Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś przedłużyłem:

Umowa - 19 miesięcy

Kompakt - 8 miesięcy 50 % taniej

Canal+ HD - 8 miesięcy 50 % taniej

Dekoder PVR HD - wynajem 0 zł (konsultant nic nie mówił, że 19 miesiąca miałbym coś za niego płacić. Zapytałem się jedynie na końcu o PVR, żeby nie było żadnych wątpliwości, to powiedział, że "oczywiście zostaje za 0zł bo tak miałem zapisane w obecnej umowie")

Multiroom - 7,50 zł przez cały okres umowy.

 

Wszyscy na tym forum piszą/pisali, żeby nie akceptować od razu tego co proponują konsultanci, żeby czekać do grudnia bo wtedy będą super promocje itd. No i muszę przyznać, że zasugerowałem się tym i popełniłem błąd gdyż w październiku (umowa do 31.12) proponowano mi umowę na 19 miesięcy, z czego:

Kompakt - 15 miesięcy zniżka 30% bądź 40%, nie pamiętam dokładnie

Canal+ - 18 (bądź 19) miesięcy zniżka 30/40%

oraz

PVR HD - wynajem za 0zł przez cały okres umowy, mimo nieposiadania żadnej opcji HD.

Mój błąd, że wtedy się nie zgodziłem, ale trudno się mówi.

 

EDIT

Pomyłka z mojej strony, przepraszam :oops: Oczywiście pakiet Optimum


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem:

Umowa - 19 miesięcy

Kompakt - 8 miesięcy 50 % taniej

Canal+ HD - 8 miesięcy 50 % taniej

Dekoder PVR HD - wynajem 0 zł (konsultant nic nie mówił, że 19 miesiąca miałbym coś za niego płacić. Zapytałem się jedynie na końcu o PVR, żeby nie było żadnych wątpliwości, to powiedział, że "oczywiście zostaje za 0zł bo tak miałem zapisane w obecnej umowie")

Multiroom - 7,50 zł przez cały okres umowy.

 

 

To teraz dają już multiroom do pakietu KOMPAKT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem:

Umowa - 19 miesięcy

Kompakt - 8 miesięcy 50 % taniej

Canal+ HD - 8 miesięcy 50 % taniej

Dekoder PVR HD - wynajem 0 zł (konsultant nic nie mówił, że 19 miesiąca miałbym coś za niego płacić. Zapytałem się jedynie na końcu o PVR, żeby nie było żadnych wątpliwości, to powiedział, że "oczywiście zostaje za 0zł bo tak miałem zapisane w obecnej umowie")

Multiroom - 7,50 zł przez cały okres umowy.

 

 

To teraz dają już multiroom do pakietu KOMPAKT ?

wyluzuj, daj sobie spokoj z tą dociekliwoscia, długo tu jestes? wystarczy byc 3 dni zeby zauwazyc ze to forum jest opanowane przez klakierow i pracownikow z cyfry, łacznie z moderatorem ktoremu nie pasuja tylko posty zle mowiace o cyfrze, chanba zeby czlwowiek walczaczy z komuna dozył tak chaniebnych czasow, cyfra dobrze sie czujesz w tej roli? sadzisz ze inni tego nie widza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . Nie ma co narzekać, zastanowić się trzeba nad wyborem i wziąć to co pasuje, a nie skakać rok w rok do innej platformy i krzyczeć, że tu jest 2 zł taniej, tam dodali 1 program, a tu jeden miesiąć. Przelicz sobie cały okres umowy i wtedy zastanów się czy warto i czy w tej promocji są te kanały o które mi chodzi. Z części wypowiedzi wynika, że nie ważne co ogladają aby tanio - to może najtańszy w Polsat za 10 zł.

 

 

Ty chyba nie wiesz co piszesz mi cyfra proponuję 100% podwyżki w tym przedłużeniu więc tu nie chodzi o 2zł taniej i jeszcze mam się pozbyć kilku kanałów.

Chyba jest różnica płacić średnio 49zł a 88 zł za to samo znaczy ze stratą kilku kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest nędzna ale tylko w porównaniu z zeszłoroczną, która była wyjątkowo dobra. Profity powinno się liczyć od ceny nominalnej, a nie od promocyjnej, którą otrzymało się w 2009 roku. A że te nominalne ceny są wysokie to już inna rozmowa. Tak więc pkolo1 uważam, że nie masz racji.

