abonentów"

 

Promocja jest dla nowych , a vip z C+ bajdurzy również o obecnych abonentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy jest możliwość uzyskania takich warunków, dodam że mam teraz Prestiż z dekoderem Thomson SD

 

Standardowe warunki dla nowych, umowa na 19 misiecy, mulitroom za 7,5 na całą długość.

 

Zakup dekodera Philips PVR od C+? I zostawić tego Thomsona w dzirżawie darmowej albo też go wykupić??

 

Do uzyskania takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...