Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam do stycznia UMOWĘ na optimum hd, canal+hd i dekoder PVR, zaproponowali za przedłużenie na kolejne 19 miesięcy, umowy na dotychczasowe pakiety:

1-8 miesiąc: 55,44zł

9 miesiąc: 68.35zł

10-19 miesiąc: 110.80zł

 

Srednio wychodzi 85.26zł

 

Co raz lepsze propozycje

PS. Wiem, że rok temu wychodziło średnio 65zł, ale jak na obecne ceny pakietów w cyfrze, to już jakiś mały postęp do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ----co wy za glupoty gadacie.

Optimum HD kosztuje w promocji 42,45 a Canal+ HD 14,95..przeciez wszystko jest napisane na stronie Cyfry czarno na bialym

skad wytrzasnales te 39.90???

Multipremium HD kosztuje tylko 34,95 a sa tam przeciez wszystkie Canal+,HBO i Cinemaxy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisz z sensem a nie jakies glupoty typu ceny normalne i po promocji...

 

poza tym wszyscy biora cyfre z promocja wiec po diabla podawac jakies ceny z sufitu?

poza tym co za [beep]l bralby canal+HD za 39.90 skoro moze to miec za 14,95 na caly okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja własnie rozmawiałem z konsultatnką Cyfry i otrzymałem propozycję przedłuzenia umowy w promocji. Umowe mam do lutego 2011 pakiet optimum z Canałami +. Normalnie za to sie placi ok 68zl/ miesiecznie. Promocja ma byc od stycznia liczona i przez pierwszych 7 miesiecy 33 zl potem raz 50 zl i 9 miesiecy po 68 zl mam placic (umowa 18 miesiecy). Na moje pytanie o oferty dla nowych klientów pani odpowiedziała że są takie same tylko ze umowa na 25 miesiecy( tzn tez tylko te 7 miesiecy w promocji). Wynika z tego jasno że nowi klienci maja gorzej niz przedluzeniowcy, tylko ze jak siegam pamiecią to bylo zawsze odwrotnie. Aha pani dodala ze raczej nowych ofert na swieta nie przewiduja. O co tu chodzi? Mielismy nawet plan z żoną zeby zrezygnować z tej umowy (na mnie) i wziac nową promocje na swieta ( na żone) ale wychodzi ze to sie wogole nie oplaca. Chyba pierwszy raz w historii Cyfry (chyba ze jest jakis haczyk?) Prosze o komentarze.
Aha drobny bład, mam pakiet kompakt a nie optimum jak napisałem.

Nowi klienci CYFRY+ mają także możliwość podpisania umowy na okres 19 miesięcy, a jeśli skorzystają z oferty dla internautów to przy pakiecie KOMPAKT otrzymują 50% zniżki na pakiet główny oraz opcje dodatkowe przez pierwsze 8 miesięcy umowy więc moim zdaniem oferta dla nowych abonentów jest jednak minimalnie lepsza niż dla klientów obecnych.

 

ps.Tak więc krótko mówiąc, Pani konsultant wprowadziła Cię w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejny raz list od cyfry, że z przykrością przyjeli moje wypowiedzenie umowy. Tym razem dostałem "super oferte". Pakiet kompakt z 50% zniżką na 4 miesiące. Nie napisali nic o długości umowy. Szok ;)

 

Kolekcję można założyć , też mam 2 takie listy .

Oferta nie do odrzucenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisz z sensem a nie jakies glupoty typu ceny normalne i po promocji...

 

poza tym wszyscy biora cyfre z promocja wiec po diabla podawac jakies ceny z sufitu?

poza tym co za [beep]l bralby canal+HD za 39.90 skoro moze to miec za 14,95 na caly okres umowy?

 

Otóż nie może mieć na cały okres uwowy ( czyli okres minimalny ) tylko na okres promocji na w/w opcję Canal+HD , w moim przypadku do pakietu Kompakt HD na 8 m-c ( 14,95 ) pozostałe 11 m-cy po 29,90 ( przy zobowiązaniu korzystania z opcji przez całe 19 m-cy ) bez zobowiązania 29,90 w promocji i 39,90 po okresie promocyjnym ale w tym przypadku można zrezygnować z tej opcji po okresie promocyjnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak kiedyś bywało że nie opłacało się przedłużać umowy tylko wysyłać wypowiedzenie i czekać na promocję. Nastąpiła zmiana prezesa i "stare zwyczaje" wracają.Dorwać "jelenia" co się skusi na kilka miesięcy promocji a później niech "płacze i płaci" do końca umowy 100% ceny. A "gwóźdź programu " to brak możliwości zmiany pakietu na na niższy po zakończeniu promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... dajcie już spokój z tym narzekaniem jak było i co było 197 stron tego wątku jest o tym.... Prosta zasada - albo pasuje albo nie. Za darmo przecież nie można mieć wszystkiego. Cieszmy się, że jest jakaś konkurencja i można się przenieść jak nie pasuje. Przecież oni też sobie policzyli co zyskają przez konkretne promocje. Jeśli np okaże się, że przy takich mają całkiem niezły przyrost abonentów (lub niski odsetek ich utraty) to nic nie będą zmieniać. A jak im wyjdzie, że nie trafili z promocjami to... zawsze mogą wprowadzić jakąś fajniejszą np. 23 grudnia... Czysty marketing i liczenie pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja własnie rozmawiałem z konsultatnką Cyfry i otrzymałem propozycję przedłuzenia umowy w promocji. Umowe mam do lutego 2011 pakiet optimum z Canałami +. Normalnie za to sie placi ok 68zl/ miesiecznie. Promocja ma byc od stycznia liczona i przez pierwszych 7 miesiecy 33 zl potem raz 50 zl i 9 miesiecy po 68 zl mam placic (umowa 18 miesiecy). Na moje pytanie o oferty dla nowych klientów pani odpowiedziała że są takie same tylko ze umowa na 25 miesiecy( tzn tez tylko te 7 miesiecy w promocji). Wynika z tego jasno że nowi klienci maja gorzej niz przedluzeniowcy, tylko ze jak siegam pamiecią to bylo zawsze odwrotnie. Aha pani dodala ze raczej nowych ofert na swieta nie przewiduja. O co tu chodzi? Mielismy nawet plan z żoną zeby zrezygnować z tej umowy (na mnie) i wziac nową promocje na swieta ( na żone) ale wychodzi ze to sie wogole nie oplaca. Chyba pierwszy raz w historii Cyfry (chyba ze jest jakis haczyk?) Prosze o komentarze.
Aha drobny bład, mam pakiet kompakt a nie optimum jak napisałem.