P.S. Z Cyfrą jestem związany jedynie poprzez opłacany przeze mnie abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkolo1, nie rozumiem cię. Jak możesz mówić, że jest to strata kilku kanałów. Ja mam Prestiż HD i praktycznie biorąc nawet cały okres umowy czyli 19 m-cy, chociaż w zasadzie mogę renegocjować umowę już po 13-14 miesiącach, średnio za jeden miesiąc wychodzi mi ok.100 zł. Jak wiesz w Prestiż HD jest full wypas. Co mi zaproponujesz w promocji N 13 miesięcznej w sumie za 48 zł. Podstawowe kanały informacyjne, kilka filmowych, no i nie wiem co wybierzesz kilka sportowych ( w zasadzie nudnych ) lub kilka przyrodniczych lub bajek ( dobrych ). To wszystko mam w cyfrze. Nie mów mi że cyfra proponowała ci w przedłużeniu 100% podwyżkę, bo nie wierzę. Jeżeli chcesz odnieść się do mojej opinii to porównaj to co mam z Full Opcją w N za 99 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Ja nie zaprzeczam, że ta opcja N nie jest interesująca, ale opcja Cyfry w tym samym wymiarze jest prawie o połowę krótsza lub w najgorszym razie, biorąc całość trwania umowy wychodzi jak 100% do 75%. Co mi się bardziej opłaca. Zastanów się. Nie neguję jednak wyboru każdego do własnej opcji. Każdy ma do tego prawo. Drażni mnie jednak porównywanie jednej z najsłabszych opcji N do full opcji cyfry czy polsatu i mówienie, że N jest cacy, a tamte be. To nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że gdyby Wam proponowali Prestiż HD za 30 zł miesięcznie to i tak byście narzekali, że drogo. Ludzie zastanówcie się nad sobą i jeśli Wam ceny nie odpowiadają to zamontujcie "siatkę" za parapetem i odbierajcie podstawowe kanały. Ja również jestem w okresie wypowiedzenia i zastanawiam się co robić dalej, ale wstydziłbym się tak biadolić jak Wy.

 

@nemo - dobra rada dla Ciebie: zamiast zastanawiać się nad platformą telewizji satelitarnej poćwicz ortografię i składnię języka polskiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć dlaczego tak wszyscy narzekają na te ceny :| W Polsacie obecnie odpowiednikiem pakietu Optimum HD jest pakiet Familijny HD + Pakiet Sport + Pakiet Extra za 79,90zł czyli tylko 5zł mniej niż w Cyfrze! Ale w dziale CP jakoś nie widzę aby ktoś narzekał na podwyżkę. Także dajcie sobie na wstrzymanie, bo ceny są podobne.

 

P.S. Sorki za lekki OT , ale musiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie mów mi że cyfra proponowała ci w przedłużeniu 100% podwyżkę, bo nie wierzę..

 

Teraz mam KompaktHD, C+HD, MixHD średnio płacę 49zł wiec jak teraz oferują mi za to samo tracąc Eurosport2HD oraz Animal planetHD 85zł średnio na 19miesięcy ewentualnie Optimim HD zamiast Kompakta i średnia 105zł. Więc to nie jest 100% podwyżka i strata kanałów???????? a prestiż ewentualnie za 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej napisał, że ubiegłoroczna promocja w Cyfrze była super, ale porównując ją z wcześniejszymi nie narzekałbym. Nie wiem dlaczego proponują ci Prestiż HD za 130 zł, ja zawsze uważałem że jeżeli zawierać umowy to tylko na full, bo te inne w konsekwencji przynoszą w końcówce największe opłaty. Nie neguję jeszcze raz powtarza N-ki, miałem ją i wiem jak to wygląda, miałem też TnK i CP, wiem więc jak one wyglądają. Oprócz TnK Cyfra jest najbardziej przyjazną dla klienta zarówno jeżeli chodzi o pomoc techniczną oraz Biuro Obsługi. Co wybierzesz twoja wola. Ja tak jak mówiłem mam Prestiż HD za ok.100 zł przez cały okres umowy i wydaje mi się to rozsądną ceną, biorąc pod uwage także to, że wszystkie nowe programy mam już zagwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkolo1 lepiej pogódź się z tym , że ŻADNA platforma nie da Ci obecnie takiego pakietu jaki miałeś za 49zł! Skończyły się prezenty i lepiej o tym zapomnieć. N-ka proponuje swój pakiet za 48zł bo ma ok. 20 kanałów mniej w ofercie. Jak komuś zależy na kanałach HD to wybiera N-ke - proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej cudownej promocji oferują Prestiż HD za średnio 130zł. Jakbym dostał za 100zł to mogę nawet na 24 miesiące podpisać umowę. Pewnie wcześniej przedłużyłeś umowę wiec teraz jesteś GOŚĆ, a takim osobom jak ja pozostaje tylko odejść do konkurencji!!! Z cyfrą tylko canał plus sport HD mnie trzyma reszta kanałów tak jest u konkurencji i to w lepszym układzie choćby biorąc ofertę HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkolo1 Za 100zł to proponuje konkurencja tylko że bez pakietu CANAL+ :!: A ty byś chciał z Canal+ za tyle samo co u innych :!::?: W obecnej promocji średnia cena za Prestiż HD wynosi 120zł (już nie raz było przeliczane na forum) i myślę, że cena jest jak najbardziej adekwatna do tego co oferuje Cyfra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Prestiż HD i praktycznie biorąc nawet cały okres umowy czyli 19 m-cy, chociaż w zasadzie mogę renegocjować umowę już po 13-14 miesiącach

