Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyślij im stanowczego miala, że przedłużysz umowę na warunkach xyz i jeśli są Ci je zaoferować to prosisz o kontakt. jak tylko zadzwonią z Cyfry to spytaj czy ma warunki opisane w mailu, a jak nie to grzecznie podziękuj. Pamiętaj, że warunki muszą być REALNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem informację od mojej teściowej pełnej entuzjazmu, że przedłużyła umowę z cyfrą na takich warunkach:

Canal+Optimum HD za 62 zł/m-c

Optimum HD Promo za 0 zł/m-c

Multiroom za 0 zł/m-c

Dekoder Pace PVR za 0 zł/m-c

Dekoder Philips PVR za 5 zł/m-c

umowa na 12 miesięcy

 

Do tej pory teściowa miała: pakiet OPTIMUM za 54 zł/m-c i Multiroom za 1 zł/m-c. Umowa kończyła się jej z końcem listopada 2012 a staż mojej teściowej w cyfrze+ to raptem 18 miesięcy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebny był numer. już zresztą wykasowałem tego maila czarek007 sami spękali i udało się. Poprostu napisałem w imieniu teściowej cyfrze maila że proszę o kontakt tylko wtedy gdy będzie możliwe podpisanie umowy na moich warunkach (opisanych w poprzednim poście) Konsultant zadzwonił i powiedział że po konsultacji ze swoim przełożonym zaoferował te warunki wskazane w mailu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

31.12 kończy mi się umowa w tej chwili mam

Canal+ Optimum - 78,00

HD Optimum - 11,00

Multi - 40,00

Multiroom - 15,00

Najem Pace PVR - 20,00

Całość - 164,00

Czyli na chwilę obecną mam wszystkie kanały prócz erotycznych i tak chciałbym pozostać. Dzwonili do mnie z cyfry ale ich propozycja była tak żałosna ,że nawet nie pamiętam co proponowano. Proszę o info co można z tym maksymalnie ugrać. Nie interesują mnie gadżety w stylu tablet czy tv. Umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo przepłacasz.

Na poprzednich stronach niektórzy wypisywali bardzo atrakcyjne warunki przedłużeniowe.

Tak z pamieci to

C+ Optimum 62

Multiroom 0

HD optimum 0

Pace PVR 0

Multi podejrzewam ze za Multi też coś zbijesz.

Tak wiec jak dobrze pojdzie kilkadziesiąt zł możesz być do przodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia propozycja

C+Optimum 65zł

HBO 6 mies. gratis potem 19,9

Pace HD 10zł

umowa 18 mies.

Gdy powiedziałem, że nie chcę płacić za wynajem tunera konsultant "udał się na konsultację z przełożonym" po czym oznajmił, że nie może dać w chwili obecnej takiego upustu. Podziękowałem i poprosiłem o kontakt jak coś nowego będzie w ofercie. Mam umowę do końca grudnia to pewnie mnie potrzymają jeszcze miesiąc. Przed wysłaniem wypowiedzenia wysłałem maila z pytaniem o oferty ale zaproponowana przez konsultanta oferta skłoniła mnie do wysłania rezygnacji. Obecnie mam C+Kompakt HD+HBO za 74 zł. Ciekawe czy przed świętami się coś jeszcze zmieni w ofertach bo widać konkurencja już zaczyna oferty świąteczne reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia propozycja

C+Optimum 65zł

HBO 6 mies. gratis potem 19,9

Pace HD 10zł

umowa 18 mies.

Gdy powiedziałem, że nie chcę płacić za wynajem tunera konsultant "udał się na konsultację z przełożonym" po czym oznajmił, że nie może dać w chwili obecnej takiego upustu.

U mnie dokładnie taka sama sytuacja +OPTIMUM HD. Konsultant mówił, że nigdy w życiu nikt nie dostał Pace PVR za darmo w tej ofercie, a już na pewno nie za 62 zł.

Czekam cierpliwie dalej. Umowa również do końca grudnia (opłacona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Oferta jak dla nowego: 2 miesiące gratis na pakiet, tak samo HBO, Filmbox, Cinemax. MR za 10zł. Umowa 12 miesięcy. 5 Miesięcy gratis na pakiet, tak samo HBO, itd. MR jak przy 12 miesiącach.

Czasem też trafi się oferta z rabatem przez całe 18 miesięcy. MR za 10zł.

 

Dekodery jak dla nowych, 0zł za HD, 5 za 250GB i 10zł za 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często czytam ostatnio ten temat bo umowa kończy mi się 31 stycznia 2013. I bardzo dobrze że taki temat jest bo można się zorientować co Cyfra proponuje i co można wynegocjować. Tylko wkurza mnie jak co niektórzy w gorącej wodzie kompani przed końcem umowy piszą , dzwonią do Cyfry żeby coś ugrać. A co niektórzy nawet jeszcze przed wysłaniem wymówienia. No ludzie ! Kubełek zimnej wody na głowę polecam. Ja jestem w Cyfrze chyba tak długo jak Cyfra istnieje. I zawsze wypowiadam umowę w ustawowym terminie i sobie spokojnie olewam. I wiem że zawsze na jakieś dwa tygodnie przed terminem telefony od Cyfry dosłownie mnie nękają. I zawsze dostaję to co chcę. To znaczy maksimum co można uzyskać w danym czasie. Więc na prawdę wrzućcie na luzik sobie co poniektórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...