Nowi klienci CYFRY+ mają także możliwość podpisania umowy na okres 19 miesięcy, a jeśli skorzystają z oferty dla internautów to przy pakiecie KOMPAKT otrzymują 50% zniżki na pakiet główny oraz opcje dodatkowe przez pierwsze 8 miesięcy umowy więc moim zdaniem oferta dla nowych abonentów jest jednak minimalnie lepsza niż dla klientów obecnych.

 

ps.Tak więc krótko mówiąc, Pani konsultant wprowadziła Cię w błąd.

a jesli podpisza umowe po 1 danego miesiaca to maja kolejny miesiąc za darmo, :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoła słuszna uwaga.

Obstrukcja C+ ma i dobre strony, pozwoli trzeźwiej spojrzeć na to co oglądamy i za co płacimy (a tu z kolei konfrontacja : ile wg nas to warte). Może warto na jakiś czas zajrzeć do konkurencji, zrezygnować z dogmatycznej oceny wyższości jednej platformy nad drugą.

Miałem (z gronem) pewną nadzieję na tańsze przedłużenie umowy (nie wyjdzie, łzy nie uronię). Już kupiliśmy TNK HD , polsatowski prepaid (poza tym Ariva ma ciągle wiele atrakcji z orbity - i tylko oczu mało) i spółdzielnia gotowa.

A na marginesie; piszę już 6. list z rezygnacją z ubiegłorocznej promocji i tylko w 1. wypadku klient jeszcze się waha, czy aby nie przedłużyć umowy..

Może to off-topic, ale o promocjach C+ nie warto już marnować prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

Umowa - 19 miesięcy

Kompakt HD - 7 miesięcy 50 % taniej

Canal plus HD - 8 miesięcy 50 % taniej

Dekoder PVR HD - 18 miesięcy 100% rabatu

 

Co z tego że n ma lepszą promocję jak mi zależy na Canal plus sport HD. W dialogu miałem super ofertę za 30 zł ale bez C+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru miesiecy przegladam to forum i analizuje.

Ostatniego listopada konczyła mi sie umowa, wtedy za namową konsultanta przedłużyłem umowe na 19 miesiecy , jednak z mozliwością rozwiazania jej w grudniu lub zmiany na lepsze warunki w tymże miesiacu.

 

Wcześniej miałem Optimum, teraz wziąłem sobie Prestizowy i tu mam pytanko. Zdązyłem sie już dowiedziec iż po zakonczeniu znizkowych miesiecy nie moge zejść na niższy pakiet. zerwanie umowy to jak pamietam 299zł

Czy po tych 11 miesiącach zniżkowych moge zerwać umowe płacąc kare (299zł?), czy tez prócz kary bede musiał dopłacić 50% ceny tych 11 miesiecy znizkowych(czyli około 900zł za miesiące rabatowe).

Z góry dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

Umowa - 19 miesięcy

Kompakt HD - 7 miesięcy 50 % taniej

Canal plus HD - 8 miesięcy 50 % taniej

Dekoder PVR HD - 18 miesięcy 100% rabatu

 

Co z tego że n ma lepszą promocję jak mi zależy na Canal plus sport HD. W dialogu miałem super ofertę za 30 zł ale bez C+ HD.

 

Daj znać do kiedy miałeś umowę i czy wcześniej także miałeś PVR za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.

Pierwsza rozmowa - brak pvr za darmo, propozycja podpisania umowy z możliwością rezygnacji, zmiany lub pozostania w styczniu. Podziękowałem i poprosiłem o czas do namysłu.

Druga rozmowa - pani dzwoni i od razu proponuje pvr za darmo ( niby po konsultacji z przełożonym)

Wcześniej pvr miałem za darmo ( przedłużałem w listopadzie 2009)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...