Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie umowę listem którą przedłużyłem w lutym. Wziąłem drugi tuner do multiroomu w razie czego bo do tej pory miałem swój sprzęt. Jest tam zaznaczone że mogę go odebrać w punkcie tylko do 31 marca. Myślałem że mogę go wsiąść kiedy ja będę chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż kanały MGM i nSport nie

wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów

przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania

kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport

wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy,

iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp

do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

Pora na drugiego maila.Jak to napisać żeby się ugięli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam na prawdę niezły bajzel mają. Dzwoniłem do nich przed chwilą w zupełnie innej sprawie i na koniec, zapytałem tak sobie o możliwość podłączenia tychże kanałów i dostałem standardową odpowiedź taką jak większość tutaj na forum w mailu.. czyli "Nsport i MGM nie wchodzą obecnie w skład żadnego z pakietów Cyfry+ i ich włączenie jest niemożliwe"

 

Przed chwilą wysłałem też trzeciego, a zarazem ostatniego maila w tej sprawie. Jak nie to nie, więcej ich prosić nie będę. Ileż można, bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj po drugim e-mailu w sprawie nSport pan zadzwonił i powiedział, że nie da rady bo i tak jestem w okresie wypowiedzenia (nie złożyłem wypowiedzenia, umowę mam do 31.05.2013 r.) więc do mnie zadzwoni inny kolega i przedstawi mi propozycję zostania z Cyfrą. Nic nie wiedział na temat nC+ (chyba nie słyszał?). Moje argumenty że od zarania dziajów jestem z Cyfrą nic go nie interesowały bo możliwość mają tylko ludzie przedłużający umowy... Pan ogólnie był zestresowany... miałem pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam umowę do końca maja. Pisałem, próbowałem na różne sposoby, ale nie chcą włączyć nsport i mgm. Odpisali, że dostanę jak przedłużę umowę. Wysyłam wypowiedzenie i zacznę negocjacje, gdy pojawi się oferta nc+. Może ktoś mnie oświeci, ale jeżeli teraz przedłużę ofertę na warunkach cyfry+ to nie mam żadnej pewności, że liga polska, angielska i hiszpańska będą nadal nadawane w takim wymiarze jak teraz na obecnych kanałach cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Jak przedluzalem umowe to mowili mi ze bede mial jeden film vod miesiecznie gratis. A jak wchodze w ica np. to przy kazdym z nich mam 9 pln? o co kaman?

mam im wierzyc na slowo?

Pilnuj żeby Cię nie wycyckali. Ja przedłużyłem umowę 28 lutego i też dostałem 3 VOD gratis (po jednym w każdym miesiącu). Pierwszy musiałem zamówić od razu w lutym i jak wlazłem na ICA 1 marca to zobaczyłem że obciążyli mnie za ten film pełną kwotą.

Więc standardowo telefon do CTA, i dostałem info, że moja rozmowa przedłużeniowa będzie w trybie priorytetowym odsłuchana i rozpatrzą moją reklamację.

Zobaczymy jak to się skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Jak przedluzalem umowe to mowili mi ze bede mial jeden film vod miesiecznie gratis. A jak wchodze w ica np. to przy kazdym z nich mam 9 pln? o co kaman?

mam im wierzyc na slowo?

Tam podane są standardowe ceny. Ten rabat polega na tym, że film w danym miesiącu zamawiasz np., za 9zł, ale na następnym rachunku jego wysokość jest o 9 zł mniejsza, więc rabatują. Ja tak miałem, więc mogę potwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja chcialbym nalezec wlasnie do grona testerow tych kanalow i takze wyrazic opinie, zaznaczyc chcialbym takze fakt ze chcialbym obejrzec kilka ciekawych meczow dlatego zwracam sie do Was z taka prosba. prosze takze potraktowac moja prosbe jako zachete na dalsza wspolprace z Wami, tzn zacheceniu mnie przy pozostaniu w cyfrze+ badz w puzniejszym czasie takze przy migracji do nowej platformy. Z gory Dziekuje. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.

u mnie nie pomaga nic po prosbie i po groz :oops: bie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam umowę do końca maja. Pisałem, próbowałem na różne sposoby, ale nie chcą włączyć nsport i mgm. Odpisali, że dostanę jak przedłużę umowę. Wysyłam wypowiedzenie i zacznę negocjacje, gdy pojawi się oferta nc+. Może ktoś mnie oświeci, ale jeżeli teraz przedłużę ofertę na warunkach cyfry+ to nie mam żadnej pewności, że liga polska, angielska i hiszpańska będą nadal nadawane w takim wymiarze jak teraz na obecnych kanałach cyfry?

 

tez umowe mam jak Ty ,3 meile 2 tel. dzisiaj i taka sama odpowiedz.

propozycja Superpremium 109zl. z MR

 

pyknalem sluchawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam umowę do końca kwietnia canal + optimum dodatkowo optimum Hd i najem pace pvr , za wszystko płacę 97 zł dziś zadzwonili do mnie z propozycją przedłużenia umowy

to samo za 105 zł , możecie Koledzy mnie oświecić o co biega ? nie ma szans na lepszą ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ich vod niech sobie je wszadzą miedzy posladki jak mam miec pozniej takie problemy. Pozdrawiam.

W lutym skorzystałem z darmowego filmu VOD i nie mam żadnych dodatkowych opłat, nawet na ICA nic na ten temat nie ma. Bez przesady z tymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest dopiero początek marca w kwietniu powinieneś tą ofertę dostać za 65 zł,tylko że w kwietniu to będzie już nC+

 

ale korzystam ze splitera będzie wtedy śmigał ? mam wymówić tą umowę ? czy czekać na lepszą ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 emailu n sport swieci i mgm, oraz prawdopodobnie 2 bajkowe kanaly dojda do tego tesu na 6 miesiecy :D tylko teraz pytanie,co robic jak te kNAly swieca na dekoderze glownym ,a na mr ich nie ma?? ponowic uprawnienia?

No oczywiscie

@elhakim, spliter nadal bedzie dzialal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam umowę do końca kwietnia canal + optimum dodatkowo optimum Hd i najem pace pvr , za wszystko płacę 97 zł dziś zadzwonili do mnie z propozycją przedłużenia umowy

to samo za 105 zł , możecie Koledzy mnie oświecić o co biega ? nie ma szans na lepszą ofertę ?

 

ja dziś przedłużyłem tak:

C+ Optimum HD

HD Optimum Promo (11 kanałów)

MR z Sagecomem

MGM i nSport HD na 6 miesięcy

5 kanałów Filmbox na 2 miesiące

umowa na 18 miesięcy

i za to 77zł

 

gdybym chciał zamiast sagecoma pace pvr 500gb, to 5zł dodatkowo.

 

więc Twoja oferta coś strasznie droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...