Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiech na sali.

Kompakt na 19 mies.

PVR HD z opłatą

1-7 mies - 36,40

8 -57,8

A do końca ponad siedemdziesiąt bez możliwości wyłączenia canal plus.

Teraz niech oni zadzwonią bo ja mam ich gdzieś. Po prostu nie zamierzam płacić za TV więcej niż 50zł.

 

Czy N daje coś więcej niż oferta z www dla uciekinierów z cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od C+ na zadane powyższe pytanie:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że do pakietu Kompakt istnieje możliwość dołączenia pojedynczych kanałów HD. Wyjaśniam, iż obecnie CYFRA+ posiada następujące kanały:

- National Geographic HD ? 5 zł,

- National Geographic Wild HD ? 5 zł,

- Eurosport HD ? 5 zł,

- Eurosport 2 HD ? 5 zł,

- 2 x Eurosport HD ? 9 zł 90 gr,

- MTVN HD ? 5 zł,

- Animal Planet HD ? 5 zł,

- BBC HD ? 5 zł.

Informuję, że przy obecnie posiadanym przez Pana pakiecie Kompakt HD nie ma możliwości dokonania powyższej modyfikacji.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt."

 

Co ciekawe można (?) włączyć sam Eurosport 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe można (?) włączyć sam Eurosport 2 HD.

Moim zdaniem jest to jednak zwykłe przeoczenie konsultanta bo w regulaminie nie ma takiej opcji. Co więcej, nigdy jej nie było...

 

Zamawiając w salonie Optimum z Canal+ HD chciałem właśnie włączyć Eurosport 2 HD i się nie dało.

 

Uzyskałem informację, że jeśli chcę mieć Eurosport 2 HD to muszę wziąć Optmum HD, a w zwykłym Optimum się nie da.

 

To w końcu da się czy nie?

Wysil się choć trochę i przejrzyj forum. Już o tym wcześniej pisano, że przy zawieraniu umowy (u dystrybutora) nie można wziąć żadnej z opcji dodatkowych HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pierwszy telefon od C+ po wysłaniu wypowiedzenia.

Umowa kończy się w styczniu 2011.

Pani konsultantka zapytała jakie kanały mnie interesują, odpowiedziałem że mam pakiet

Optimum HD dawny Komfortowy+ i chce zejść o jeden pakiet niżej czyli na Kompakt.

Dodatkowo opcja HD, Canał+ HD. Pani odpowiedziała że ma dla mnie świetną promocję.

Zniżka 50% przez 7 miesięcy, dekoder 9 miesięcy bez opłaty, i zaczęła wyliczać opłaty w kolejnych miesiącach.

Zaczynając od trochę ponad 50zł do końcowych 105zł miesięcznie. Zapytałem czy dobrze rozumie

że obniżam ofertę o 1 pakiet w dół, wyłączam HBO i będę płacił 25zł miesięcznie więcej ?

Odpowiedziała po chwili namyślenia że tak bo taka jest oferta. Odpowiedziałem że zgodnie z wypowiedzeniem

dziękuję za współpracę. Podziękowała i rozłączyła się Odbieram to jako rozmowę na szybko z następnym z losowej listy.

Jeśli takie mają podejście do klienta to trzeba będzie się przeprosić z CP lub sprawdzić ofertę N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przedłużyłem umowę oczywiście na 19 miesięcy ;/ ale optimum HD, C+ HD HBO HD - na to 50 % rabatu na 9 i 8 miesięcy. dodatkowo HBO OD na 8 miesięcy gratis, orange sport do końca stycznia gratis i dekoder pvr na cały okres umowy również gratis! Do końca stycznia w każdej chwili mogę zrezygnować ;)

W sumie jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dużo zależy od tego na jakiego konsultanta trafimy podczas rozmowy telefonicznej.

Widełki promocji w których możemy się targować pewnie są określone ale jedni są bardziej przychylni a drudzy mniej.

Pani która do mnie dzwoniła była wg mnie średnio zainteresowana rozmową i wysłuchiwaniem moich próśb i prób negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też przedłużyłem umowę... Prestiż HD 50 % zniżki na 11 miesięcy dekoder gratis... A przyszedł list z przedłużeniem i nie ma mowy o dekoderze gratis jest za to punkt 4 który mówi że po okresie promocyjnym czyli 11 miesięcy opłaty zgodnie z załącznikiem do umowy czyli 20 złotych za miesiąc za dekoder... Dzisiaj reklamuję... Macie już potwierdzenie z nowym aneksem/regulaminem i czy jest tam napisane że dekoder gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem aneks i jak pytałem konsultanta to twierdzi ,że nie zawierają tego zapisu w aneksie( zostaje nagranie :) ) i można to sprawdzić np na ICA symulując pakiet+opcje dodatkowe i cena będzie zg z negocjacjami (free lub za opłatą 15, 20 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dekoderze nie ma słowa w aneksie. Ja po przedłużeniu mailem poprosiłem o potwierdzenie tego, że dekoder jest darmowy. Odpowiedź dostałem bardzo szybko i... zonk - warunki standardowe. Reklamacja mailowa rozpatrzona w 2(!) dni i pisemne potwierdzenie w formie odpowiedzi na tę reklamację mam już w papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru miesiecy przegladam to forum i analizuje.

Ostatniego listopada konczyła mi sie umowa, wtedy za namową konsultanta przedłużyłem umowe na 19 miesiecy , jednak z mozliwością rozwiazania jej w grudniu lub zmiany na lepsze warunki w tymże miesiacu.

 

Wcześniej miałem Optimum, teraz wziąłem sobie Prestizowy i tu mam pytanko. Zdązyłem sie już dowiedziec iż po zakonczeniu znizkowych miesiecy nie moge zejść na niższy pakiet. zerwanie umowy to jak pamietam 299zł

Czy po tych 11 miesiącach zniżkowych moge zerwać umowe płacąc kare (299zł?), czy tez prócz kary bede musiał dopłacić 50% ceny tych 11 miesiecy znizkowych(czyli około 900zł za miesiące rabatowe).

Z góry dzieki za odpowiedz.

 

Mógłby ktoś kumaty sie do tego odnieść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara umowna jest w kwocie 299pln. Nie może być dwóch kar jednoczesnie. Jeżeli jest zaznaczone 299pln, to tylko ta kara będzie obowiązywać. Natomiast gdy w umowie, aneksie jest napisane, że abonent pokrywa % wartość zniżki i ilość miesięcy jaka została do końca umowy, to wtedy obowiązuje taka opcja naliczania kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskujesz 8 zł na miesiąc

 

Oj kolego :D po to on zrywa umowę i płaci karę żeby nie opłacać pozostałych pełnopłatnych miesięcy.

Czyli nie płaci 168 zł przez 8 miesięcy ( 1344 zł ) , a jedynie jednorazowo karę w wysokości 299 zł .

O ile to jedyna "kara" nałożona przez cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...