Obawiam się, że przeżyjesz ciężki szok, gdy dostaniesz na piśmie te warunki, które sądzisz, że wynegocjowałeś.

A zwłaszcza, tę możliwość renegocjowania umowy po 13 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkolo1 lepiej pogódź się z tym , że ŻADNA platforma nie da Ci obecnie takiego pakietu jaki miałeś za 49zł! Skończyły się prezenty i lepiej o tym zapomnieć. N-ka proponuje swój pakiet za 48zł bo ma ok. 20 kanałów mniej w ofercie. Jak komuś zależy na kanałach HD to wybiera N-ke - proste

no i jeszcze wybieraja Cyfre spliterowcy na 3 lub wiecej tv (bo jakie maja wyjscie ?)

wlasnie o to chodzi ze wszyscy porownuja z zeszloroczna promocja (ja tez)

a to blad - cyfra nie zdrozala (z niewielkimi wyjatkami) tylko poprostu sa mniejsze upusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć dlaczego tak wszyscy narzekają na te ceny :| W Polsacie obecnie odpowiednikiem pakietu Optimum HD jest pakiet Familijny HD + Pakiet Sport + Pakiet Extra za 79,90zł czyli tylko 5zł mniej niż w Cyfrze! Ale w dziale CP jakoś nie widzę aby ktoś narzekał na podwyżkę. Także dajcie sobie na wstrzymanie, bo ceny są podobne.

 

P.S. Sorki za lekki OT , ale musiałem ;)

 

Ale biorąc starą oferę SD: Familijny + RelaxMix masz to samo (tylko bez HD - dla Mnie zbędne) na 24 miesiące za średnio 43,42 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację tylko nie zapominajcie że renegocjowac umowę można zawsze, nawet jeżeli się ja wypowie.Mnie kończyła sie 31.01. wypowiedziałem 11.11. i podpisałem nową 01.12. więc wiem o czym mówię. A propo na stronie Cyfry pojawił się napis - PROMOCJE

NOWE PROMOCJE DLA NASZYCH ABONENTÓW JUŻ WKRÓTCE. Czyżby coś się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że przeżyjesz ciężki szok, gdy dostaniesz na piśmie te warunki, które sądzisz, że wynegocjowałeś.

A zwłaszcza, tę możliwość renegocjowania umowy po 13 miesiącach.

spisek............

wszedzie spisek..............

a dlaczego ma dostac inne warunki niz wynegocjowal ?

moze Ty cos zle zrozumiales i teraz wszedzie mowisz ze chca Cie oszukac ?

jakos nie widze multum oszukanych i skarzacych sie abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biorąc starą oferę SD: Familijny + RelaxMix masz to samo (tylko bez HD - dla Mnie zbędne) na 24 miesiące za średnio 43,42 zł miesięcznie.

 

No to biorąc obecną promocje przy zamówieniu przez internet dla abonentów to pakiet Optimum (bez HD) wychodzi średnio przez 19 miesięcy 47zł miesięcznie :) A oferta kanałów w cyfrze jest większa niż w Polsacie. :) I czy dalej nie jest podobnie :?:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...